Jump to content

Sezon 2025/2026


grimson
 Share

Recommended Posts

1 godzinę temu, Marcos73 napisał:

Nie Mario nie był, ale za pośrednictwem SO się dowiedział, że byłeś. Sorka za wykorzystanie zdjęcia, ale nie mogłem się oprzeć. Pozdrowiłem wszystkich w Twoim imieniu (mam nadzieję że nie będziesz miał z tym problemu), w dość humorystyczny sposób włącznie z Adminem 🙂. Mimo że się tam już nie udzielasz z wiadomych powodów, masz nadal zwolenników jak i zagorzałych przeciwników. Marionen poprosił, więc przekazuję. Marionen musiałby na głowę upaść, żeby do Białki przyjechać na narty. Nie oczekuj rzeczy niemożliwych.

pozdro

ps. Janek Cię nie rozpoznał, czyli są znamiona wskazujące na delikatną demencję.

Niezbyt często zaglądam na SO, ale zmobilizowałeś mnie, fota całkiem, całkiem

pozdro

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dzionek na Ruchaczach spędzony co prawda pośród tłumów ale w wybornej kompaniji tzn. @KrzysiekK wraz z młodzieżą.

Tłok straszny.. w sumie pusty tylko Padak i na bierząco stara kanapa z Padaka i górny orczyk.. na szybkiej kanapie ludzi  opór.

Padak

IMG_8095.thumb.jpg.c782f4d30a4ea637ebf3e317d822eee3.jpg

Red devil

IMG_8091.thumb.jpg.0c1cdc5e59c9f30fdee75d90daeac5f6.jpg

IMG_8088.thumb.jpg.4ae2fb51cf24904d92b3ccf965860d98.jpg

Edited by Lexi
  • Like 8
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

@bubol.T przepraszam że było tak zdawkowo...sam wiesz robota to robota a jak robota robi robotę to na inne rzeczy niż robota nie ma czasu ...ktoś mi macha z kanapy - miłe i to bardzo. Fajnie że spotkałeś się z Adrianem i Żanetą (ale dziewczyna progres zrobiła oj....oj). Livigno - Zwardoń - 0-10.   

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

@bubol.T przepraszam że było tak zdawkowo...sam wiesz robota to robota a jak robota robi robotę to na inne rzeczy niż robota nie ma czasu ...ktoś mi macha z kanapy - miłe i to bardzo. Fajnie że spotkałeś się z Adrianem i Żanetą (ale dziewczyna progres zrobiła oj....oj). Livigno - Zwardoń - 0-10.   

Adam wykończą Cie te kursantki. Musisz brać same jeżdżące na poranne godziny, zanim uruchomią mały wyciąg. 😁

Wiadomo, że jesteś w pracy. Następnym razem wezmę Nikodemowi godzinę jazdy z Tobą, trochę go ustawisz do pionu. Teraz mamy przerwę, ale za dwa tygodnie będziemy. Myślę, że w marcu jeszcze będą warunki. 

Pozdrowienia serdeczne. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, bubol.T napisał:

Adam wykończą Cie te kursantki. Musisz brać same jeżdżące na poranne godziny, zanim uruchomią mały wyciąg. 😁

Wiadomo, że jesteś w pracy. Następnym razem wezmę Nikodemowi godzinę jazdy z Tobą, trochę go ustawisz do pionu. Teraz mamy przerwę, ale za dwa tygodnie będziemy. Myślę, że w marcu jeszcze będą warunki. 

Pozdrowienia serdeczne. 

Okienko pogodowe - od jutra do 28.02 dalej 06.03 do 12.03:classic_biggrin:. Tomek zapraszam serdecznie a zwłaszcza na luźną jazdę...Panie marzec tu już się nie pracuje tylko opala

Edited by Adam ..DUCH
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, rulez said:

Na Czantorię lepiej

Czantorię to macie pod nosem. A tak przejedziecie się chociaż autem krajoznawczo. Dodatkowo będziecie mieć wiedzę praktyczną o najpoważniejszym stoku w łódzkim. Bezcenne :). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, bubol.T napisał:

Jedziesz na Czantorię na wieczorne? Bo mnie nosi

Mnie też nosi, ale obowiązki 😞. Ten tydzień plan jest:
Czwartek lub Piątek - Wisła Stok z córką
Niedziela - Czantoria 
Następny tydzień:
Czwartek - Zwardoń
Niedziela - Czantoria 
i może coś jeszcze

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, SzymQ napisał:

Czantorię to macie pod nosem. A tak przejedziecie się chociaż autem krajoznawczo. Dodatkowo będziecie mieć wiedzę praktyczną o najpoważniejszym stoku w łódzkim. Bezcenne :). 

Hmm. Nie ma źle 🙂
  

image.png

Jak w Beskidy

Edited by rulez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, SzymQ napisał:

To daj dobry przykład i też wpadaj!

Z forumowiczów myślę że jestem na podium, biorąc pod uwagę liczbę wizyt na lodowcu:

image.png.3fd7a9fdb7c19048bfeb9b31b158aa39.png

obecnie szykuje się na wyjazd do ITA na kartoflisko, więc muszę popracować nad mentalem przez te parę dni do wyjazdu.

wrócę z ITA silniejszy.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, grimson said:

Z forumowiczów myślę że jestem na podium, biorąc pod uwagę liczbę wizyt na lodowcu:

image.png.3fd7a9fdb7c19048bfeb9b31b158aa39.png

obecnie szykuje się na wyjazd do ITA na kartoflisko, więc muszę popracować nad mentalem przez te parę dni do wyjazdu.

wrócę z ITA silniejszy.

No to do dzisiaj ex aequo. Ale ja dziś jadę znowu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, SzymQ napisał:

No to do dzisiaj ex aequo. Ale ja dziś jadę znowu 🙂

elegancko.

jak lodowiec przetrwa do marca, to wbijam obowiązkowo. jest szansa, bo powyżej 4000m npm może być dobry warun, do utrzymania pokrywy śniegu. żeby tylko nie było mgły i płaskiego światła.

poczekamy, zobaczymy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rulez napisał:

Hmm. Nie ma źle 🙂
  

image.png

Jak w Beskidy

Faktycznie mi pokazuje 160 km, ale tylko 1.30 jazdy. No ale musiałbym sie chyba gorzej poczuć 😅

Byłem tam raz latem, obok jest wysypisko śmieci i wymieniałem tam łożyska na wentylatorze. Oni tam wykorzystują biogazy z tego wysypiska. Powiem wam, że było grubo, zastanawiałem sie jak ci ludzie tam mieszkają 🤮

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...