Skocz do zawartości

Alpe Cimbra 2023


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, kordiankw napisał:

Bardzo praktyczne 😉

Ale to chyba nie ten odcień...

Ale poważnie, ja często wychodzę na narty o 7.00 na pierwszego busa a wracam po kolacji. Czasami są to jedyne spodnie jakie zakładam na wyjeździe oprócz krótkich. Siada się gdzie bądź, jeździ orczykami - jakbym miał żółte spodnie to po dwóch dniach wyglądałbym jak kloszard - podziwiam.

A tu jeszcze niektórzy mają dwa komplety... ja p.....e.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, KrzysiekK said:

A ja mam ustawione na Zwadroniu szkolenie z Adamem od 23.01 a tam zapowiadają...jak na obrazku. A rezerwacje stancji mogę odwołać max w piątek 13.01 ... I mam zgryza. 

Screenshot_2023-01-10-20-07-33-831_com.opera.browser.jpg

Ja tam mam Krynicę opłaconą... Ale nie wiem czy na wszelki wypadek rodziny w raczki nie wyposażyć. Jakiś decathlon czy macie inne, lepsze typy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzymQ napisał:

Ja tam mam Krynicę opłaconą... Ale nie wiem czy na wszelki wypadek rodziny w raczki nie wyposażyć. Jakiś decathlon czy macie inne, lepsze typy? 

Krynica pyknie. Już mówią że sypie na Jaworzynie. Arena chodzi chociaż z bida, Tylicz chodzi..  myślę że spokojna Twoja, pojezdzicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, brachol said:

Zobacz w Skalniku lub allegro. Polecam firmę VI. 6+

Tak na szybko Lite wydają się sensowniejsze o ile się nie przesuwają... Masz jakieś doświadczenie? 

15 minutes ago, KrzysiekK said:

Krynica pyknie. Już mówią że sypie na Jaworzynie. Arena chodzi chociaż z bida, Tylicz chodzi..  myślę że spokojna Twoja, pojezdzicie. 

No oby 🙂 Niemniej jednak... 🙂 Trzymam kciuki i za Krynicę i za Zwardoń, ale ten sezon to mi się nie do końca podoba póki co i wolę być przygotowany na ewentualną niespodziankę... 😞

A jeśli jesteś pewien Krynicy, to może trzeba Adama na Krynicę po prostu namówić? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...