Skocz do zawartości

Sezon 2022/2023


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, netmare napisał:

Widzę, że nie tylko ja jestem entuzjastą Skolnitego. Byłem poza sezonem i było mega. A jak w sezonie to wygląda w ferie śląskie i poza nimi? Mam nadzieję znaleźć jakiś weekend na Wisłę dopóki mam skipassa.

Ja byłem w tygodniu w zeszłym roku w ferie wielkopolskie/małopolskie, ludzi prawie nie było, chyba o 15.00 ratrakowali trasę (a jeździłem chyba od 11.00 po przyjeździe z Poznania) i potem można było dalej śmigać generalnie dobrze wspominam. Karnet miałem z BF za cenę w kasie chyba bym nie jeździł. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2022 o 08:07, Marcos73 napisał:

Szkoda

Ja nie dam rady, nawet logistycznie dla mnie niedziela będzie lepsza, bo sprzęt mam w firmie, na spaletowany. W sobotę to ogarnę, jeszcze młodemu muszę przekręcić wiązania w nowych nartach (chyba, bo ma używki i nie sprawdzaliśmy czy pasują, ale znając życie pewnie trzeba).

Do następnego razu.

pozdrawiam

 

IMG_20221126_103628.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Marcos73 napisał:

Ja jutro, kumpel dzisiaj jest, cholera przebieram nóżkami ...

pozdrawiam

ps. Na Tylicz Ski było dużo mniej ludzi.

Wiem, ale tam jest otwarta tylko ta krótka trasa boczna ... Na głównej trawa rośnie ... Pojechaliśmy jednak na MS

Edit. Na MS ta ilość ludzi była zdecydowanie znośna ... Tak przed stacją dolna jak i na samym stoki. O dziwo, bo czybba jest tylko ta pojedyncza nitka główna trasy. 

Most już odnany, czysty beton. Jak byłem w środę do ziały zbrojenia ... Byle mróz był to w dwie doby nasnieżą i będzie latał cały MS.

Edytowane przez KrzysiekK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, labas napisał:

Zdjęcie na dowód, jestem pierwszy z prawej.

IMG-20221127-WA0000.jpg

Cześć

A to chyba zaraz z rana fotka, bo sztruksie jeszcze pod nartami jest, ja przyjechałem na stok o 9.40 + przebranie się i ogarnięcie karnetu, pewnie o 10.00 zaczęliśmy. Było już sporo ludzi, więc pewnie się gdzieś minęliśmy na stoku. Też nie wiem do której byłeś, ja do 15.00, miałem karnet na 6 godzin, ale dopiero tak po 13.00 mocno się rozluźniło, chyba większość miała na 4h karnety. Może następnym razem, już wiem czego, a raczej kogo szukać 😉

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Karkonoszy, to wedle info z niektórych ośrodków:

- Andel w Janskich otwiera się w tą sobotę

- Szpindel wieści SKiOPENING na sobotę 10 grudnia

- na stronie Małej Upy piszą, że otwierają się w najbliższą sobotę

- Czarna Góra też grozi bliskim otwarciem (moim zdaniem najpóźniej 09 grudnia)

Na najbliższe dnie zapowiada się chłodniejsza aura z zimnymi nocami, w górach we dnie też ma być <0, więc pewnie ,,już za parę dni, za dni parę ..''

Pzdr, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...