Jump to content

Hybrid Skiing

Gabrik
 Share

Recommended Posts

Cześć

Kolejna bzdura. Chciałbym zobaczyć "hybrid skiing" na muldach. 🙂

Wiesz sam - takie czasy, że jak nazwiesz coś "hybrid" to może się sprzeda. Ekonomika jazdy to bardzo ważny jej element i cecha dobrego narciarza - jeździsz ekonomicznie = jeździsz skutecznie i długo bo masz na to siłę, nogi "nie palą" itd. normalne bujanie z dorobiona ideologią.

Takie filmy/pomysł robią zdecydowanie więcej złego niż dobrego dla narciarstwa.

Pozdrowienia serdeczne

Edited by Mitek
  • Like 2

Ja jestem prekursorem takiego stylu. Tylko nie wiedziałem, że tak się nazywa.  Staram się eliminować wszelki wysiłek w czasie jazdy. Co jest chyba zrozumiałe w moim wieku. Są w praktyce pewne trudności w postaci tak gładkiego stoku i braku wszelkiego otoczenia. Jak rozpocznę sezon może w październiku lub listopadzie, to proszę liczyć na mnie w sprawie hybrydowego stylu jazdy. Będę  relacjonował swoje postępy. Chwilowo mam inne zajęcie. Besenik z solanką 30 st. Pływanie(jakoś da się), bulgotniki. I to wszysko w odległości paru km od od chaty z widokiem na stok narciarski i pasące siś młode byki na drogą i smaczną konsumpcję.

• Like 1
  • Haha 1

4 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Tylko proszę nie przeginać z tą konsumpcją bo później ciężko.

Pozdrowienia

Oj tak 😕 ... Dziś ciężka trasa po górach wokół Dynowa na rowerze... Oczywiście pobladzilem i zamiast trasa ,,łatwa,, była.... No właśnie... I co? I nic...potem restauracja ,,pod semaforem,, i znów brzuszek pełny... A potem waga wyświetla ,,pojedynczo proszę,, 😞

A co do techniki jazdy, to fajna zabawa oszczędzająca jak na stoku gładko, czyli pierwsza godzina od otwarcia poza sezonem feryjnym.

• Haha 1

11 minut temu, KrzysiekK napisał:

Oj tak 😕 ... Dziś ciężka trasa po górach wokół Dynowa na rowerze... Oczywiście pobladzilem i zamiast trasa ,,łatwa,, była.... No właśnie... I co? I nic...potem restauracja ,,pod semaforem,, i znów brzuszek pełny... A potem waga wyświetla ,,pojedynczo proszę,, 😞

A co do techniki jazdy, to fajna zabawa oszczędzająca jak na stoku gładko, czyli pierwsza godzina od otwarcia poza sezonem feryjnym.

Cześć

Co Ty piszesz Krzychu...??

Masz pustą pięknie przygotowaną trasę i będziesz się fajnie bawił oszczędzając siły... chyba rzeczywiście się zmęczyłeś.

Pozdro

53 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Co Ty piszesz Krzychu...??

Masz pustą pięknie przygotowaną trasę i będziesz się fajnie bawił oszczędzając siły... chyba rzeczywiście się zmęczyłeś.

Pozdro

W sumie racja. Zmęczyłem, ale czuje się bardzo dobrze ... To była dobra jazda 🙂

• Like 1

W dniu 1.05.2022 o 08:53, .Beata. napisał:

W kuchni to się nazywa „Hortex - mieszanka Meksykańska” lub „Gołąbki - Pudliszki”

Może jeszcze pizza jak u mamy.

• Haha 1

W dniu 30.04.2022 o 08:44, Mitek napisał:

Cześć

Kolejna bzdura. Chciałbym zobaczyć "hybrid skiing" na muldach. 🙂

Wiesz sam - takie czasy, że jak nazwiesz coś "hybrid" to może się sprzeda. Ekonomika jazdy to bardzo ważny jej element i cecha dobrego narciarza - jeździsz ekonomicznie = jeździsz skutecznie i długo bo masz na to siłę, nogi "nie palą" itd. normalne bujanie z dorobiona ideologią.

Takie filmy/pomysł robią zdecydowanie więcej złego niż dobrego dla narciarstwa.

Pozdrowienia serdeczne

Na muldach zaczyna się walka o życie, przynajmniej francuskich.

5E27A128-4B70-40FA-99D4-80EC63933AFF.jpeg

7710F81B-6271-4730-AB85-DD276BA48FF6.jpeg

BA8AEF17-9508-4DEC-B79A-C13670AFC87A.jpeg

• Like 2