Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że zaraz może się pojawić fala krytyki, ale w mordę (mam nadzieję) nikt mi nie da więc spytam

Szanowni akcjonariusze czy możecie "nabyć na preferencyjnych warunkach/zdobyć/pobrać/uzyskać" skipass dla osoby trzeciej??

pozdro

Benefity na skipassy są uzależnione od ilości posiadanych akcji. Jeżeli ktoś nie korzysta ze skipassów to może je legalnie przekazać osobie trzeciej. Warunek, musza być przekazane w całości tzn. że nie ma możliwości wykorzystania np. 3 dni przez posiadacza akcji, a 3 dni przez obdarowaną osobę. Tu znajdziesz więcej na ten temat:  http://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/. Pozostałe promocje jakie się pojawiają w TMR nie są skierowane tylko dla akcjonariuszy, ale dla wszystkich posiadaczy kart GOPASS, której wyrobienie kosztuje 2 EURO. Czy jest się posiadaczem akcji, czy tylko ktoś przekaże ci benefity na skipassy to i tak kartę trzeba wyrobić. Nie wiem czy, dobrze rozumiem twoje pytanie, ale nie ma możliwości z tytułu posiadanych akcji dostać więcej darmowych skipassów, niż jest to przewidziane w regulaminie. Natomiast promocje tańszych skipassów są dość częste i jeżeli się zarejestrujesz w GOPASS to na maila będziesz miał powiadomienia i nie potrzebujesz niczyjej łaski by z nich korzystać.

Aktualnie promocje są jedynie na wstęp do basenów termalnych w Besenovej i Tatralandii
https://www.gopass.s...r&idcont=792703

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale z tymi pieczątkami to był jednak mój błąd, nie mBanku O_o Pisma nie widziałem na oczy, dostałem jedynie skan od rodziny. Nie wyobrażałem sobie, że pieczątka może tak zupełnie zniknąć na skanie. Przypuszczam, że tusz z pieczątki inaczej odbija światło i był słabo widoczny, a oprogramowanie potraktowało to jako zabrudzenia/artefakty i usunęło do końca. Plik macie powyżej: uwierzcie, że tam po lewej jest normalnie umieszczona pieczątka - nie mniej widoczna od tekstu. Magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie serdecznie!

 

Co powiecie na miłe rozpoczęciu sezonu na Chopoku 02 - 03 grudzień (sob - niedz) ma być jakaś imprezka i coś tam jeszcze...

Ja zostaje do środy co by sobie pojeździć.

Zakwaterowanie, ekwipunek, skipasy we własnym zakresie...

Kto chce się zemną umówić - zapraszam [email protected]

lub rozwinąć wątek

 

Pozdrawiam Marek O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi raz odrzucili mi rejestrację. Za pierwszym to jeszcze ok załączyłem screen z rachunku.  Za drugim podejściem załączyłem jednak druk o stanie rachunku na 31.10 z numerem ISIN i dwoma pieczątkami. Czy te benefity to zwykła ściema? Załączaliście druk przy rejestracji czy wysyłaliście osobno mailem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi raz odrzucili mi rejestrację. Za pierwszym to jeszcze ok załączyłem screen z rachunku.  Za drugim podejściem załączyłem jednak druk o stanie rachunku na 31.10 z numerem ISIN i dwoma pieczątkami. Czy te benefity to zwykła ściema? Załączaliście druk przy rejestracji czy wysyłaliście osobno mailem?

 

Mogę potwierdzić, ze benefity, to nie ściema, bo korzystam od kilku lat.

W tym roku chyba rzetelniej sprawdzają, bo mi też odrzucili druk z wyciągiem, ale był wystawiony z datą 7 list (w poprzednich latach takie coś przechodziło), ale podali powód, ze ta data jest nieodpowiednia. Biuro wystawiło mi zaświadczenie o stanie akcji na 31 października i to już przeszło.

 

Jaki podali powód odrzucenia, bo mi zawsze podawali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie napisali ze musi byc data 31.10 ale ja przeslalem stan rachunku wystawiony teraz ale stan na dzien 31.10 wiec nie wiem o co im chodzi.

 

Pewnie na wyciągu jest data wystawienia i data stanu rachunku, i tego nie rozumieją, może napisz im to w mailu. Jak nie załapią, to pozostaje zaświadczenie o liczbie akcji na dany dzień, które niestety jest płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rejestracji benefitów dołączyłem jedynie wyciąg z rachunku ze stanem na dzień 31 października. Moją rejestracje zrobiłem najwcześniej i po tygodniu otrzymałem maila z informacją, że rejestracja przebiegła pozytywnie. Żony i córki wysłałem później i obie dostały maile, że brakuje kodu ISIN i numeru PESEL. Nie wiem co za geniusz je rejestrował, bo bez podania PESEL nie da się dokonać rejestracji. Syna rejestracje zrobiłem tydzień temu dołączając jedynie skan z wyciągu z rachunku i dzisiaj dostał potwierdzenie, że rejestracja przebiegła pozytywnie. Przypuszczam, że zależy to od pracownika który/ która weryfikuje uprawnienia. W ubiegłym roku również żądali kodu ISIN. Wystarczyło dołączyć maila z biura maklerskiego z podanym kodem. Zastanawia mnie upór z jakim zadają tego kodu, bo wydaje mi się, że jest on taki sam niezależnie od tego w jakim biurze maklerskim nabyło się akcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ich zasady rzeczywiście nie zawsze są jasne, ale ważne, że jest z nimi łatwa komunikacja i wszystko można wyjaśnić.

