Jump to content

RYKI

Members
 • Posts

  136
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

746 profile views

RYKI's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

1

Reputation

 1. Polecam Kronplatz, bo to wyjątkowa stacja narciarska, gdzie odnajdzie się zarówno poczatkujący, jak też zaawansowany narciarz. PS. Stamtąd już blisko na Sella Rondę. Warto tam być i ..."zaliczyć" :). Powodzenia :). R.
 2. Mam "pilne" pytanie; czy ktoś z Państwa korzysta z usług Biura Podróży DANIELZIK ?? . PS. Będę wdzięczny, za każdą informację, co dzieje się w ww. Firmie Turystycznej. R.
 3. W przyszłorocznym planie jest Livigno. Część środków jest zdeponowana w niemieckim Biurze Podróży, a czy marcowy wyjazd "wypali" ?? - Zaczynam mieć uzasadnione wątpliwości... PS. Jeśli przepadną nam kolejne euro, to wrócę na polskie stoki, albo zmienię dyscyplinę...:))
 4. - Zrobił się "mały problem" - smarować wiązania, czy nie konserwować wiązań w ogóle..(?). - Niezależnie, od kolejnych opinii - popryskam (sprawdzonym) preparatem moje deski - już dzisiaj :).
 5.   - Co nie zmienia faktu, że kara jest nieproporcjonalnie surowa, do rangi przewinienia...
 6. Przykra sytuacja... Austria. Posypały się mandaty. Wśród ukaranych turyści z Polski - WP Wiadomości
 7. Też mamy problem.. - w zbliżonym czasie mamy zaplanowany wyjazd do Livigno... PS. Będę wdzięczny za każdą informacje..
 8. A co sądzisz o: ATOMIC REDSTER XTi ? - może być alternatywą dla ww. modeli ?
 9. Witam,   Będę wdzięczny za opinie i uwagi, odnośnie Firmy Turystycznej - jak w tytule:  www.jafisport.pl.    R.
 10.   ...Oczywiste, że "świat nie kończy się na Neckermannie", ale mój problem polega na tym, ze wpłaciłem już określoną sumę - na poczet zimowego wyjazdu (aby uzyskać stosowne rabaty). Pierwszy problem, to odzyskanie nadpłaconej należności, a drugi, to szukanie kolejnego ośrodka na wyjazd na narty ;((
 11. Czy upadek Thomas Cook, może mieć niekorzystne odzwierciedlenie - na oferty proponowane wcześniej, bądź aktualnie - przez Neckermann PL ??  
 12.  Byłem na początku lutego. Warunki śniegowe bez zarzutu, a przy tym nieco mniej narciarzy na stokach. Polecam !  
 13.   Dzięki za podpowiedź Z tym 'last' raczej nie zaryzykuję, ponieważ zwykle jeżdżę z żoną, albo z rodziną (w tym 3-letnie dziecko), i wolę wcześnie coś "zaklepać", aby mieć ten komfort, że na miejscu nie spotka mnie rozczarowanie..   Pozdrawiam,   R.
×
×
 • Create New...