Jump to content

Podstawy nauki jazdy na nartach

Ir3k
 Share

Recommended Posts

• 4 years later...

Szkolenia narciarskie dla dzieci w formie standardowej lub ekskluzywnej masz w tej szk贸艂ce 鈥 https://www.zgorky.pl/. Dobrze to zorganizowali, bo wyjazdy do w艂oskich kurort贸w, dobre praktyki biura podr贸偶y, instruktorzy z jasnymi uprawnieniami. Wszystko mo偶na zweryfikowa膰 przed nawi膮zaniem wsp贸艂pracy. Nauki nart si臋 nie zapomina, chocia偶 wiadomo, 偶e w sezonie zimowym warto praktykowa膰 i przygotowa膰 dobrze dopasowany sprz臋t. Tam ze wszystkim pomog膮.

1 godzin臋 temu, Jacor2 napisa艂:

Na forum trzeba by膰 cierpliwym. Czasami odpowied藕 na pytanie dostaje si臋 po czterech latach 馃檪聽.

Podejrzewam 偶e to kandydat na rekord.

image.thumb.png.4850a3ce2156f997e8e7f32173822bf5.png

Bo niekt贸re posty forum dziwnie sortuje. Np. Flagowy w膮tek @Gabrik'a sytuowany jest na drugiej stronie i trzeba si臋 przekopywa膰 .聽

8 godzin temu, netmare napisa艂:

Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem. Czy chodzi Ci o menu Activity i podmenu All activity?

Nie. Sortowanie WATKOW wg czasu ostatniego postu. W poprzednich silnikach bezproblemowe. Np na forum KN dost臋pne po "wy艣wietl nowa zawarto艣膰" pokazuje sortowanie wg czasu z pogrubieniem w膮tk贸w nieprzeczytanych ( po zalogowaniu)

2 godziny temu, Jacor2 napisa艂:

Wiem 偶e czepiam si臋 s艂贸wek, ale ,,do tego drugiego bota" oznacz 偶e ja jestem tym pierwszym 馃檪

Pozdrawiam聽

czepiaj si臋 kropek nie s艂贸wek:-) ja si臋 ich uczepi臋 jak ton膮cy chwyta si臋 brzytwy... 偶arcik taki, cyt.

3 godziny temu,starnapisa艂:

Eee tam, Moruniek pi艂 do tego drugiego... bota;-)

Edited by star
  • Like 1