Jump to content

Lukaszo86

Members
 • Posts

  977
 • Joined

 • Last visited

Lukaszo86's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jeśli mam być szczery i subiektywny to Kunzmanna nigdy nie ceniłem za jakość Jak zależy Ci na porządnym grubym pilniki to jest jeszcze Holmenkol ;-)
 2. W Krakowie taka wymianę zrobiłbyś na giełdzie narciarskiej ale nie wiem czy w Warszawie jeszcze macie na Stegny (?)
 3. Do slalomek rekomendowany jest 0,5 stopnia podniesienia, ponieważ narta wtedy wchodzi szybciej w krawędź a w szybkich i ciętych skrętach jest to istotne. Gigantki rekomendują 1 stopień. pozdrawiam
 4. Chyba raczej nie osiągniesz mojego poziomu, bo co najwyżej to ja mogę zejść do twojego.   Masz jakieś potwierdzone badania, że owa dioda nie działa, czy jest to twój wytwór pseudo badań garażowych? Może pochwalisz się zdjęciem swoich suszarek. A nazywanie kogoś oszustem kogo się nie zna i nie miało nigdy do czynienia jest najpodlejszym skur#### i brakiem podstawowych elementów kultury i wychowania.
 5. Ja swoich suszarek nie reklamuję a marka nie jest moja, więc nie trafiłeś ze swoją szpilą. Wypowiedziałem się w kwestii suszenia butów i zaznaczyłem, że również je sprzedaję. A ty? Anonimowy człowieku.   Skąd wiesz, że "na szczęście" nie używasz tej marki? Znasz ją? Możesz coś powiedzieć na temat suszarek tej marki? Płytki trol jesteś.
 6. Jesteś bardzo sfrustrowanym życiowo człowiekiem skoro aż tak dosadnie się wypowiadasz na mój temat. Kwestia suszenia butów nie jest aż tak skomplikowana, żeby się nad nią doktoryzować tak jak ty tego wymagasz. Cieszę się, że nie byłeś i nie jesteś moim klientem, bo taka aptekarska upierdliwość odbiera całą przyjemność życia.   Nie mogę dać gwarancji, że dla ciebie to urządzenie jakim jest elektryczna suszarka do butów, będzie bezpieczne, bo nie wiem czy jesteś na tyle rozsądny, żeby nie podłączać ich będąc w wannie pełnej wody... idiotów nie brakuje na świecie. Żebyś przypadkiem nie wpadł na pomysł spróbowania - nie rób tego bo sobie coś zrobisz.
 7. grzeje tak samo. Wszystkie suszarki (przynajmniej te, które sprzedaję) mają termostat do 55 st. C i grzeją tak samo. Moc najprostszego modelu sb3 to 8W a w wersji samochodowej 10W. Lecz w przypadku suszarek nie moc jest ważna tylko ów termostat. Bo na Allegro znajdziesz suszarki i za 10 zł ale bez termostatu i będą grzały do 80 st. C a wtedy kaplica z butami i Twoją ręką jak nieopatrznie taką dotkniesz.
 8. Ilu użytkowników tyle teorii. Moje 130 też wychodzą z Maciek że skorupy przy zdejmowaniu. Ideą jest taka, żeby ominąć wizytę u szewca ;-) A to, że wilgoć jest pod kapciem to już nie wilgoć tylko mokrość i przemakanie buta.
 9. To zależy kto ile jeździ i po czym... Nie generalizuj :-)
 10. Możesz zacząć od tej ostrzałki https://sklepnarciar...harp-p-830.html Pozdrawiam
 11. No właśnie nie do końca jest tak jak napisałeś. Przy ręcznym serwisie da się pozostawić smar na krawędzi po cyklinie i szczotce. Dziękuję za radę z męską nartą. Będę miał na uwadze przy dokupywaniu kolejnej pary aby nie wybierać ponownie różowej :-)
 12. Czyli teraz idziemy w filozoficzną rozkminę tarcia i ścierania się smaru z narty? :-)   A ja zauważam wyraźną różnicę, że krawędź mi nie trzyma odpowiednio na lodzie. Może to kwestia stylu jazdy, rodzaju nart, śniegu itp. Nie spotkałem jeszcze serwisu ani serwisanta, który zostawia smar na krawędziach ale młody jeszcze jestem, choć dla niektórych już dojrzały. Jak ktoś sobie smaruje to może nawet i olejem roślinnym ślizgi smarować i nie czuć różnicy ;-)
 13. Chyba smarujesz na lato... :-)   A w zasadzie smar powinno się zostawiać na krawędziach na lato a do jazdy przecierać, bo jak zastygnie to robi się trwała skorupka i ciężko go potem usunąć z krawędzi przez co nie trzymają one odpowiednio na lodzie względem swojej ostrości.
 14. Po 1 primo nie wosku, tylko smaru, bo oczy "bolom" :-) Po 2 primo jak tak zostawiacie grubą warstwę smaru to macie również nadlane smarem krawędzie?
 15. Jeśli Twoje narty nie widziały serwisu a jeździsz na nich trochę to weź sobie pełną regenerację. Wyrównanie ślizgów, wyprowadzenie dolnej krawędzi to ważna sprawa a i zauważysz poprawę jazdy.
×
×
 • Create New...