Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyświetlały się te same komunikaty. Po każdej błędnej rejestracji dochodził kolejny. Spróbuj wpisać numer tak jak podałem wcześniej - dwie cyfry spacja dwie cyfry spacja dwie cyfry spacja trzy cyfry. Wpisując w ten sposób numer telefonu zarejestrowałem bez żadnego problemu cztery osoby.
 

 

U mnie niestety wciąż to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ośrodki TMR nastawione są na masówkę, a ta wiadomo w jakim okresie następuje :) Swoją drogą, Chopok późno zaczęli naśnieżać, bo... robili testy ciśnieniowe rur do naśnieżania... ;)

Nie Twoja wina :). Ale oczywiście nie to bym chciał usłyszeć ponieważ wybieram się tam od 12.12 na 6 - może 8 dni, więc sam rozumiesz. Mam nadzieję, że do tego czasu sprawy się znacznie posuną do przodu. Pogoda też od przyszłego tygodnia będzie sprzyjać, nawet jakiś opad zapowiadają...  Będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zarejestrować się przez czeską stronę http://www.gopass.cz/
Dostałem takie info z GOPASS-a, mają tam jeszcze starą aplikację.
 

Dzięki, ale czy my na pewno mówimy o tym samym? Ja mam na myśli karnet za posiadanie akcji, bo Gopass już mam zarejestrowany. A nie widzę na tej stronie aplikacji do korzystania z benefitów. Są zniżki, przywileje, nagrody itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już życie nauczyło że średnio opłaca się ten środek grudnia.

Za wszystko płacisz tak samo jak w marcu - dojazd, jedzenie, noclegi a warunki są średnie.

Do tego dochodzi jeszcze serwis nart, który niejednokrotnie kończył się ostrą regeneracją ślizgów (raz na kamieniu oderwało całą krawędź i narty były totalnie do wyrzucenia)

Niby takie inwestycje, ale tych wystających kamieni nie są w stanie jakoś wyrównać, uporządkować, zniwelować.

Poza tym za dużo stresu mnie kosztowało te obserwowanie kamerek i tego co kiedy otworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już życie nauczyło że średnio opłaca się ten środek grudnia.

Za wszystko płacisz tak samo jak w marcu - dojazd, jedzenie, noclegi a warunki są średnie.

Do tego dochodzi jeszcze serwis nart, który niejednokrotnie kończył się ostrą regeneracją ślizgów (raz na kamieniu oderwało całą krawędź i narty były totalnie do wyrzucenia)

Niby takie inwestycje, ale tych wystających kamieni nie są w stanie jakoś wyrównać, uporządkować, zniwelować.

Poza tym za dużo stresu mnie kosztowało te obserwowanie kamerek i tego co kiedy otworzą.

Jeździłem tam w ubiegłym roku i było całkiem przyzwoicie. Wprawdzie nie wszystkie trasy hulały, ale pojeździć i tak było gdzie. Mam nadzieję, że w tym roku nie będzie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale czy my na pewno mówimy o tym samym? Ja mam na myśli karnet za posiadanie akcji, bo Gopass już mam zarejestrowany. A nie widzę na tej stronie aplikacji do korzystania z benefitów. Są zniżki, przywileje, nagrody itp.

Tą czeską stronę podali mi w benefit, że można przy jej pomocy zarejestrować Gopass. Jak już masz zarejestrowany to musisz czekać, aż uporają się z błędem w oprogramowaniu. Tak mi napisała Kristina. Chociaż mnie udało się zarejestrować pomimo błędu, po wybraniu formatu numeru telefonu takiego jak napisałem wcześniej, a rejestrowałem akcje dla czterech osób i to nawet dwa razy, bo raz na konta dodane do mojego profilu, a drugi raz na indywidualny profil żony i dzieciaków. W sumie wykonałem 7 rejestracji. A z Kristiną :) to już się prawie zaprzyjaźniliśmy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tam w ubiegłym roku i było całkiem przyzwoicie. Wprawdzie nie wszystkie trasy hulały, ale pojeździć i tak było gdzie. Mam nadzieję, że w tym roku nie będzie gorzej.

Dany to co widzimy się na Chopku 17-18 grudnia? Niestety tylko na dwa dni bo 19 muszę być w Szczyrku i Bielsku. 

