Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jako, że już cisza wyborcza nie obowiązuje to pozwolę sobie na taki mały komentarz.

Wysoka - około 74% chyba - frekwencja wyborcza jest komentowana jako zwycięstwo demokracji (notabene tak jak niska frekwencja gdy PIS wygrał po raz pierwszy) ale...

1952 - 95%

1957 - 94%

1961 - 95%

1965 - 96,5%

1969 - 97,5%

1972 - 98%

1976 - 98%

1980 - 98,8%

To są wyniki, to jest (sorry) była demokracja. I jaka była jednomyślność - jedność narodowa. A teraz...

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mitek napisał:

Cześć

Jako, że już cisza wyborcza nie obowiązuje to pozwolę sobie na taki mały komentarz.

Wysoka - około 74% chyba - frekwencja wyborcza jest komentowana jako zwycięstwo demokracji (notabene tak jak niska frekwencja gdy PIS wygrał po raz pierwszy) ale...

1952 - 95%

1957 - 94%

1961 - 95%

1965 - 96,5%

1969 - 97,5%

1972 - 98%

1976 - 98%

1980 - 98,8%

To są wyniki, to jest (sorry) była demokracja. I jaka była jednomyślność - jedność narodowa. A teraz...

Pozdro

Mitek, dobrze że nie wyszło 101 i więcej %. Wtedy wszystko było możliwe. 

pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcos73 napisał:

Mitek, dobrze że nie wyszło 101 i więcej %. Wtedy wszystko było możliwe. 

pozdrawiam

Cześć

To są realne dane - z INTERNETU - skąd np czerpana jest wiedza jak jeździć na nartach. Uważasz, że są nieprawdziwe...?)

A przez ostatnie 8 lat kolesiom wychodziło i 115% w TVP. 😉

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Marcos73 napisał:

Nie będzie za chwilę miejsca w "Oknie Życia". TV Trwam już szykuje wakaty.

pozdrawiam

Cześć

A czy widzisz jakiś problem aby chuja podciągnąć ustawowo pod faszystę i zlicytować mu celowo (na służbę zdrowia i edukację) to toruńskie imperium?

A tą hołotę do roboty - ileż miejsc do uporządkowania, lasy sadzić itd.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

A czy widzisz jakiś problem aby chuja podciągnąć ustawowo pod faszystę i zlicytować na mu celowo (na służbę zdrowia i edukację) to toruńskie imperium?

A tą hołotę do roboty - ileż miejsc do uporządkowania, lasy sadzić itd.

Pozdro

Ja jestem za rozdziałem Państwa od Kościoła. Nie wiem czy aż tak ostro jak Ty. Wierni ze swoich darowizn mogą Kościół utrzymywać, bo nic mi do tego. Natomiast chyba już dawno nie jesteśmy państwem stricte Katolickim. Być może się to zmieni. Ale to potężna instytucja.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcos73 napisał:

Ja jestem za rozdziałem Państwa od Kościoła. Nie wiem czy aż tak ostro jak Ty. Wierni ze swoich darowizn mogą Kościół utrzymywać, bo nic mi do tego. Natomiast chyba już dawno nie jesteśmy państwem stricte Katolickim. Być może się to zmieni. Ale to potężna instytucja.

pozdrawiam

Cześć

A co religia czy służący jej kościół ma wspólnego z mafijną działalnością Rydzyka. Przecież realnie to jest koleś bliżej białego spiczastego kaptura niż sutanny.

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2023 o 18:23, Marcos73 napisał:

Bo ktoś mu na to pozwolił. Okazja czyni złodziejem.

pozdrawiam

Cześć

Ja nie.

Dzisiaj pierwsze zimowe rowerowanie.Rano jak jechaliśmy do pracy było biało i -1 przy ziemi. Później pogoda fajna i nawet nie wiało więc nawet pojechaliśmy długa trasą. Nareszcie kupiłem kurteczkę rowerową taka jaką chciałem, właściwie to zasługa Rybelka bo ją wynalazł. A Ona za to kupiła sobie buty takie jakie chciała więc też jest zadowolona. Jutro ma być fajna pogoda więc na rower.

Pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja nie.

Dzisiaj pierwsze zimowe rowerowanie.Rano jak jechaliśmy do pracy było biało i -1 przy ziemi. Później pogoda fajna i nawet nie wiało więc nawet pojechaliśmy długa trasą. Nareszcie kupiłem kurteczkę rowerową taka jaką chciałem, właściwie to zasługa Rybelka bo ją wynalazł. A Ona za to kupiła sobie buty takie jakie chciała więc też jest zadowolona. Jutro ma być fajna pogoda więc na rower.

Pozdro

We Wrocku nad Odrą mgły, zimno.

IMG_3154.jpeg.7538127288d0b6c69511a06423

Edytowane przez star
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W Warszawie nad Wisłą  też mgły i -1 dzisiaj ale bardzo fajnie. To nie jest lato ale trzeba się rozsądnie ubrać i jazda jest przyjemna. To jest jeszcze ten czas gdy da się jechać dłużej bez ryzyka utraty palców u nóg.

A mgły rzeczywiście zajebiste nad wodą. Dzisiaj jadąc mostem obserwowaliśmy taki wylewający się z za zakola rzeki ogrom. Piękny i przerażający efekt jak z EDENu Lema.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...