Jump to content

strefy wolne od LGBT

jan koval
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie. Nasz LudwiczekR zapomniał, że każdy wpis popełniony w internecie zostaje tu na zawsze. Wystarczyło mi pięć minut bez korzystania z zaawansowanych technicznie środków by ustalić kto zacz.

niedobrze mi i to nie jest zatrucie żołądkowe :wacko:

Dla takich jak ty również. Trzepiecie kapuche za każdy pochówek, gregorianki i inne intencje. Gdy dwa lata temu zmarł mój tata, to mama zapłaciła 1800 pln za gregorianki, 50 pln za każdą mszę, przy emeryturze niecałe 900 pln.
A jak na gościa który podczas święceń składał śluby czystości, żona i trójka dzieci, to całkiem niezły wynik.

To że żeś pierwsze lepsze imię i nazwisko wpisał w google i wyskoczył ci jakiś tam ksiądz to to nie znaczy że tak jest. Żadnych święceń kapłańskich nie przyjmowałem - pudło. 

Pomyśl jeszcze że imię i nazwisko też może być nickiem  ;)

Żegnam ozięble. Chciałbym jeszcze jedynie poczytać o tym przecinaniu pępowiny twoich dzieci.

Kończę wszelkie spory światopoglądowe bo to jałowa i zbędna dyskusja. Wy macie takie zdanie, natomiast ja i inni mam takie zdanie na temat aborcji czy LGBT i nikt nikogo nie przekona do swoich racji. Więc po co robić nie potrzebne konflikty i wojny. 

Jedno jest pewne - jeżdżę na nartach bardzo zapamiętale, prowadzę serwis narciarski i to są moje największe pasje. 

Dużo też dobrego z tego forum wyniosłem. 

OK pozdrawiam mimo wszystko. 

MajkoW forumowy KordianKw - pan Witold strzela ale pudłuje żadnym księdzem Marcinem nie jestem. Także bądź spokojna bo nic takiego miejsca nie ma by był w Polsce ksiądz katolicki z żoną i trójką dzieci.

«Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz».