Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pomysł to szczyt bezczelności.

Jak ludzkość się na to załapie to pewnie wprowadzą w odróżnieniu od zwykłego, homary na śniadanie i jazdę od 6:30.

Oczywiście wszystko co najmniej za 149,-

 

Jak już trasy będą solidnie rozjeżdżone to wpuszczą "szarych cieniasów" z karnetami po 99,-

 

1.Fresh Track VIP - cena 149,- / za 1 godzinę od 6:30*

2.Fresh Track normal - cena 79,- / za 1,5 godziny od 7:30*

 

3. Unfresh Track  - cena 99,- ( kto powiedział, że trasy mają być przygotowane? )  :)

 

 

* zniżka 5zł dla kupujących oba pakiety Fresh w jednym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojtamojtam....Duch GON jest nieśmiertelny..... zapomniałeś już o bramkach komercyjnych i dla fundatorów? Teraz jest postęp, bo TMR nawet fundatorów/akcjonariuszy olewa.... ;-)

A jeszcze niedawno wyglądało to tak: 9d48b79de1c534910ec941b0038900cf.jpg A w kwestii akcjonariuszy dostałem maila z odpowiedzią, że Sezonówka za 130 akcji również nie obowiązuje w COS i BSA w tym sezonie i nie przypuszczam by coś miało się zmienić w kolejnym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika ,że kupienie zwykłego karnetu i zameldowanie się pod gondolą o godzinie 8 już nie wystarczy żeby zrobić kilka szusów po przygotowanej trasie, trzeba dołożyć jeszcze 79 .
To śniadanie jest w barze Solisko, więc koszt samego śniadania to jakieś 30 zł :) Wiem bo byłem , kanapka na ciepło plus mała kawa to 30 zł,wystrój nijaki,klimatu brak ,pojechałem na kiełbasę z grila do starego dobrego baru na tzw. cielętniku, stali bywalcy wiedzą o co chodzi, smakowało jak zawsze dobrze,a frekwencja większa niż we wszystkich knajpach TMR razem wziętych, ciekawe kiedy im zabiorą koncesję, bo to chyba niewygodna konkurencja ,chyba ,że ten bar też wchłonęli?

To słabo, w Strbske...

Załączone miniatury

  • DSC_2949.JPG
  • DSC_2950.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co się dzieje dziś na drogach w Szczyrku? Ruszyliśmy o 15.50 spod soliska. W tym momencie po ponad 2 godzinach nie dotarliśmy jeszcze do świateł przy skręcie do bsa.... Chyba ze to norma :/

 

Wszyscy wyjezdzaja z parkingów oraz wyglada, ze to wlasnie światla do BSA Cie blokuja. Jak je miniesz bedzie ciut lepiej. Niestety to jeden z gorszych weekendow na wyjazd do Szczyrkiu jesli chodzi o korki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł to szczyt bezczelności.
Jak ludzkość się na to załapie to pewnie wprowadzą w odróżnieniu od zwykłego, homary na śniadanie i jazdę od 6:30.
Oczywiście wszystko co najmniej za 149,-

Jak już trasy będą solidnie rozjeżdżone to wpuszczą "szarych cieniasów" z karnetami po 99,-

1.Fresh Track VIP - cena 149,- / za 1 godzinę od 6:30*
2.Fresh Track normal - cena 79,- / za 1,5 godziny od 7:30*

3. Unfresh Track - cena 99,- ( kto powiedział, że trasy mają być przygotowane? ) :)


* zniżka 5zł dla kupujących oba pakiety Fresh w jednym dniu.


Dla mnie to szansa jeździć bardzo rano.
Mógłbym zaczynać jeszcze wcześniej. Ale na szczęście są skitury, do podejścia czołówka obleci. Kiedyś na Pitztalu zawodnicy o 6 rano, ja musiałem odczekać do 9, a przecież całego stoku nie zajęli. Teraz w Szczyrbskim też był gs, a obok ludzie co chcą z rana pojeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun Sport Szczyrk, ul. Myśliwska 31

 

https://www.facebook...UEb4A8&fref=tag

 

Mają najnowsze Elan IBEX

 

obok na Myśliwskiej 63 jest firma Skiturowe Beskidy, oni mają w wypożyczalni sprzęt Atomica,

robią wycieczki 1-dniowe

 

osobiście polecałbym spróbować właśnie sprzęt Atomica, jako bardziej dostępny, można później wyhaczyć lepsze ceny przy kupnie

 

gdzieś na fejsie mignęły mi się darmowe wycieczki skiturowe w Szczyrku, ale nie przypomnę sobie kto to reklamował,

na skionline jest więcej ludzi z beskidów, którzy też chodzą na tury, warto się z nimi tam poznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok na Myśliwskiej 63 jest firma Skiturowe Beskidy, oni mają w wypożyczalni sprzęt Atomica,

robią wycieczki 1-dniowe

 

osobiście polecałbym spróbować właśnie sprzęt Atomica, jako bardziej dostępny, można później wyhaczyć lepsze ceny przy kupnie

 

gdzieś na fejsie mignęły mi się darmowe wycieczki skiturowe w Szczyrku, ale nie przypomnę sobie kto to reklamował,

na skionline jest więcej ludzi z beskidów, którzy też chodzą na tury, warto się z nimi tam poznać

oglądałem ich stronę. Robią szkolenia jednodniowe, wieczorne, a nawet wycieczki 2-dniowe - z ich sprzętem albo własnym. Jeśli nie znajdę towarzysza, to chyba wykupię u nich to szkolenie z zestawem. A następnego dnia chętnie spróbuję Elana - mam od nich Amphibio i jestem bardzo zadowolony. Kiedyś miałem model HCX. Byłem w nich zakochany, ale się zużyły. Nabrałem zaufania do marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszło słonko i było świetnie pojeździć poza trasami, na Julianach leży 50 cm świeżego śniegu (widać na zdjęciu poniżej).

 

Dziś w SMR mam wrażenie, że odbywał się jakiś cichy protest obsługi, utrudniała życie narciarzom jak mogła. Po pierwsze na trasie nr "4" ratraki jeździły w najlepsze w tłumie narciarzy we mgle (moim zdaniem było to mocno niebezpieczne). Po drugie, udało im się nie wystartować zarówno kanapy na Juliany jak i na Zbójnicką Kopę, co sprawiło istny dramat na trasach (obu czynnych). Do kanapy zrobił się natychmiast tłok, po otwarciu niebieskiej, nagle zmiana kierunku kolejki (widać na zdjęciach). Dodam, że kanapa wystartowała z opóźnieniem bo przed 10:00, dlaczego obsługa do tego czasu nie zlikwidowała dziwnego uskoku (około 40 cm) do bramek gdzie się odbija kartę i ludzie spadali jedni na drugich ? Dlaczego po 2,5 godzinnym opóźnieniu startu kanap niebieskich, te przyjechały zasypane śniegiem ze śliskimi siedziskami tak, że mniej wprawni z nich spadali, co powodowało dalsze opóźnienia i zatrzymania kolei. Dodam, że o 8:25 przy niebieskich kanapach nie było nikogo z obsługi, panowie weszli na dach około 8:45 i coś majstrowali przy linach).  "10" jest naśnieżona naturalnie, podobnie jak Golgota (cudowna jazda dzisiaj), dlaczego nie są te trasy wyratrakowane i puszczone dla narciarzy (Pan z baru obok nieczynnej trasy ma swoją teorię na ten temat) ? W nocy spadło około 40 cm śniegu, jazda poza trasowa to dziś była czysta przyjemność, do tego wyszło słonko i dało fajną poświatę. I jeszcze jedna ciekawostka na koniec, mamy wyłączoną kanapę niebieską, która startuje przed 10:00, dlaczego panowie ze ski patrolu rozstawiali siatki zabezpieczające po 10:00 a nie przed otwarciem trasy (było na to 2,5 godziny).

 

Tak rano wyglądał przygotowany dojazd do kanap na Solisku. dojazd-do-kanap-o-8.jpg

Bardzo dużo naturalnego śniegu.

ilo-sniegu.jpg

 Kolejka na Solisku.

kolejka.jpg

Po otwarciu niebieskiej jakby zmiana kierunku.

po-otwarciu-niebieskiej.jpg

Ach jak przyjemnie jeździć pomiędzy ratrakami.

ratraki.jpg

 

ratraki-i-dzieci.jpg

B5 też zamknięta.

B5.jpg

Golgota.

Golgota.jpg

Przeciera się.

przeciera-si.jpg

Robi się bajkowo.

bajkowo.jpg

 

poza-tras-bajkowo.jpg

Mgła się podniosła, widać halę.

wida-hale.jpg

Nieczynna 10.

nieczynna-10.jpg

 

nieczynna-10-cd.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof wielkie dzięki za świetną relację , coś mi się wydaje, że te opady śniegu nie są im na rękę, mają za dużo roboty. Dziwne to wszystko.

Następny raz zobaczą mnie tam w marcu pod warunkiem , że otworzą trasy. Jak będę chciał pojeździć cały dzień to pojadę na Wielką Raczę a na 4 godziny to Wiśle jest gdzie pojeździć. Szkoda

Jakie plany na jutro rano? Szczyrk, czy jedziesz gdzieś dalej?

Ja planuję Soszów, albo Pilsko , tylko na Pilsku dzisiaj straszna mgła, jutro będzie pewnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof wielkie dzięki za świetną relację , coś mi się wydaje, że te opady śniegu nie są im na rękę, mają za dużo roboty. Dziwne to wszystko.

Następny raz zobaczą mnie tam w marcu pod warunkiem , że otworzą trasy. Jak będę chciał pojeździć cały dzień to pojadę na Wielką Raczę a na 4 godziny to Wiśle jest gdzie pojeździć. Szkoda

Jakie plany na jutro rano? Szczyrk, czy jedziesz gdzieś dalej?

Ja planuję Soszów, albo Pilsko , tylko na Pilsku dzisiaj straszna mgła, jutro będzie pewnie to samo.

Tomek, jutro Szczyrk i może coś jeszcze ale raczej wieczorem. Rano liczę, że będzie pusto do tej powiedzmy 12:00. Córka nie przepuści obowiązkowej wizyty w "Pod rudym kotem" ze względu na owego kota oraz psa, który pojawił się tam ostatnio. 

 

Dziś to wyglądało jakby część obsady nie przyszła do pracy lub ludzie przyszli do pracy z opóźnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...