Skocz do zawartości

Nartowanie Krzyśka, Natalii (alias Leosia) i Rafała


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze

Tutaj dziwne rzeczy, Maks tak wąsko prowadzi narty, że A-frame jest chyba niemożliwe. Narzekał, że bardzo wolno narty jadą, a i też pierwszy raz na nowych był, znacznie dłuższe niż poprzednie (a teraz 2x był na obozie w starych), bo pominęliśmy etap pośredni. Spora różnica, bo w SL 12 cm w długości to dużo, a promień jak w praktycznie dla dorosłych. Pod koniec już mówił że ok, było nieco szybciej, ale to zasługa adaptacji jak i słoneczka, które nieco przytopiło śnieg.

pozdrawiam

Mam w pamięci dwie migawki z tego samego miejsca … jak się patrzy z góry, gdy najeżdżał na ,,ściankę,, … i ten skręt w prawo jakby lekko podparty. Ale pamiętam też wasz filmik z Białki chyba i tam Max zero A … wzorcowo … więc pewnie się jakieś zmienne zakłócające wkradły … bardziej chciałem zwrócić uwagę że Ty masz taki bardzo instruktorski carving.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrzysiekK napisał:

Mam w pamięci dwie migawki z tego samego miejsca … jak się patrzy z góry, gdy najeżdżał na ,,ściankę,, … i ten skręt w prawo jakby lekko podparty. Ale pamiętam też wasz filmik z Białki chyba i tam Max zero A … wzorcowo … więc pewnie się jakieś zmienne zakłócające wkradły … bardziej chciałem zwrócić uwagę że Ty masz taki bardzo instruktorski carving.

Liznąłem nieco w Zwardoniu od Adama 😉, jakieś początkowo potknięcia u Maksa były, bo jednak narty inne i trzeba na nich nieco szybciej pojechać, ja tez troszkę się mordowałem, bo nie było z czego jechać. Zazwyczaj było tylko nabrać na górze troszkę prędkości, aby od przełamania do samego dołu fajnie pojechać. W sobotę tak de facto to tylko ta środkowa część się nadawała jako tako, góra i dół bardzo wolno. 

pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chwilkę pośmigane z synem na hali, ja z łopatą bo slalomka jak i hybryda w serwisie a wyjazd nieplanowany z tzw partyzanta,takie najlepsze ⛷️5C8BEEA4-C6A8-441F-B483-923E6942537A.thumb.jpeg.63cee1576aff6c635f5a9f877fd57761.jpeg

Dużo ćwiczeń ze skrętów płużnych,półpłużnych … jak i ja z godzinkę męczyłem balans na jednej narcie …

Ogólnie względnna kasza gdyż dużo osób uczących się,jak i rodziców z dziećmi . Widać było że każdy przygotowuje się do wyjazdów zimowych . 
 

Piste 1 w połowie przygotowane do zawodów snowboardowych ,Ekipy z Japonii,Korei,USA kilka osuń z niepełnosprawnością np bez nogi lub ręki ale na deskach śmigali rewaeacyinie,że przecierałem oczy ze zdumienia -szacun !!!IMG_9877.thumb.jpeg.44f31b3a858a87e55ea23d1594618251.jpeg

IMG_9879.thumb.jpeg.372906c751989c4f5327e7ebc6fa1302.jpeg

IMG_9880.thumb.jpeg.7a4f19d90328c1d0ea8a62d1037e489a.jpeg

7DAA5963-6C61-43E6-8C43-A4AA0F2E38CD.thumb.jpeg.adb04068e4eb61fbe73c09836333cea6.jpeg

IMG_9886.thumb.jpeg.8d5d762323657e6a785a787f48e24702.jpeg

Dzionek mega udany .

ps. @Chertan  @Mikoski gdzieś mi kiedyś śmignęło że wybieracie się od 6.01 do Les 2 Alpes ?! Będę sylwestrowo z rodziną choć 6 w planach powrót aczkolwiek planuje do południa jeszcze w sobotę wykorzystać na maxa czas na nartach a żona z synem będą mieli czas od 10-12 na dłuższy spacer z pieskiem przed powrotem do domu. Może da radę na ten poranek przyłączyć się do tak wybitnych narciarzy,żeby oczywiście poznać panów 😉 ale również coś podpatrzeć …

pozdrawiam serdecznie 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Victor napisał:

ps. @Chertan  @Mikoski gdzieś mi kiedyś śmignęło że wybieracie się od 6.01 do Les 2 Alpes ?! Będę sylwestrowo z rodziną choć 6 w planach powrót aczkolwiek planuje do południa jeszcze w sobotę wykorzystać na maxa czas na nartach a żona z synem będą mieli czas od 10-12 na dłuższy spacer z pieskiem przed powrotem do domu. Może da radę na ten poranek przyłączyć się do tak wybitnych narciarzy,żeby oczywiście poznać panów 😉 ale również coś podpatrzeć …

pozdrawiam serdecznie 

A i owszem, wybieramy się i nie ma przeszkód, abyś dołączył. Choć z ową wybitnością, to żeś poleciał. Nie wiem czy wiesz, ale ja zanudzam teoriami więcej poświęcając rozkminianiu niż jeździe, a Damian jeździ nie zastanawiając się czy umie i jak. Więc rozważ, czy chcesz się pakować w taką wybuchową mieszankę. Plus będzie jeszcze kilku innych wariatów. Czyli tłok na trasie 😋 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chertan napisał:

