Skocz do zawartości

PŚ 2022/2023


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Ty się nie śmiej - wiesz jakbyśmy wyglądali na tej trasie...

Swoją drogą drugi przejazd będzie bardzo ciekawy bo przy takiej pogodzie musi zmięknąć...

To niestety dla Maryny nie jest dobra wizja...

Pozdro

Był wywiad z track setterem i mówił że troszkę bardziej podkręci.

Ja wierzę że obydwaj byśmy spokojnie zrobili te poniżej 30s do Mikaeli. Tylko to jest taka różnica że autobus odjechał my zostajemy na przystanku 🙂

Edytowane przez Kubis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że +minuta by starczyla

12 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Ty się nie śmiej - wiesz jakbyśmy wyglądali na tej trasie..

Myślisz że +minuta by wystarczyło? Oczywiście jeśli ustane wszystkie skręty.. ... na podkreconym po przełamaniu byłaby niezła rzeźnia...

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubis napisał:

Był wywiad z track setterem i mówił że troszkę bardziej podkręci.

Ja wierzę że obydwaj byśmy spokojnie zrobili te poniżej 30s do Mikaeli. Tylko to jest taka różnica że autobus odjechał my zostajemy na przystanku 🙂

Cześć

No to ja zrozumiałem, że raczej ustawi podobnie (zresztą tam się specjalnie na górze pokombinować nie da bo stok wymusza) a ostatnią sekcję raczej puści szybciej - czyli dla Shiffrin.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kubis napisał:

Ja bym celował jednak w te 30s

Miałem kiedyś (nie)przyjemnosc zjeżdżać po trasie slalomu ( bez tyczek oczywiście) w Val dIsere, przygotowanej do PS po zawodach. Stąd moje wątpliwości co do utrzymania się się na trasie a nie wyniku..  ;-))

Edytowane przez mig
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Witek, Michał wygraliście! No cóż ja życzyłem zwycięstwa obu tzn. Shiffrin za piękno i delikatność i Brignone za Świadomość tego jak powinno się jechać w tych konkretnych warunkach, momencie. Piękne zawody.

Pozdrowienia

 

Brignone ostatnio chorowała, obawiałem się, że może zabraknąć jej sił w końcówce, ale dała radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody rewelacyjne wg mnie. Suspens do końca i duże przetasowania. Nikt, włącznie z zawodniczkami nie wiedział o co kaman 🙂 Na szczęście na topie definitywnie najlepsze narciarki.

 

Tessa (tak? - jeśli źle zapamiętałem poprawcie) pokazała jaki może być skutek zbyt wąskiej jazdy (ustawienie nóg) na krawędzi 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mitek napisał:

GS męski - najtrudniejszy jaki widziałem. Kosmos!!!

Jeżeli najlepsi ledwo żyją to jak to przejadą słabsi...

Cześć

He he właśnie Szafrański powiedział, że: "To chyba najtrudniejszy GS jaki widział w życiu" - a widział pewnie setki więc potwierdza się, że to jakiś horror.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chertan napisał:

Chodzi o to podjechanie górnej narty w dół i uderzenie w dolną?

Chodziło o to że wjechała w zakręt wąsko nogami i jak dociskała to buty oparły się jeden o drugi i uniosło dolną nartę. Straciła trzymanie w największym dociążeniu i fiuuuui...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...