Jump to content

Nartowanie Krzyśka, Natalii (alias Leosia) i Rafała

KrzysiekK
 Share

Recommended Posts

7 minut temu, KrzysiekK napisał:

Ona teraz słucha jakieś japońskie anime piosenki … mózg się z tego lasuje 

Tak to jest jak w domu wolnomyślicielstwo i to nie w odróżnieniu od szybkiego myślenia bynajmniej. Fotka gratis, wszak o nartowaniu wątek.

IMG_5641.jpeg.f4b4f941b7e69398a3bf229bd8

Edited by star
  • Like 1
  • Haha 1

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
13 godzin temu, herbi napisał:

Ale pięknie, szkoda że w tym sezonie tak mało słonecznych dni.

Ciul tam słoneczne … byle te deszcze nie lały bo depresji idzie k dostać .. cza będzie do nart sobie szachy dołożyć na zimę 

Edited by KrzysiekK
  • Haha 1

W dniu 30.01.2024 o 23:04, herbi napisał:

Ale pięknie, szkoda że w tym sezonie tak mało słonecznych dni.

Byłeś dziś na Wankowej ? Jesteś z moich stron … można by się spiknąć na jakieś wspólne nartowanie. Co myślisz ?

Edited by KrzysiekK

27 minut temu, KrzysiekK napisał:

Byłeś dziś na Wankowej ? Jesteś z moich stron … można by się spiknąć na jakieś wspólne hartowanie. Co myślisz ?

Wczoraj byłem z ekipą. Najczęściej jeździmy na Lawortę ale w tym sezonie przygotowanie tam trasy to jest parodia. Wańkowa jest lux tylko płasko..

15 godzin temu, herbi napisał:

Wczoraj byłem z ekipą. Najczęściej jeździmy na Lawortę ale w tym sezonie przygotowanie tam trasy to jest parodia. Wańkowa jest lux tylko płasko..

Na moją jazdę to w wankowej jest ok. Daj znać czasem jak będziecie tam wbijać. Chętnie dołączę jeśli mnie przyjmiecie. 

• Like 1

Godzinę temu, KrzysiekK napisał:

Na moją jazdę to w wankowej jest ok. Daj znać czasem jak będziecie tam wbijać. Chętnie dołączę jeśli mnie przyjmiecie. 

Jasne, w Ustrzykach na weekend.

Gromadzyń lub Laworta. Dam znac.

KrzysiekK, jutro będziemy na Wańkowej. Pewnie gdzieś od 9:30 dopiero bo dodatkowa ekipa jedzie.

Moje foto wklejam 😉

Bedę miał stare czerwone Voelkl GS lub Czerwone Elany slalomki. Charakterystyczne kije co widać na zdjeciu. Rano rozgrzewka na głównej trasie, a poźniej orczyk i ćwiczenia.  Na bank mnie poznasz 🙂

PZDR!

IMG_1818.jpeg

• Like 1
  • Thanks 1

10 minut temu, herbi napisał:

KrzysiekK, jutro będziemy na Wańkowej. Pewnie gdzieś od 9:30 dopiero bo dodatkowa ekipa jedzie.

Moje foto wklejam 😉

Bedę miał stare czerwone Voelkl GS lub Czerwone Elany slalomki. Charakterystyczne kije co widać na zdjeciu. Rano rozgrzewka na głównej trasie, a poźniej orczyk i ćwiczenia.  Na bank mnie poznasz 🙂

PZDR!

IMG_1818.jpeg

Kurde leje mi się z nosa jak z .. nie będzie porównań … A w niedzielę jedziemy do @Adam ..DUCH na tydzień więc muszę się wykurować … odpuszczę sobie w ten weekend żeby nie przedobrzyć … dzięki za cynk. Wracamy w przyszły weekend i może jeszcze się uda. 

• Sad 1

17 godzin temu, herbi napisał:

Moje foto wklejam 😉

PZDR!

IMG_1818.jpeg

Życzę dobrego treningu. Pojeździj też na odsypach. Ileż można ten carving mordować 🤣

• Thanks 1
  • Haha 1

Czasem celowo jadę wieczorem gdy wiem że tłumy przez cały dzień się przewaliły i powiem Ci że jest często wyśmienita jazda. Mam już swoje lata i wytrzymać na nartach cały dzień to dla mnie utopia i bezsens a i tak wieczorem to żadna jazda by była. Ale przyjechać wieczorem na odsypy, gdy nogi nie są zmęczone …. Bezcenne. 

• Like 1

4 hours ago, KrzysiekK said:

Tak. Jedziemy na ferie narciarskie więc to będzie najcieplejszy tydzień lutego. 

😞

Jeśli istnieje korelacja pomiędzy Twoim wyjazdem i kiepskim warunkiem narciarskim, to bardzo bym Cię prosił o uprzedzanie o planowanym urlopie. Słabo mi się dziś jeździło, a tu cały tydzień taki zapowiadają... Życzę Ci zatem, żeby im się prognozy nie sprawdziły 😇