Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, KrzysiekK said:

W razie gdy Zwardoń stanie, to Adaś może dać się porwać na przykład na szkolenie, na Kasprowy

Hmm. Czekaj czekaj. Ze 2 godziny autem w jedną stronę, pół godziny z buta, pół godziny w kolejce po bilet, pół godziny na górę, żeby finalnie dowiedzieć się, że Adam każe mi ćwiczyć skręt wymuszony na tyczkach? Krzychu, być może jestem szalony, ale chyba nie aż tak! 🤪 Zmęczyłem się samym myśleniem o tej lekcji... 🤣 Pilsko brzmi o wiele sensowniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SzymQ napisał:

Ze 2 godziny autem w jedną stronę, pół godziny z buta, pół godziny w kolejce po bilet, pół godziny na górę, żeby finalnie dowiedzieć się, że Adam każe mi ćwiczyć skręt wymuszony na tyczkach? Krzychu, być może jestem szalony, ale chyba nie aż tak!

dla prawdziwego twardziela to przecież żaden problem

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Jan said:

dla prawdziwego twardziela to przecież żaden problem

 

Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Ja nadal deklaruje bycie forumowym wicemiękiszonem. Jak deklarowałem udział w zlocie, to nie doczytałem wymagań co do bycia twardzielem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SzymQ napisał:

Hmm. Czekaj czekaj. Ze 2 godziny autem w jedną stronę, pół godziny z buta, pół godziny w kolejce po bilet, pół godziny na górę, żeby finalnie dowiedzieć się, że Adam każe mi ćwiczyć skręt wymuszony na tyczkach? Krzychu, być może jestem szalony, ale chyba nie aż tak! 🤪 Zmęczyłem się samym myśleniem o tej lekcji... 🤣 Pilsko brzmi o wiele sensowniej.

Możesz i na Pilsku. Ale w Kotle Gąsienicowym po lewej są już zwykle tyczki rozstawione i to z pomiarem czasu. Jeżdżąc tam po południu będą tam już takie koryta, że będziesz miał skręt podwójnie wymuszony, co sprawi trudność nawet jadąc do przodu.

Edytowane przez KrzysiekK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, KrzysiekK said:

Możesz i na Pilsku. Ale w Kotle Gąsienicowym po lewej są już zwykle tyczki rozstawione i to z pomiarem czasu. Jeżdżąc tam po południu będą tam już takie koryta, że będziesz miał skręt podwójnie wymuszony, co sprawi trudność nawet jadąc do przodu.

No właśnie nie chciałbym jeździć na tyczkach. Zwłaszcza z rynną poniżej tyczki 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, KrzysiekK said:

Ale to kształcące jest 😉 Ja dziś mam zamiar wziąć moje 95 pod butem i pojeździć po wodzie … zobaczymy czy wypali 😉

Kształcące to będzie jak weźmiesz 95 pod butem i niezepsutym tyłem narty 😛

Edytowane przez SzymQ
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lubeckim napisał:

Pisanie o pogodzie na więcej niż 3..4 dni do przodu to sam wiesz. A na dwa tydnie do przodu, to nawet nie wróżenie z fusów. Najwyżej opowieści pijanego stryjka na urodzinach babci.

Sprawdzam prognozy na J2ski i nigdy jeszcze nie zawiódł nawet powyżej 7 i więcej dni . W Alpach zapowiada się armagedon śnieżny 😱 oby dotarł do PL i tego Wam wszystkim życzę . 
 

Czytałem,że wybierasz się do Sappady a tam do 2m świeżego ! 
https://www.j2ski.com/snow_forecast/Italy/Sappada_snow.html

prognoza dla ITA 

https://www.j2ski.com/snow_forecast/Italy/

Także spokojnie zima nie powiedziała ostatniego słowa 😉

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrzysiekK napisał:

Możesz i na Pilsku. Ale w Kotle Gąsienicowym po lewej są już zwykle tyczki rozstawione i to z pomiarem czasu. Jeżdżąc tam po południu będą tam już takie koryta, że będziesz miał skręt podwójnie wymuszony, co sprawi trudność nawet jadąc do przodu.

Pilsko może nie dotrzymać, Kasprowy daleko ... ale Rohace w sam raz - blisko i warun bankowy.... no i z buta nie trza dymać,,,no chyba że ktoś chce no to i na Salatyn można..

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BryanUself napisał:

Северный автовокзал в Кишиневе - это не просто транспортный узел, но и настоящая врата для путешественников, открывающая мир возможностей и комфортабельного движения. Находящийся в живописном районе города, данный вокзал делается отправной точкой для тыщ путешественников ежедневно.

Современная Инфраструктура: [url=https://diasporaconnect.md/jobs/2abe3f12-b6c4-11ee-bee6-901b0e9325fd]https://diasporaconnect.md/jobs/2abe3f12-b6c4-11ee-bee6-901b0e9325fd[/url]
Нордовый автовокзал известен собственной прогрессивной и многофункциональной инфраструктурой. Тут каждая составную часть бережно обмыслена, дабы сделать поездки для пассажиров максимально удобными. Современные здания, конкретно выстроенные платформы, информационные табло - все это делает атмосферу надежности и профессионализма.

Богатое Расписание:
Одним из ключевых превосходства Северного автовокзала считается богатое расписание маршрутов и регулярные отправления в различные направления. Независимо от такого как, расчитываете ли вы поездку в столичные города, на курортные пляжи или в маленькие домашние города, здесь всегда сыщется удобный маршрут.

Уют Ожидания:
Ожидание отправления преобразуется в приятное время благодаря комфортным зонам отдыха, кафе и магазинам, предлагающим разнообразные товары и предложения. Путники могут насладиться свежими напитками, перекусить в уютных кафе или приобрести необходимые в проезжей части товары.

Безопасность и Организация:
Нордовый автовокзал присваивает большущее велечину безопасности и организации. Система безопасности на высочайшем уровне, и пассажиры могут быть уверены в собственном благополучии. Также, конкретно выстроенные системы инфы и обслуживания делают процесс организации поездок максимально простым и эффективным.

Удобное Сообщение с Мегаполисом:
Нордовый автовокзал располагается в комфортной близости от ведущих транспортных трасс и социального автотранспорта. Это обеспечивает легковесный доступ и замечательную транспортную связь с разными частями мегаполисы, что творит его комфортным выбором для пассажиров.

Заключительные Текста:
Нордовый автовокзал в Кишиневе - это не просто пространство отправления и прибытия, это точка старта для свежих приключений и открытий. Тут каждый путешественник может почувствовать заботу о своем комфорте и защищенности, а еще насладиться богатым выбором маршрутов. Встречайте свежие горизонты с Северным автовокзалом!

Brajanku pal gumę... najlepiej wraz z Dżesikom..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Pilsko może nie dotrzymać, Kasprowy daleko ... ale Rohace w sam raz - blisko i warun bankowy.... no i z buta nie trza dymać,,,no chyba że ktoś chce no to i na Salatyn można..

na hali zawsze minus 517085322441924358100647372135588.thumb.jpg.2f6ddcd553eaa281d65c22b44a0cb633.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mitek napisał:

Ciepło jest.

ale stok jeszcze całkiem dobrze wygląda

https://www.zwardonski.pl/informacje/kamery-online

może to przypadek ale obserwując kamerkę to połowa narciarzy i narciarek jeździ bez kijków

ps.

jeszcze edit

właśnie teraz obserwowałem górną kamerkę przez 5 minut

przejechało 15 narciarzy bez a tylko 2 z kijkami

Edytowane przez Jan
bez kijków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...