Dzisiaj dostałem info z TMR, że benefity są już na moim koncie, sprawdziłem są :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dany to co widzimy się na Chopku 17-18 grudnia? Niestety tylko na dwa dni bo 19 muszę być w Szczyrku i Bielsku. 

Dzisiaj dostałem info z TMR, że benefity są już na moim koncie, sprawdziłem są :D.

OK. Będę tam do 18.12. włącznie. Nr. tel na prv. Spotkajmy się na parkingu Biała Put 17,12. godz. 8.00 -  8.15. Później w weekend będzie trudno znaleźć parking (będę niebieską Skodą Octavią na białostockich blachach). Do zobaczenia zatem :)

                                                                                      Pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Będę tam do 18.12. włącznie. Nr. tel na prv. Spotkajmy się na parkingu Biała Put 17,12. godz. 8.00 -  8.15. Później w weekend będzie trudno znaleźć parking (będę niebieską Skodą Octavią na białostockich blachach). Do zobaczenia zatem :)

                                                                                      Pozdr 

Ok. Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poniżej promocje dostępne dla zarejestrowanych na GOPASS:    

No tak ale to jest sezon niski.

Uściślając zniżki mają tylko Ci, którzy są już zarejestrowani.

Jak ktoś teraz się zarejestruje nie bedzie miał tych zniżek - dopiero w kolejnym sezonie lub na wiosnę.

 

Dla potomności. Rejestracji dokonałem 18 listopada (a co tam - to tylko 2 eur). Na początku faktycznie żadnych zniżek nie widziałem. Ale dzisiaj z ciekawości wchodzę i są już wszystkie, o ktorych wspominał Witek (czyli 4xChopok po 19,90 i 4xŁomnica po 16,90 na termin 2-25 grudnia). Wygląda zatem na to, że rabaty są dla wszyskich (również dla nowych, tylko musi się to "przemielić" w systemie).

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŚ

od kilku lat biorę wyciąg osobiście (ten bezpłatny), proszę o pieczątkę i podpis, następnie go skanuję i wysyłam przez formularz, benefity pojaiwają się na końcie po kilku dniach

 

telefon podawałem w formacie 123456789

ale widzę, że teraz jest inna aplikacja, ja wypełniałem przez tą starą, 2go listopada

Dostałem już informację z TMR, że przyznane benefity są już przydzielone do poszczególnych kart (było z tym trochę zachodu, bo karty były przydzielone do mojego profilu, a rejestracji musiałem dokonać na konta indywidualne każdej z osób ). Kristina napisała mi żeby aktywować benefity zanim przyjadę do ośrodka TMR.

At the moment it is necessary to activate the benefits, before you will come to the resorts of TMR.

 

Na czym polega ta aktywacja, jak ją wykonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ta aktywacja, jak ją wykonać?

 

Prawdopodobnie na podejściu do infocentrum i sprawdzeniu czy wszystko gra. Pani w okienku coś tam kliknie i gotowe. Robię tak zawsze jak jestem pierwszy raz w sezonie u nich, bo nie chcę się potem wracać sprzed bramek. Rok temu miałem tak, że były jeszcze widoczne niewykorzystane skipassy z poprzedniego sezonu.

Aha, no i musisz przez stronkę gopassową sobie te gopassy "kupić" za zero euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro otwarcie sezonu na Chopoku

Czynne wyciągi i trasy:

 

attachicon.gifchopok 3-4.12.jpg
 

Warunki będą. Zobacz w kamerce co się teraz wyrabia np. na stacji Kosodrevina. Wybierasz się?

                                                                                       Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już informację z TMR, że przyznane benefity są już przydzielone do poszczególnych kart (było z tym trochę zachodu, bo karty były przydzielone do mojego profilu, a rejestracji musiałem dokonać na konta indywidualne każdej z osób ).

 

Mnie też się w końcu udało - wystarczył zwykły wyciąg z rachunku maklerskiego (darmowy), tylko musi być pieczątka i podpis.

Jeśli będą na Chopoku jacyś stali bywalcy, to dajcie znać czy faktycznie poszerzyli "5-tkę", która akurat w tym sezonie rusza jako pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki będą. Zobacz w kamerce co się teraz wyrabia np. na stacji Kosodrevina. Wybierasz się?

                                                                                       Pozdr.

W ten weekend raczej nie, ale sytuacje na stokach Chopoka monitoruje  :)
Może jutro do Krynicy na Słotwiny bo rusza jedna trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...