Skocz do zawartości

Nartowanie Krzyśka, Natalii (alias Leosia) i Rafała


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

 

9 minut temu, Jan napisał:

myślę że gdzieś kiedyś skrzyżują się jeszcze nasze ścieżki narciarskie

Właśnie okazało  się ze szkoła odwołana (gamoń z syna jak i z rodzica ) i żeby wykorzystać chwilę wyruszamy właśnie na halę do L…na 3 godzinne nartowanie ⛷️ jupi 🤪

pozdro

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcos73 napisał:

 

Mitek, proszę Cie. Star się zdobył na żart bez wstawki muzycznej, a Ty go krytykujesz.

Tak źle i tak niedobrze 😉

pozdrawiam

Cześć

Są ludzie, którzy co by nie zrobili u mnie będą mieli zawsze niedobrze. Lata pracy Marek.Obraz może poprawić tylko rzetelna informacja o pełnym sezonie we ....  Francji, oczywiście.

POzdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Są ludzie, którzy co by nie zrobili u mnie będą mieli zawsze niedobrze. Lata pracy Marek.Obraz może poprawić tylko rzetelna informacja o pełnym sezonie we ....  Francji, oczywiście.

POzdro

Cześć

Mitek a ja trzeci sezon z rzędu do Francji jadę 😕🤔 przejebane 😱

Może wyzeruje to wyjazdem do Austrii 😜

Pozdro 

Ps Jeszcze kupiłem dwa dwudniowe karnety na Czantorię to chyba też się liczy .

Chyba najlepsza oferta u nas 160 dukatów jest 👍

Edytowane przez Mikoski
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ten wyższy" Józek Szot prawdopodobnie 🙂  - świetny instruktor, doskonały telemarkowiec potrafiący się tym doskonale bawić i jeździć z jajem - oby ogarnął szybko Instruktowa Wykładowcę .. Piotr .. a kto jeszcze to nie wiem. Zupełnie zgaduję ale w kurtach Demo Telemark to za dużo osób nie jeździ. Można zerknąć na obecny Informator SITN - dostępny on-line na stronie SITN - o telemarku w tym roku nawet sporo a i można poznać kto co w Demo Team i tak dalej. 

Dalej nie komentuję.

M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marxx74xxx napisał:

"ten wyższy" Józek Szot prawdopodobnie 🙂  - świetny instruktor, doskonały telemarkowiec potrafiący się tym doskonale bawić i jeździć z jajem - oby ogarnął szybko Instruktowa Wykładowcę .. Piotr .. a kto jeszcze to nie wiem. Zupełnie zgaduję ale w kurtach Demo Telemark to za dużo osób nie jeździ. Można zerknąć na obecny Informator SITN - dostępny on-line na stronie SITN - o telemarku w tym roku nawet sporo a i można poznać kto co w Demo Team i tak dalej. 

Dalej nie komentuję.

M.

Cze

Tylko te 2 osoby miały kurtki Demo Team, dziewczyna chyba była instruktorką narciarstwa, a z nimi szlifowała telemark, a ta czwarta osoba, też nieźle jeździła, ale po "cywilnemu" zupełnie była. Jakieś dzieciaki też w takim sprzęcie jeździły po stoku. Być może tego cywila dzieci. Ten wysoki facet z Demo cały czas uśmiechnięty, zresztą p. Piotr także. Frajdę mieli z tego fragmentu stoku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Marcos73 napisał:

2h mniej więcej, a Tobie na halę w NL? To chyba to samo, nieprawdaż?

pozdrawiam

No proszę cię, jakoś wydawało mi się, że w godzinę zajechaliśmy, ale oczka zamykałem na zakrętach. 

5 godzin temu, Mikoski napisał:

Cześć

Mitek a ja trzeci sezon z rzędu do Francji jadę 😕🤔 przejebane 😱

Może wyzeruje to wyjazdem do Austrii 😜

Pozdro 

Ps Jeszcze kupiłem dwa dwudniowe karnety na Czantorię to chyba też się liczy .

Chyba najlepsza oferta u nas 160 dukatów jest 👍

Nie dość, że jeździ to jeszcze innych wyciąga, na szczęście będę pierwszy raz i odhańbię się innymi lokalizacjami. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, KrzysiekK napisał:

Chociaż równoległości goleni szanownego Taty jeszcze nie osiągnął i zdarz się A-frame.

Cze

Tutaj dziwne rzeczy, Maks tak wąsko prowadzi narty, że A-frame jest chyba niemożliwe. Narzekał, że bardzo wolno narty jadą, a i też pierwszy raz na nowych był, znacznie dłuższe niż poprzednie (a teraz 2x był na obozie w starych), bo pominęliśmy etap pośredni. Spora różnica, bo w SL 12 cm w długości to dużo, a promień jak w praktycznie dla dorosłych. Pod koniec już mówił że ok, było nieco szybciej, ale to zasługa adaptacji jak i słoneczka, które nieco przytopiło śnieg.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...