Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Biuro ESPACE - TRANS?

    • 13 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  2. bukovel

    • 1 odpowiedź
    • 2,4tys. wyświetleń
  3. Bukovel - druga połowa stycznia.

    • 5 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
  4. Całoroczny stok w Krakowie

    • 19 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  5. cervinia w marcu

    • 3 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  6. Chodzież

    • 12 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
  7. Chopok Czy Zakopane

    • 14 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  8. Cisowa

    • 19 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
  9. CIVETTA - marzec 2013

    • 11 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  10. Co to za stacja narciarska?

    • 7 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  11. Czarny Groń 1 2 3 4

    • 89 odpowiedzi
    • 13,3tys. wyświetleń
  12. Czechy - kierunek nieoczywisty. Jaki? 1 2

    • 37 odpowiedzi
    • 9tys. wyświetleń
  13. Czechy lub słowacja

    • 6 odpowiedzi
    • 845 wyświetleń
  14. Czechy lub Słowacja w styczniu

    • 24 odpowiedzi
    • 4,3tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  15. Czyzby efekt Szczyrku??.?

    • 4 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  16. Długi weekend Listopada - Alpy - gdzie

    • 1 odpowiedź
    • 723 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  17. do skasowania

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
  18. Do specjalistów od tanich kwater

    • 5 odpowiedzi
    • 993 wyświetleń
  19. dojazd do kaprun

    • 10 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...