Jump to content

DeepHeet

Members
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

DeepHeet's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ja lubię jeździć szybko albo dynamicznie zależy od stylu Jedno co mnie denerwuje to że trzeba zwracać uwagę na jadących z góry, rozumiem że zerkam tylko dla swojego bezpieczeństwa a nie po to żeby ustępować jakiemuś hamowi drogę (pomijam początkujących dla nich jest taryfa ulgowa ) Jeśli ja zjeżdżam obserwuje drogę i przewiduje co może zrobić osobą przedemną. Ostanio miałem taką bardzo niebezpieczną sytuacje na stoku: Zjeżdżałem sobie dynamicznie slalomkiem z daleka widziałem kogoś leżącego na stoku (parotelnia dziewczynka) zbliżałem sie do niej coraz szybciej. Chciałem Ja ominąć z prawej strony, ale kątem oka zauważyłem że ktoś jedzie odbijam w lewo. A tu jakiś pajac tnie z góry żeby slalomem wziąść tę dziewczynkę (jak tyczkę) To były kwestie sekundy. Dosłownie serce miałem w gardle i widziałem jak zaraz roztrzaskam tę dziewczynkę. Zawalczyłem o jakieś rozwiązanie obróciło mnie wydrarłem fale śniegu z pod nart i tyłem o centymetr ją ominołem. Na szczęście nikomu nic sie nie stało, no może prawie bo nadwyrężyłem sobie łydkę. Chciałem poszukać jeszcze tego cwaniaczka żeby mu przemówić do rozsądku bo od początku jak go zobaczyłem to mi sie nie podobało jego zachowanie. Na jego szczęście nie udało mi sie. Apeluje o rozsądek i rozwagę na stoku! (przy każdej prędkości) P.S. Wpadłem na pomysł prędkościomierza: zamontować taki malutki walec na piętce. Na jakiś resorkach (jak samochody na radio) tak aby był dokładniejszy i jazda na krawędzi nie miała wpływu na pomiar. Prędkość by była wyświetlana na specjalnym zegarku. Hmm tylko kwestia łączności albo kabelek z czuła rozłączką przy wiązaniu albo (jakaś) technologia bezprzewodowa.
 2. Przy takiej pogodzie to długo nie pojeździmy na lubelszczyźnie
 3. No to z tego co widać za oknem to skończył nam sie sezon na lubelszczyźnie:( Nie udało mi się zwiedzić wszystkich stoków...trudno może za w następnym sie uda.Tak sie zastanawiam jakie to nowości na stokach czekają nas w przyszłym sezonie:confused: Jeśli ktoś coś wie poprosił bym aby o tym napisał
 4. Witam. Tak się ostatnio zastanawiałem która z moich nart jest lewa a która prawa? Narty to salomon streetracer 10 i nie mogę się z nich dowiedzieć która to która? Jak tego się dowiedzieć? Jaki to ma wpływ na jazdę? Czy jest to obojętne? Pozdrawiam DeepHeet;)
 5. Jacnia... Byłem ostatnio jest fajnie bo nowocześnie ale bez rewelacji,stok za płaski a że krótki to już norma.Teraz z tego co czytam jest nieczynny (pogoda) Podczas mojego pobytu jedna bramka była nieczynna tworzyła się kolejka (tak niebezpieczna dla naszego sprzętu) Na stoku był lód (i dobrze bo można było się rozpędzić) No i jest przekłamanie na stronie:mad: piszą że można jeździć po obu stronach wyciągu dużego ,a można tylko z jednej. Wybieram się do Chrzanowa czy warto?
 6. Strona internetowa stoku Bobliwo (nareszcie) zsotala zaktualizowana... dodano nowe zdjęcia pokazujące obraz przeprowadzonych prac (adresu nie podaje bo został już tu zamieszczony)
 7. interski jeśli masz fotki to bardzo poprosze mój mail to: [email protected]
 8. Tak oglądałem nową galerie stoku w Chrzanowie i sie zasatnawiam jak on wogóle będzie wyglądał? Jak bedą porpowadzone trasy?Co gdzie bedzie? itp. Barkuje mi takiej mapki jaka jest np w jacni:http://www.jacnia.pl...WQ9MyZzdHI9MTU= Jeśli ktoś wie i sie orientuje może niech coś rzuci choćby samoróbka w paint-cie Tak patrząc to prace są prowadzone z rozmachem budżetem i profesjonalizmem(nie wiem nie znam sie takie są moje odczucia) Może w tym roku go otworzą,śniegu nie widać więc mają trche czasu jeszcze na budowe. Zawsze lepiej niech bedzie jakiś stok niż ma go nie być wcale;)
 9. Dzięki bardzo za dokładny opis trasy,ale mnie tylko ineresowało to czy jest to rzeczywista odległość czy nie:D Coż mam więcej niż chciałem...Widać na tym frorum pełen profesjnonalizm;)
 10. jest fotka skotu w jacni z nowym wyciągiem... http://www.jacnia.pl...WQ9MyZzdHI9MTU= może to wszystko wypali bo w końcu mam tam blisko i moge sobie busem na tygodniu śmignąć żeby troszke śniegu pojeść Co do tego Chrzanowa to sie zapowiada super...tylko mam jedno pytanie dotyczące odlełogści od Zamościa tam jest podane 45km to jest rzczywista odległość drogowa czy to jest w lini prostej jak drogą powietrzną?
 11. O...Ciekawe coś sie zapowiada pdoba mi sie widać profesjonalne podejście do sprawy:D zobaczymy co to będzie:rolleyes:
 12. Ja otatnio gadałem z kumplem to mówił mi że kiedyś widział taki wypadek jak jakaś baba co sie ucza jeździć rozpędziła sie z góry i udeżyła w "goprowca" głową....gość zginą na miejscu a baba połamała sobie kręgosłup:(
 13. Heh gdyby to odemnie zależało to bym jeździł jeszcze tylko 2 latka(prawko) Bierem fure kumpli i wio na stok:D A tak na marginesie to tam koło Tomaszowa jest coś jeszcze oprócz górki i wyciągu? (kanjpka,wypożyczlnia,itp)
 14. No Utrzyki to już kawałek:cool: Jak coś bym chciał to wokolicy,ale jakby nie było lubelskie pod względem narciarstwa rozwija sie I tak trzyamć
 15. Ciekawe jak oni niby wydłużą stok w Bobliwie skoro wyciąg idzie do samego szczytu/spłaszcznia i trzba uwzać żeby nie pojechać sobie polem z drugiej strony górki:D (żartuje) Mogli by tę górke troche zestromić by było nawet nawet:rolleyes: Jacnia coś tam szykuje na stronie są tylko 2 zdjęcia z października tego roku i piszą że coś tam sie dzieje (ja prawie niczego sie nie mogłem dopatrzeć ale wierze;) jedyne co mi sie rzuciło w oczy to jakiś zbiornik wodny obok tej małej drewnianej chtaki :confused: No miejmy nadzieje że w lubelskim coś ruszy... A widzieliście stok w Przemyślu http://www.przemysl.pl/turist/stok.htm http://www.posir.pl/przemysl-stok/
×
×
 • Create New...