Jump to content

Piskoor

Members
 • Posts

  572
 • Joined

 • Last visited

Piskoor's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ja te bym nie odpowiadał... Skoro to zatwardziały prawicowiec to zapewne wzorem Węgierskich kolegów najbardziej lubi kolegom między pośladki zaglądać.
 2. A samozatrudnieni też są w podróży służbowej ? :-)  Bo ja w zasadzie każdego dnia.. nawet jak idę do sklepu - a nuż spotkam przy kasie kogoś z kim zrobię biznes :-D
 3. Panowie - wy serio myślicie że CPK kiedykolwiek powstanie ?? To tylko kolejna spółka / zarząd od niczego gdzie można paru spadochroniarzy z innych spółek powrzucać. Tak jak Szpital na Narodowym. kilkaset łóżek z czego zajęte 10 % . Za pozostałe stawki kilka razy wyższe niż gdziekolwiek indziej. Ale to spółka państwowa, więc na koniec wykażą zysk i pyk nagroda :-D. Można mieć wiele żalu do poprzednich ekip. Ale żadna z nich nie zmieniała prawa tylko po to by chapać więcej. CPK nie jest od tego by kiedykolwiek powstało, ale po to by zawsze ...miał powstać.
 4. Pokoje będą wynajmować normalnie - tyle że na czarno. Dodatkowo dzięki temu część górali, która ma założoną działalność , zarobi podwójnie bo potem i tak zgłoszą spadek dochodów i wyciągna rękę bo dofinansowanie. Kto niby będzie chodził i sprawdzał kwatery ? Straż miejska ? Policja ? Mandaty będą wystawiać na podstawie tego że auto na posesji stoi ?    Oczywiście - wystarczy tak jak koledzy piszą, jechać z ważnym kwitkiem o badaniu. Problem w tym że wtedy mogłoby się okazać że jest ciut więcej chorych niż statystyki wskazują, chociaż z drugiej strony am wrażenie że codzienna informacja z MZ to losowo wybrane cyfry na zasadzie - mało testów ?  to jutro napiszemy że było 10 tys .więcej
 5. Gondol Ci u nas niezbyt dużo :-). Za bramką zresztą robisz takie samo wytyczenie taśmami dojścia do gondoli i już nie będą się ludzie wciskać bo zdąży wejść jedna osoba z danego rzędu
 6. Gdy bramek jest np 4-6 wystarczy uruchomić co drugą. Do tego wytyczone taśmą dojścia o szerokości jednego narciarza. Dystans do przodu i tyłu będzie utrzymywała wtedy długość nart. Stoliki na zewnątrz - określoną ilość stołów i krzeseł i tyle.
 7. Ale nie tyle co mógłbyś :-)  Należy jeździć tylko na wyciągach należących do Skarbu Państwa :-D Ja tez dokładam chociaż  jeżdżę w Alpy. 90 % odzieży i sprzętu kupuję bowiem u nas w zaprzyjaźnionych sklepach. Ponieważ pochodzę z Cieszyna - Beskidy mają dla mnie wartość sentymentalną i ilekroć odwiedzam tatę w Cieszynie i jest sezon, zawsze staram się Stożek / Czantorię lub Szczyrk odwiedzić.
 8. W rozumieniu sporej części prawicy nie jesteś patriotą albowiem dajesz zarobić zagranicznym koncernom, które wyprowadzając pieniądze powodują nasze zubożenie. Dopłaty z UE tylko w niewielkiej części to rekompensują ( wypowiedź Ziobry z ostatnich dni).  
 9. Pamiętaj że stosunkowo niewiele grup zostało do wskazania jako wrogowie   Uchodźcy - czas przeszły, coś ostatnio są mało aktywni i nie wysadzają się każdego dnia  ( nawet jestem skłonny pomyśleć że teraz lekarzy z Syrii wcale by nie pogonili ) Żydzi - zawsze na czasie ale już coraz mniej medialna grupa.  Niemcy - odwieczny wróg ale też się już przejadł Bruksela - dla większości elektoratu obecnej władzy abstrakcja i nawet nie wskażą tego na mapie LGBT - jakoś tak chyba się nie do końca przyjęło, Owszem nadal jest to aktualny wróg bo już niebawem UE zorganizuje nam targi na których wszystkie pary homo będą mogły kupować sobie dzieci. Lekarze - no teraz nie wypada Nauczyciele - jw Górnicy - temat rozwojowy  Narciarze - może być na topie.  