Skocz do zawartości

czy byl ktos w tym hotelu sole alto marilewa 1400


tomal

Rekomendowane odpowiedzi

hej, w zeszlym roku bylem w apartamentowcu Marilleva 1400 (troche nizej polozony niz Sole Alto i bardzo do niego podobny). Jesli nie ma sie samochodu i glownie chce sie jezdzic to jest bardzo przyjemnie. Apartamenty moze nie lux ale da sie sensownie przemieszkac - no i wychodzisz w butach z budynku, zakladasz narty i za 1 min. jestes przy wyciagu (zjezdzajac) - my np. nie korzystalismy z przechowalni nart bo mielismy 5 m do wyjscia z budynku, no i oczywiscie podjezdzasz pod wejscie tez na nartach. trasy przyjemne i urozmaicone, dla mnie bylo naprawde fajnie :) pzdr

dzieki renmar jeszcze jedno pytanko jak wyglada ta traska ktora jest od samego hotelu czy ona jest trudna bo w opisie wyczytalem ze jest czarna i czerwona trasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z Włoch z hotelu sole alto. Więc tak, jest on połozony na wysokości 1600 m. Do marillevy na nartach - z jednej strony czerwona z drugiej czarna. Jedna i druga jest dość płaska bo to końcówka trasy także nie ma czym sie przejmowac. Raczej kolejek nie ma przed wyciagami. Warto wykupic sobie wedłóg mnie opcje na madonne di campiglio a przynajmniej jeden dzień. Ja zakupiłem super skiramę na cały region. Trasy - do wyboru do koloru. Minusem jest to że musisz zapłacić 35 euro obligatoryjnie za basen i saunę. W hotelu jest basen 15X8 metrów. Niestety sauna jest w marillevie 1400. Pokoje a własciwie apartamenty bo w takim byłem (mój miał 36 m kw) 4 łóżka z dostawka 2. Mozna zrobić kilka pokoi bo sa rozsuwane przepierzenia. kuchnia wyposażona we wszystko co potrzeba. Zmywarka, lodówka, piekarnik, odkurzacz, kuchenka, sztućce i itd. Także po powrocie z jazdy można czuc sie jak w domu. jeśli jestes zainteresowany to podaj maila. Podeślę pare zdjęć Jak wygląda wyjezd na stok z hotelu od strony czerwonej trasy.

witam podaje meila [email protected] i bardzo chetnie poprosze o kilka fotek . jeszcze kilka pytan czyli w tym hotelu jednak jest basen bo w biurze powiedzieli ze miesci sie on w marilewa 1400 ja jade na free ski i skipas mam w cenie na wszystko czyli superski rama mam zrobiona wstepna rezer. do tego hotelu ale nie przemawia on jakos do mnie plusem jednak jest to iz prosto z hotelu na narty a puzniej jak to jest podjezdzasz besposrednio pod sam budynek czy trzeba sie wdrapac do gory ten kawalek korzystales z skibusow autokarow bo pdobno np do madonny mozna sie dostac na nartach czyli generalnie polecasz ten hotelik z czystym sumieniem czyst schludnie dobre jedzenie tak dzieki z gory za odpowiec i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o basen to na pewno jest w sole alto ( sam się w nim kąpałem). Co do skibusów to też są darmowe ale żeby dotrzec do madonny nie trzeba z nich korzystać. Wszędzie dotrzesz na nartach. Zreszta trasy sa oznakowane no i konieczne jest zabranie ze soba mapy terenu z trasami i wyciągami. Bez tego można sie pogubić Są one dostępne za free w marilleva 1400 i zapewne nie tylko.

dzieki radziu za fotki tragedi nie ma z tym zjazdem z pod hotelu zona da sobie rade a wlasnie o to mi chodzilo zeby z hotelu i na nartach bo sam wiesz jak to jest czekac za ski busem lub jak sie wszyscy zapakuja do autakaru szkoda na to czasu jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...