Jump to content

Jarda

Members
 • Posts

  894
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jarda's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. Jarda

  Do Moderacji.

  Czy Wy nie widzicie, ze gadacie do trupa? Do martwej sciany? Stad nawet moderátorzy pouciekali! Kto jeszcze pamieta "zasadniczego" Chemika, "ugodowego" Qaza, czy "czesto nadgorliwego" Jarka? Nie má ich, odeszli glosniej lub ciszej. To fórum umarlo ca trzy lata temu. A winnymi sa "chlopaki- cwaniaki" z malej wioski Rybník. Na Slasku.
 2. Jarda

  Trochę HUMORU

  Czy ktos sie jeszcze dziwi, dlaczego na tym fórum nikt od dawna NIC nie pisze?
 3. Bardzo dobra decyzja. Spóźniona mocno, ale dobra. Drugim krokiem powinno być anulowanie wszystkich podziękowań z tego działu. Może dzięki tym krokom wrócą ludzie, których tu bardzo brakuje, prawdziwych pasjonatów nart z ich wielką wiedzą i narciarskim doświadczeniem. Nie ma ich tu od dawna, ale stale i bardzo ich tu brakuje. Widać to dobrze po stale malejącej ilóści postów. Czy wrócą - to juz inna sprawa.
 4.   Z przyjemnością podbijam :-) Cztery dni na nartach, transport, noclegi + wyżywienie HB wraz ze SKIPASEM za niewiele ponad tysiąc zł!   JURAS - JESTEŚ MISTRZ !
 5. Na każdym  forum (przynajmniej na takich bywam) - jest jeden, odpowiedni i specjalny dział służący do kontaktu z jego właścicielem/ moderatorem. Miałem wrażenie, że i tutaj jest podobnie.    STO PIĘĆDZIESIĄT DNI TEMU ZADAŁEM JEDNO, JEDYNE i KLUCZOWE DLA MNIE  PYTANIE.   Poza forumowym planktonem (który jest na każdym forum, a żyje z "życia" na nim, a nie poza) oraz moimi bliskimi przyjaciółmi z białego - "Dobrymi Druhami" nie odpowiedział NIKT z właścicieli. NIKT. Ani tutaj, ani na priva. Od stu pięćdziesiąciu dni !!!!!!!!!!!   W związku z czym mam kilka hipotez :     - właściciel ma to miejsce głęboko między pośladkami - właściciel żywi się nie merytoryczną treścią, ale ilością wejść/ odwiedzin - jego biznes. - nie ma zupełnie tu żadnych moderatorów. Ani jakichkolwiek ich marnych namiastek. - właściciel NIE OGARNIA ZUPEŁNIE TEMATU     W związku z powyższym uważam, że będzie mi wolno wywołać TUTAJ - PUBLICZNIE Z IMIENIA I NAZWISKA - właściciela  - "Grzegorza Jarzynę" tego forum, czyli pana A.S. IMIENNIE Aby uzyskać odpowiedź na jedno zadanie przeze mnie pytanie. JEDNO.   NASTĘPNYM RAZEM WYWOŁAM PANA A.S. Z PEŁNEGO IMIENIA I NAZWISKA.
 6. Proszę o informację, w jaki sposób mogę usunąć ze swego konta wszystkie tzw "podziękowania". Nie chcę mieć nic wspólnego z tą hucpą, która opanowała to forum. JUŻ nie moje forum.
 7. Dodam jedynie, że na przyszły sezon powstanie kolejne krzesło (dwu lub czteroosobowe - jeszcze nie ustalono) aż na sam Slamnik 1.231 m npm  (to ten szczyt ponad chatą). Wtedy powstaną najprawdopodobniej aż dwie nowe traski (czerwona i czarna), które połączą się z czerwoną Béčko. Stworzy to jakieś 2.100 fajnej, wymagającej ścianki. Coś jak Medvedi w Koutach. Załączone miniatury
 8. Jarda

  Kouty nad Desnou

  Na tą chwilę najpewniejszy jest niezawodny Staruszek - non stop pod zerem i piękny śnieżek. http://www.yr.no/ste...a/Annet/Praděd/       Zdravim :-)
 9. Jarda

  Kouty nad Desnou

  jutro Kouty ruszają po raz pierwszy z nową, lajtową ponad 3 km trasą niebieską. http://www.kouty.cz/...-zimy-2013-2014
 10. w sobotę 21.12 rusza wreszcie po wielu latach przebudowy i modernizacji nowa i wyczekiwana "kabinka" na Śnieżce.  Jutro i pojutrze do stacji przesiadkowej Różova Hora http://www.snezkalanovka.cz/cs/
 11. Kiedyś budowano na tych sudeckich zboczach tysiące bunkrów dla obrony, teraz ... dla wygody i wypoczynku ;-) Załączone miniatury
 12. My też się cieszymy, że ponownie działają razem, a raczej, że Cervena Voda wykupiła Cenkovice i nie ma już jaj z odrębnymi skipasami. Od chwili, kiedy ponownie się rozdzielili - Opolaki już tam nie stanęły. Teraz może być już inaczej. Co do połączenia, to nie spodziewam się, aby zrobili w tym roku coś innego poza tą słynną "wyrwirączką" ... Plusem Cenkovic są niewątpliwie stoki, takie słusznie czerwone i szerokie oraz nowa dwuosobowa kanapka. Miejmy nadzieję, że będzie już hulała w tym sezonie :-)
 13. juz w sobotę 14.12 w Dolni Morave Grand Opening, czyli oficjalne otwarcie sezonu zimowego. Skipas jedyne 290 kc, hula wszystko, sporo nowinek, a śniegu multum http://www.dolnimora...CFc1V3godV3wAqQ plus mrozik i słonko http://www.yr.no/ste...e/Dolní_Morava/ Załączone miniatury
×
×
 • Create New...