Skocz do zawartości

MTB - wątek sprzętowy


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

m

3 godziny temu, Spiochu napisał:

Panowie, z czego te podśmiechujki. Na rowerze to najbardziej istotny ciuch.  Dobór kurtek, czy koszulek jakoś nikogo nie bulwersuje.

Cześć

Piotrek problem jest dokładnie taki sam jak setupem na ultra. Możesz sobie zerknąć na parę filmików gości, którzy dużo jeżdżą i mają sporo praktyki w zmiennych warunkach, temperaturach, rowerach itd. ale koniec końców musisz to sobie wypracować sam. Każdy kto uważa, że wie lepiej i może coś konkretnego doradzić błądzi.

Ja Wiesławie mam te problemy już obcykane w każdej możliwej działalności. Mam prawie 60 lat. Byłbym debilem gdyby było inaczej. Jedno jest pewne - higiena i Sudokrem.

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mitek napisał:

m

Cześć

Piotrek problem jest dokładnie taki sam jak setupem na ultra. Możesz sobie zerknąć na parę filmików gości, którzy dużo jeżdżą i mają sporo praktyki w zmiennych warunkach, temperaturach, rowerach itd. ale koniec końców musisz to sobie wypracować sam. Każdy kto uważa, że wie lepiej i może coś konkretnego doradzić błądzi.

Ja Wiesławie mam te problemy już obcykane w każdej możliwej działalności. Mam prawie 60 lat. Byłbym debilem gdyby było inaczej. Jedno jest pewne - higiena i Sudokrem.

POzdro

 Nie posmarujesz, nie pojedziesz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Ktoś pyta - ktoś radzi...

W tym wypadku pytanie jak i rady są z założenia ... dziwne. Nie wiem czy to żart czy zabawa, czy co. Wiem, że star nie ma pojęcia co to znaczy długo jechać na rowerze - stąd jego bytność tutaj jest chybiona.

Pozdro

A od ilu godzin (jazdy) można pisać w tym wątku?

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Ktoś pyta - ktoś radzi...

W tym wypadku pytanie jak i rady są z założenia ... dziwne. Nie wiem czy to żart czy zabawa, czy co. Wiem, że star nie ma pojęcia co to znaczy długo jechać na rowerze - stąd jego bytność tutaj jest chybiona.

Pozdro

A wiesz że kolega star chwali się we wszechświecie że fajnie mu się z Tobą gada.

Było to gdzieś w Matrixie chyba. Hahahaha 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wujot2 napisał:

A od ilu godzin (jazdy) można pisać w tym wątku?

Cześć

Hmm. Dobre pytanie, od jakiego czasu przebywania na rowerze te spodenki będą miały wpływ na jazdę?
Myślę, że w takiej jeździe po bułki, miejskiej czy krótkich wycieczkach tak do 100km - 4-5 h to nie ma znaczenia zupełnie. Później zaczyna mieć ale zależy od wielu zmiennych...

Pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że tyłek każdy ma swój, a nie Twój. Ja wyraźny dyskomfort odczuwam nawet w krótkich jazdach z żoną. Wtedy nie ubieram bibsów, a zwykłe bokserki i na to krótkie spodenki, generalnie tak jak chodzę na co dzień w lato. I piszę tu o naprawdę krótkich trasach typu Piaseczno - Konstancin - Piaseczno. Łącznie zazwyczaj nie przekracza to 20km, samej jazdy wtedy jest tak z 1,5h - tempo mocno spacerowe.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No to dziwne jak wytrzymujesz długie trasy, skoro krótka przejażdżka jest dla Ciebie już dyskomfortowa. To dość dziwne jak na objeżdżonego człowieka.

A co to są bibsy?

Pozdro

Bibsy to spodenki z pampersem, ja od zawsze używam modeli z szelkami. A co do dyskomfortu to fakt dziwne, ale tak mam i nic na to nie poradzę. 

Edytowane przez cyniczny
Literowka
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cyniczny napisał:

Bibsy to spodenki z pampersem, ja od zawsze używam modeli z szelkami. A co do dyskomfortu to fakt dziwne, ale tak mam i nic na to nie poradzę. 

Mała poprawka, bibsy to chyba właśnie spodenki z pampersem  i szelkami. Choć nie czepialbym się tu mocno nomenklatury,;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...