Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Victor napisał:

Grimson tu wszystko pokazane 🫣

Gdyby Mitek zamienił się z Lexim na miejsca,leciało by od najmłodszego do najstarszego 😜 z jedną niewiadomą lat Piotra dla mnie w sumie dwoma bo i Rybelek  ….70 rocznik z tego co już kojarzę 1 i 4 ze zdjęcia  

Mikoski Chertan  Rybelek Wąski Lexi Mitek i MiG 

 

Nie ma mnie na fotkach.... ale jeśli rozpoznales mnie z avatara... to hmmm... muszę się nad sobą zastanowić... 😉

Edytowane przez mig
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Hmm... No mnie tam Marek śnieg momentami przeszkadzał. Ze dwa razy narta mi się tak zakopała, że jakbym nie przeskoczył na wewnętrzną to bym już w tej dziurze został...

Ty natomiast pięknie pokazałeś jak zmiana sprzętu wpływa na skuteczność w jeździe. Jak zmieniłeś narty i poszedłeś śmigiem na TYM to wszyscy zrozumieli, że tak można.

Pozdro

Mitek śnieg Ci przeszkadzał bo jeździłeś na za dobrych nartach 😜 ja na moich zepsutych szerokich laczkach nie zakopałem się ani razu 😁

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mig napisał:

Nie ma mnie na fotkach.... ale jeśli rozpoznales mnie z avatara... to hmmm... muszę nad sobą zastanowić... 😉

Fotki są zbędne wystarczy uważnie czytać między wierszami i następnie łączyć fakty 😉 weźmy np ostatnie wypowiedzi Mikoskiego z panem Kleksem i Star Wars  🤷‍♂️

pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, grimson napisał:

Z avatara poznałem Chertana.

To lecimy dalej ….czerwony kombinezon nie trudny do odgadnięcia,Marek-Lexi i Adama poznałem osobiście,Mitek gogle+brak kasku, więc zostało dwóch … MiG miłośnik mazurskich jezior,gdzieś kiedyś czytałem o dorosłych dzieciach a że moja żonka z Mazur i połowa panów z jej strony to marynarze,więc nie trudno zapamiętać 

szwagier pływa takimi łódkami ebf8fccc-3f33-4124-9564-fffeb9fc49bf.thumb.jpeg.2d97fc88e97a8d97b0e8a62f3f1ed014.jpeg

a wujki już poważnymi jednostkami …

..został Mikoski i pani w środeczku ale tu szybko rozwiązał sprawę Lexi kolejnym zdjęciem a fota przy stole tylko potwierdziła chociaż brakuje ciągle jednej osoby 🤔

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Victor napisał:

To lecimy dalej ….czerwony kombinezon nie trudny do odgadnięcia,Marek-Lexi i Adama poznałem osobiście,Mitek gogle+brak kasku, więc zostało dwóch … MiG miłośnik mazurskich jezior,gdzieś kiedyś czytałem o dorosłych dzieciach a że moja żonka z Mazur i połowa panów z jej strony to marynarze,więc nie trudno zapamiętać 

szwagier pływa takimi łódkami ebf8fccc-3f33-4124-9564-fffeb9fc49bf.thumb.jpeg.2d97fc88e97a8d97b0e8a62f3f1ed014.jpeg

a wujki już poważnymi jednostkami …

..został Mikoski i pani w środeczku ale tu szybko rozwiązał sprawę Lexi kolejnym zdjęciem a fota przy stole tylko potwierdziła chociaż brakuje ciągle jednej osoby 🤔

No dobra.. ale j.w. MIGa nie ma na ŻADNYM zdjęciu.. 🙂

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lexi napisał:

No dobra.. ale j.w. MIGa nie ma na ŻADNYM zdjęciu.. 🙂

Stoi w szeregu u góry 🤣 bo ten na dole młodzieńczo się trzyma gdyż to rocznik mojego brata 🤪 chyba ,że źle trafione 🤷‍♂️w co wątpię bo kolejne zdjecie przy stole potwierdza moje przypuszczenia 😉

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Victor napisał:

Stoi w szeregu u góry 🤣 bo ten na dole młodzieńczo się trzyma gdyż to rocznik mojego brata 🤪 chyba ,że źle trafione 🤷‍♂️w co wątpię bo kolejne zdjecie przy stole potwierdza moje przypuszczenia 😉

 

 

 

Mów mi tak jeszcze 😏

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Victor napisał:

Stoi w szeregu u góry 🤣 bo ten na dole młodzieńczo się trzyma gdyż to rocznik mojego brata 🤪 chyba ,że źle trafione 🤷‍♂️w co wątpię bo kolejne zdjecie przy stole potwierdza moje przypuszczenia 😉

 

 

 

MIGa nie ma na ŻADNYM zdjęciu..

Którego słowa w powyższym tekście Pawełek nie "rozumi" ?.. 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lexi napisał:

MIGa nie ma na ŻADNYM zdjęciu..