Choć z ową wybitnością, to żeś poleciał

Do Francji jak czytam tylko wybitni narciarze 😉

 

Godzinę temu, Chertan napisał:

Więc rozważ, czy chcesz się pakować w taką wybuchową mieszankę. Plus będzie jeszcze kilku innych wariatów. Czyli tłok na trasie 

Może nadążę 🤔 🤷‍♂️

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chertan napisał:

A i owszem, wybieramy się i nie ma przeszkód, abyś dołączył. Choć z ową wybitnością, to żeś poleciał. Nie wiem czy wiesz, ale ja zanudzam teoriami więcej poświęcając rozkminianiu niż jeździe, a Damian jeździ nie zastanawiając się czy umie i jak. Więc rozważ, czy chcesz się pakować w taką wybuchową mieszankę. Plus będzie jeszcze kilku innych wariatów. Czyli tłok na trasie 😋 

podziwiam - toż to chyba prawie 2 tyś. km w jedną stronę będze

Lecicie samolotem do Grenoble ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jan napisał:

podziwiam - toż to chyba prawie 2 tyś. km w jedną stronę będze

Lecicie samolotem do Grenoble ?

Nie, bus w 8 chłopa, po 2 h na łebka za kółkiem, jakoś damy radę

14 godzin temu, Victor napisał:

Do Francji jak czytam tylko wybitni narciarze 😉

 

Może nadążę 🤔 🤷‍♂️

A, jak to tak, to się poczuwam do wybitności, a co...

Nadążysz bez problemu, ja sporo kręcę, więc na mnie na ogół czekają na dole. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Victor napisał:

To piękny skład wybitnych się zapowiada, tere-chyba sobie odpuszczę i nie będę wchodził między wódkę a zakąskę 😉 bo polegnę i wstydu tylko sobie narobię .

pozdrawiam  

ja z tej ekipy znam tylko 3 osoby, równi goście, wstydu nie będzie. Co do reszty to się nie wypowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Victor napisał:

To piękny skład wybitnych się zapowiada, tere-chyba sobie odpuszczę i nie będę wchodził między wódkę a zakąskę 😉 bo polegnę i wstydu tylko sobie narobię .

pozdrawiam  

a propos wtedy właśnie grupa się konsoliduje między wódką a zakąską, bo nie samymi nartami człek żyje

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jan napisał:

a co zdecydowało o tym że wybraliście akurat ten ośrodek ?

Ja tam nie wiem, zadzwonili, że jadą, że potrzebują ósmego, więc wskoczyłem. Doświadczenia mam takie, że jeżdżę gdzie jestem i na tym co mam pod butem. Bywa lepiej lub gorzej, ale zawsze fajnie. Z resztą po ostatnim pobycie w Bad KleinKirchheim chyba niewiele już mnie zaskoczy w infrastrukturze. A tam też dało się świetnie spędzić kilka dni na nartach.  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2023 o 11:59, Victor napisał:

To piękny skład wybitnych się zapowiada, tere-chyba sobie odpuszczę i nie będę wchodził między wódkę a zakąskę 😉 bo polegnę i wstydu tylko sobie narobię .

pozdrawiam  

Jeśli będziesz w okolicy to zapraszamy 👍 żądni wybitni tylko normalni , pięćdziesiąt procent nowych zawsze przeżywa 😁 czy na stoku czy przy biesiadzie.

Żart oczywiście jak masz chęć to wbijaj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
13 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Krzysiu to jest fajna jazda...??? Nie przerażaj mnie.

Pozdro

Mitku - jakbym wszedl w końcu na te krawędzie tak jak ten gość na filmie to tu i ówdzie poprawić i już jest carving. Ten z tyłu jadący - cofnąć wewnętrzną bo robi szuflade i nie ma tragedii chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Jestem rozczarowany Jannik jest  lokalsem  tam się wychował, rodzice mają knajpę na stoku ,a jazda taka se jak ma kogoś z gór.

Pewno zle go nauczyli https://www.tennis.com/baseline/articles/jannik-sinner-atp-hits-the-slopes-with-lindsey-vonn-plan-de-corones-italy czego się Jaś nie nauczył... cyt He was one of Italy's top junior skiers from eight to twelve years old, winning a national championship in giant slalom at age eight and earning a national runner-up at the age of twelve https://www.facebook.com/watch/?v=954437062041500

 

Edytowane przez star
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, star napisał:

Pewno zle go nauczyli https://www.tennis.com/baseline/articles/jannik-sinner-atp-hits-the-slopes-with-lindsey-vonn-plan-de-corones-italy czego się Jaś nie nauczył... cyt He was one of Italy's top junior skiers from eight to twelve years old, winning a national championship in giant slalom at age eight and earning a national runner-up at the age of twelve https://www.facebook.com/watch/?v=954437062041500

 

No i to mi się podoba 😜w poprzednim filmie nie napisałeś który to Jaś a ja nie spytałem ,był kolo w tle 💪 W tenisie jest gwiazdą w nartach nie wiadomo jak by było , ważne że robi to co potrafi najlepiej brawo On 💪

Edytowane przez Mikoski
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...