Skocz do zawartości

Całoroczny stok w Krakowie


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

nie tak szybko,nie tak szybko..... O tej inwestycji słyszałem już miesiąc temu w radio.... Wszystko pięknie i ładnie tylko nie mają wszystkich pozwoleń na to-gdyż ma to być na stoku,gdzie kiedyś było osuwisko i posadzili tam drzewa,zeby to wzmocnić..... Tutaj nawet nie tyle eko terroryści podniesli szum,lecz mieszkańcy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak szybko,nie tak szybko..... O tej inwestycji słyszałem już miesiąc temu w radio.... Wszystko pięknie i ładnie tylko nie mają wszystkich pozwoleń na to-gdyż ma to być na stoku,gdzie kiedyś było osuwisko i posadzili tam drzewa,zeby to wzmocnić..... Tutaj nawet nie tyle eko terroryści podniesli szum,lecz mieszkańcy....

To mnie uspokoiłeś bo już myślałem że, zaczną zaraz budować ale okazuje się że wszystko jest normalnie jak z każdą inną tego typu inwestycją uffff nadal w Polsce mieszkamy. :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allrounder.de/skihalle/ Byłem tam 3 lata temu. Na zewnątrz ludzie w krótkich rękawkach, panny w kusych spódniczkach popijają zimnego Schloessera, a w wielkiej lodówie obok ludzie poubierani zimowo szusują na śnieżnym puchu pośród alpejskiej scenerii (wyklejone na ścianach, prawie real "alpenpanoramy" ;-)) . Niekedy nawet pada śnieg, albo i lekka śnieżyca. Na górę wjeżdzasz na swojskiej kanapie, a posilasz się w tyrolskiej "Gaststuebbe", gdzie "zbudowane" ;-) kelnerki donoszą kolejne kufle na przemian z talerzami alpejskich specjałów. Słyszałem, że szejkowie w Dubaju też coś takiego postawili u siebie na pustyni. Może u nas znajdzie się jakiś narciarski zapaleniec z przepastnym portfelem ?? Kto wie ... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...