Którego słowa w powyższym tekście Pawełek nie "rozumi" ?.. 😂

Czyli klops z mojej układanki ? 🤦‍♂️ cóż 🤷‍♂️czyli to Kaem nie MiG aaaaaaa w ten klimat 🫣👌 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dziękuję....ja wiem że wielu z Was ma wiele narciarskich (alpejskich) wielkich doznań ale może właśnie taka "dupówa" zostawia duże "narciarskie" piętno w pamięci. Spotkaliśmy się "forumowo" ale także rodzinnie, spędziliśmy fajny czas na rozmowach i analizach. Wyjazd był bardziej apres niż ski ale może właśnie to "apres" jest ważniejsze. Co mnie bardzo cieszy - bardzo wysoki poziom wyszkolenia narciarskiego - @Chertan to co wadzi w technikach ciętych (znalazłem film) jest zaletą w technice klasycznej - piękna jazda w stylu francuskim, @Lexi oj brachu gdzie jest stary @Lexi i co z nim zrobiłeś, Rybelek - jak włącza "impet" no to sory @Mitek ale jesteś "hamulcowy". Ten zlot to bardziej przygoda a nie połykanie kilometrów, były narty, wędrówki, rowerki i spacery i było to co chyba jest najważniejsze INTEGRACJA. Dziękuję i to bardzo wszystkim którzy byli ale także tym którzy wspierali nas w tym wydarzeniu i mam głęboką nadzieję spotykać się częściej w tej czy innej lokalizacji.

PS @Agat W imieniu wszystkich uczestników zlotu bardzo dziękuję za gościnę a dodatkowo Kamilowi za cierpliwość przy barowych rozmowach.

  • Like 6
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Victor napisał:

Czyli klops z mojej układanki ? 🤦‍♂️ cóż 🤷‍♂️czyli to Kaem nie MiG aaaaaaa w ten klimat 🫣👌 

Na pociechę dołoze moje narciarskie, by nie trzeba było mnie szukać...IMG-20230312-WA0001.thumb.jpg.de04dc293ae4a43c727a5addd872c9be.jpgIMG-20240201-WA0023.thumb.jpg.6fe50a7397d07e00a530a1acbdeac0ef.jpg

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam ..DUCH napisał:

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dziękuję....ja wiem że wielu z Was ma wiele narciarskich (alpejskich) wielkich doznań ale może właśnie taka "dupówa" zostawia duże "narciarskie" piętno w pamięci. Spotkaliśmy się "forumowo" ale także rodzinnie, spędziliśmy fajny czas na rozmowach i analizach. Wyjazd był bardziej apres niż ski ale może właśnie to "apres" jest ważniejsze. Co mnie bardzo cieszy - bardzo wysoki poziom wyszkolenia narciarskiego - @Chertan to co wadzi w technikach ciętych (znalazłem film) jest zaletą w technice klasycznej - piękna jazda w stylu francuskim, @Lexi oj brachu gdzie jest stary @Lexi i co z nim zrobiłeś, Rybelek - jak włącza "impet" no to sory @Mitek ale jesteś "hamulcowy". Ten zlot to bardziej przygoda a nie połykanie kilometrów, były narty, wędrówki, rowerki i spacery i było to co chyba jest najważniejsze INTEGRACJA. Dziękuję i to bardzo wszystkim którzy byli ale także tym którzy wspierali nas w tym wydarzeniu i mam głęboką nadzieję spotykać się częściej w tej czy innej lokalizacji.

PS @Agat W imieniu wszystkich uczestników zlotu bardzo dziękuję za gościnę a dodatkowo Kamilowi za cierpliwość przy barowych rozmowach.

ja to ino mam nadzieję, że techniki cięte też odpowiednio wyewolułowały od tamtego filmu, który widziałeś. A na pewno ewoluują stale. Dzięki za info, a raczej merci. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chertan napisał:

ja to ino mam nadzieję, że techniki cięte też odpowiednio wyewolułowały od tamtego filmu, który widziałeś. A na pewno ewoluują stale. Dzięki za info, a raczej merci. 

Piotruś, jak montowałem film - to Ciebie musiałem przyśpieszyć 🙂, tylko 10%. Damian zrobił 4 skręty, a Ty 44 na tym samym odcinku. Tyle czasu antenowego Ci nie przysługuje.

pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

A gdzie ten filmik?

Czy przypadkiem przyspieszając jazdę Piotra nie odzierasz go z tej elegancji, którą się zachwycaliśmy?

Pozdro

 

Adaś ma. Nadałem nieco dynamiki Piotrusiowi 🙂

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marcos73 napisał:

Piotruś, jak montowałem film - to Ciebie musiałem przyśpieszyć 🙂, tylko 10%. Damian zrobił 4 skręty, a Ty 44 na tym samym odcinku. Tyle czasu antenowego Ci nie przysługuje.

pozdro

Nie no, mistrzem pierdyliona skrętów był Adaś i Mitek

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...