 

Jak już pisałem, załączyłem stan rachunku na dzień 31.10 z kodem ISIN i pieczątkami.

Napisałem im wczoraj maila z prośbą o wyjaśnienie (po angielsku), dziś wysłałem przypomnienie - zero odzewu.

Będą tak długo zwlekać to przepadnie mi jazda w Grudniu więc benefit stanie się bezużyteczny. W ferie nie ma po co tam jechać.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopok rusza 01 grudnia 2017.

Poniżej info o trasach, które chcą puścić do jazdy.

 

Začiatok lyžovačky v novej lyžiarskej sezóne 2017/2018.

Už v piatok 1. decembra odštartujeme novú zimnú lyžiarsku sezónu 2017/2018 v Jasnej. Budeme sa snažiť pripraviť pre Vás tie najlepšie snehové podmienky. Vzhľadom na poveternostné podmienky však nemôžeme zaručiť spustenie všetkých doleuvedených zjazdoviek. Budeme sa však snažiť urobiť všetko preto, aby boli všetky v prevádzke.

plán SEVER

ZJAZDOVKY:

5a Turistická

2a, 2b Májová Rovná Hoľa - Jasná

13 Biela Púť

1a Pretekárska Luková - Priehyba 

LANOVKY:

B3 Biela Púť 

A4 Twinliner

A1 Funitel -  Chopok A1 

B4 Koliesko – Luková B4 

 

plán JUH

ZJAZDOVKY:

34c Panoráma Chopok - Predné Dereše

34b Panoráma Predné Dereše - Kosodrevina 

33a Zjazdárska  

LANOVKY:

A5 Krupová – Kosodrevina

A2 Kosodrevina – Chopok

https://www.jasna.sk...try/jasna-live/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopok rusza 01 grudnia 2017.
Poniżej info o trasach, które chcą puścić do jazdy.
 

Začiatok lyžovačky v novej lyžiarskej sezóne 2017/2018.

Už v piatok 1. decembra odštartujeme novú zimnú lyžiarsku sezónu 2017/2018 v Jasnej. Budeme sa snažiť pripraviť pre Vás tie najlepšie snehové podmienky. Vzhľadom na poveternostné podmienky však nemôžeme zaručiť spustenie všetkých doleuvedených zjazdoviek. Budeme sa však snažiť urobiť všetko preto, aby boli všetky v prevádzke.



plán SEVER

ZJAZDOVKY:
5a Turistická
2a, 2b Májová Rovná Hoľa - Jasná13 Biela Púť
1a Pretekárska Luková - Priehyba 
LANOVKY:
B3 Biela Púť 
A4 Twinliner
A1 Funitel -  Chopok A1 
B4 Koliesko – Luková B4 



 



plán JUH

ZJAZDOVKY:
34c Panoráma Chopok - Predné Dereše
34b Panoráma Predné Dereše - Kosodrevina 
33a Zjazdárska  
LANOVKY:
A5 Krupová – Kosodrevina
A2 Kosodrevina – Chopok




https://www.jasna.sk...try/jasna-live/


Powinieneś zaznaczyć "off topic". To jest wątek o domach maklerskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, załączyłem stan rachunku na dzień 31.10 z kodem ISIN i pieczątkami.

Napisałem im wczoraj maila z prośbą o wyjaśnienie (po angielsku), dziś wysłałem przypomnienie - zero odzewu.

Będą tak długo zwlekać to przepadnie mi jazda w Grudniu więc benefit stanie się bezużyteczny. W ferie nie ma po co tam jechać.

 

spróbuj do nich przedzwonić, rozmawiają po polsku


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopok rusza 01 grudnia 2017.

Poniżej info o trasach, które chcą puścić do jazdy.

 

Začiatok lyžovačky v novej lyžiarskej sezóne 2017/2018.

Už v piatok 1. decembra odštartujeme novú zimnú lyžiarsku sezónu 2017/2018 v Jasnej. Budeme sa snažiť pripraviť pre Vás tie najlepšie snehové podmienky. Vzhľadom na poveternostné podmienky však nemôžeme zaručiť spustenie všetkých doleuvedených zjazdoviek. Budeme sa však snažiť urobiť všetko preto, aby boli všetky v prevádzke.

plán SEVER

ZJAZDOVKY:

5a Turistická

2a, 2b Májová Rovná Hoľa - Jasná

13 Biela Púť

1a Pretekárska Luková - Priehyba 

LANOVKY:

B3 Biela Púť 

A4 Twinliner

A1 Funitel -  Chopok A1 

B4 Koliesko – Luková B4 

 

plán JUH

ZJAZDOVKY:

34c Panoráma Chopok - Predné Dereše

34b Panoráma Predné Dereše - Kosodrevina 

33a Zjazdárska  

LANOVKY:

A5 Krupová – Kosodrevina

A2 Kosodrevina – Chopok

https://www.jasna.sk...try/jasna-live/

 

trochę słabo, poza 1a i 33a, czynne same łączniki


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tatrzańska Łomnica ma ktoś jakieś info co do terminów otwarcia

 

mam sprytną sezonówkę i myślę o dość regularnych wyjazdach 

ośrodek obojętny do uzgodnienia

wyjazd z Krakowa wcześnie rano lub dzień przed- moim samochodem albo twoim

termin- najbliższy weekend może być od piątku

możliwy wyjazd ze skarżyska lub po drodze zabiorę zainteresowanych

kontakt 502677057

wszystkie opcje możliwe po uzgodnieniu dotyczy całego sezonu

Napisali mi, że otwarcie najpóźniej 09.12 - ale robią się warunki, wiec może otworzą wcześniej.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...