Jump to content

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2

Marcos73
 Share

Recommended Posts

Godzinę temu, Marcos73 napisał:

Piotruś, jak montowałem film - to Ciebie musiałem przyśpieszyć 🙂, tylko 10%. Damian zrobił 4 skręty, a Ty 44 na tym samym odcinku. Tyle czasu antenowego Ci nie przysługuje.

pozdro

Jestem uzależniony od siły która  mnie wciska w  skręcie a jak się wiozę powoli co czasami się zdarza 🤪 brakuje mi tego. Nawet na rozjechanych trasach są dwie zasady wolniutko gdzie się umęczysz lub szybko gdzie to przetniesz a że jestem leniwy 😜  

Edited by Mikoski
  • Like 2
  • Haha 1

2 godziny temu, Marcos73 napisał:

Damian zrobił 4 skręty,

Trudno właściwie powiedzieć jak jeździ Damian....na Pilsku jakoś koło mnie przejechał i sobie wtedy przypomniałem mecz Janowicza z Melzerem w Wimbledonie.. Janowicz zaserwował asa a Melzer kompletnie nie zauważył serwisu...

• Like 1
  • Haha 4

10 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Dodałem do albumu Piotrka @Chertan zdjęcia swoje i Marka @Lexi czekamy ma "młodego" @Marcos73 i będzie komplet. Jak ktoś będzie sobie robił film to proponuję taki podkład.

@Marcos73 przesłał mi film i 2 zdjęcia, które też są w albumie, jak ktoś ze zlotowiczów chce link do albumu to niech mi na priv wyśle adres e-mail, to dodam do udostępnień. 

Godzinę temu, Chertan napisał:

@Marcos73 przesłał mi film i 2 zdjęcia, które też są w albumie, jak ktoś ze zlotowiczów chce link do albumu to niech mi na priv wyśle adres e-mail, to dodam do udostępnień. 

@Chertan nie wiem czy się dublujemy czy nie. Teraz dodałem film @Marcos73 i moją facjatę od @Mitek - to chyba zamyka temat foto-video. Tak że kochani pobierajcie, porządkujcie, wspominajcie

2 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

@Chertan nie wiem czy się dublujemy czy nie. Teraz dodałem film @Marcos73 i moją facjatę od @Mitek - to chyba zamyka temat foto-video. Tak że kochani pobierajcie, porządkujcie, wspominajcie

Facjata Twoja jest, a kopii filmu nie ma, więc zapewne google widzi, że to samo i nie dubluje, chyba. FIlm od młodego jest wyżej na liście. 

14 minut temu, Marcos73 napisał:

Adaś - ty chyba tez cos kręciłes? Nieprawdaż???

pozdro

Dodałem....teraz sprawdziłem - jest ...i ZW i Pilsko - ty się "młody" śmigu ucz🤣😉

Kurcze tak teraz całościowo na fotki i filmy patrzę - fajnie było

Edited by Adam ..DUCH
  • Like 1

A jak teraz patrzę to "gorol" z Warszawy na tle Kolei Śląskich mi się najbardziej podoba. Te krótkie galotki w środku zimy??mam "recht" @mig - bieremy chopa czy ni???🤣 kurde tam je dziołcha i synek s Mikołowa i rzech sie o z zdnaie nie pytoł???Bieremy???? 

Edited by Adam ..DUCH
  • Haha 2

22 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

A jak teraz patrzę to "gorol" z Warszawy na tle Kolei Śląskich mi się najbardziej podoba. Te krótkie galotki w środku zimy??mam "recht" @mig - bieremy chopa czy ni???🤣 kurde tam je dziołcha i synek s Mikołowa i rzech sie o z zdnaie nie pytoł???Bieremy???? 

W antrejce na ryczce stały pyry w tytce.

• Thanks 1

26 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

To że z Warszawy to jeszcze nic on ma najbardziej przeebane że urodzony w Sosnowcu 😁 ale bierymy 👍 tylko musi Ewę podpatrywać żeby poprawić swoją jazdę 😜

• Haha 4

39 minut temu, grimson napisał:

W antrejce na ryczce stały pyry w tytce.

bosz.........litosci. 

ja, Damian pasuje. Reszta krakowsko-warszawska tyż sie nado..... bele niy za fest. 😉

jak zajrzeć w album? ([email protected])

Edited by mig

1 godzinę temu, .Beata. napisał:

A czy ja, nie będąca fizycznie, ale duchowo mocno wspierająca, czy ja mogłabym zobaczyć to, czego nie mogłam doświadczyć?

..cza było być - my też całkiem zdrowi na 100% nie jesteśmy a z poświęceniem "bylimy" .. 🙂

• Sad 1

1 godzinę temu, .Beata. napisał:

Podkład mjuzik miodzio…. A czy ja, nie będąca fizycznie, ale duchowo mocno wspierająca, czy ja mogłabym zobaczyć to, czego nie mogłam doświadczyć? plissss…

Nie🤣

PS napisz do @Chertan udostępni ci link do albumu i.........się ucz tak co by w czerwcu zmoki nie było.....metaksa rządzi

Edited by Adam ..DUCH
  • Like 2

4 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

Dodałem....teraz sprawdziłem - jest ...i ZW i Pilsko - ty się "młody" śmigu ucz🤣😉

Kurcze tak teraz całościowo na fotki i filmy patrzę - fajnie było

Pracuję Adaś, widziałeś, to długa szkoła, nauka niewesoła. Mam jeszcze trochę czasu, się naumiem. 
pozdro

30 minut temu, Marcos73 napisał:

Pracuję Adaś, widziałeś, to długa szkoła, nauka niewesoła. Mam jeszcze trochę czasu, się naumiem. 
pozdro

Szuranie zostaw dziadkom, zdążysz się nauczyć 😄 Chociaż na czarnych chujowych (czytaj zdegradowanych) to nawet smig karkonoski się przydaje...

Edited by Edwin
  • Haha 1

Gdzieś tutaj w tym wątku trafiłem na planowanie letniego Zlotu. To ja może nieskromnie zaproponuję wyrypę szlakiem stacji pogodowych 😉 Zaczniemy od Leskowca, przejdziemy przez Babią Górę, Pilsko, Rachowiec (który mam nadzieję będzie już uruchomiony), Skrzyczne, Kozią Górę a skończymy na Magurce Wilkowickiej.

Oczywiście po drodze chętnię zaproszę na penetrację kilku napotkanych otworów w gruncie. Żeby Was już nie torturować zbytnio ograniczymy się do Malinowskiej a potem ograniczymy się do 3 kopców 🙂