idealnie na pasek  "Lewaccy narciarze czytający Manifest na wyciągu, torpedują wysiłki rządu w zwalczaniu epidemii" , "Zwolennicy totalnej  wskakują na przekór zaleceniom premiera i MZ na deski -" Oczywiście nie można skrytykować wszystkich więc: "grupka prawicowych narciarzy wbrew sobie założyła deski tylko w celu zwracania uwagi na dystans społeczny i przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego" "Prezydent Duda z gospodarską wizytą w Szczyrku sprawdza postępy rządu w zwalczaniu epidemii" A wszystkiemu winna UE bo perfidnie z zazdrości, że się bogacimy ściąga naszych obywateli do krajów alpejskich na narty by tam nas zarazić i spowodować spadek naszego PKB
 10. Nie idźmy w skrajności. Skiforum  jak sama nazwa wskazuje jest miejscem do wymiany poglądów w 99% związanych z narciarstwem. Ponieważ jednak nie samym narciarstwem człowiek żyje więc są wydzielone wątki ( HP ) gdzie można wyrazić swoją opnie w innych kwestiach. Tak jak w życiu - są miejsca gdzie możesz poprzeklinać, a są tam gdzie nie wypada - czy to oznacza że robi się coś na pokaz ???
 11. Ja tam myślałem że skoro to Hyde Park to każdy może pisać co mu się podoba bez patrzenia na to czy się to komuś podoba czy nie. Nawet to że obecna władza fajna, sprawiedliwa i rozsądna jest.  Temat wydaje się chamski - kliknij ignoruj w ustawieniach i po problemie.   Na większości forów są wydzielone miejsca gdzie panuje wolna amerykanka - nie czepiajmy się tego.
 12. Raczej wieczorem. Rano chyba będą prom w Szczecinie wodować a w południe wizytacja na placu budowy CPK.
 13. Masz rację - sojusznik oficjalnie propagowany w TVP :-)   Tez jestem zdania że jak Niemcy się wkurwią na ten cały antprzekaz  to powiedzą a może by tak fabryki Man`a, Volskwagena itd przenieść na Węgry - Orban przyjmie ich z otwartymi rękami.`
 14. Mitek Nikt Ci tego nie wypunktuje z prostego powodu - okazałoby się bowiem że prawdziwego lewaka to ze świecą szukać. I cała narracja osób typu Kuba99 ległaby w gruzach. Swoją drogą nie ma większych tchórzy niż obecny prawicowiec. Wgląda bowiem na to iż boi się : - kobiet bo nasyła na nie policje i leje pałami - żydów bo przyjdą i wszystko zabiorą - Niemców bo przyjadą i wykupią cała ziemię - LGBT bo stanie pod płotem niczym świadek Jehowy i nakłoni nasze dziecko do zmiany płci / orientacji - uchodźców bo przyjedzie i się wysadzi a wcześniej zgwałci wszystko co w promieniu 1km od niego - UE bo zabierze nam wolność ( choć oczywiście tej wolności scharakteryzować nie potrafi )   Taki trochę husarz... tyle że na koniku bujanym   Nie jestem zwolennikiem obecnej władzy czyli w rozumieniu kolegów z Forum uznających Kaczyńskiego i spółkę za dobro objawione - jestem lewakiem ( chociaż nie poświęcam wiele czasu na zgłębianie Lenina, Marksa i Engelsa - swoja drogą radzę poczytać pracę doktorancką Lecha Kaczyńskiego z Lenina akurat sporo korzystał ). Nie jest zwolennikiem obecnej władzy i najnormalniej w świecie boję się również tyle że poczynań m.in Ziobry i tego że pewnego dnia obudzę się i znowu będę mieszkał w kraju na uboczu Europy.   A tak poważnie - naprawdę wierzycie w to ze fajnie gdy jedyny sojusznik w Europie i na świecie to Węgry ?
 15. Ja tam liczę że choć cześć z nich jest pamiętliwa. Na tych wszystkich Gąsieniców i Byrcynów nic tak nie działa jak kasa. A jeszcze do tego wkurw że Golce 2 bańki dostały Wiadomo że ci co wynajmują na czarno i tak wynajmą. Myślę że Krzywousty dobrze o tym wie. Jedynym rozwiązaniem będzie zakaz działania wyciągów. Wtedy wszyscy ci którzy wynajmują będą mega w plecy bo żadnych dodrukowanych pieniędzy nie dostaną.
×
×
 • Create New...