Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaja sobie chyba robisz ze mnie.

Nikt nie musi robić sobie z ciebie jaj, sam je z siebie robisz.

Publicznie PRZEPRASZAM że na nich głosowałem i jeszcze wykłócałem się na tym forum. No cóż  :(  - za błędy trzeba płacić i to jeszcze przez 3 lata. A łudziłem się że przez Ziobrę i Gowina rozpieprzy się ten sejm ale koryta im było żal.  Najważniejsze - mojej najbliższej rodziny głosów już nigdy nie dostaną. I walczę w swoim środowisku ale rodzice i siostra to niestety zakuty PISowski beton.

A dziś na wiadomościach w reżimówce (kto patrzył to wie) - TVP PIS nawet słowem nie wspomnieli o strajku rolników przeciwko ustawie tego pokurcza z Żoliborza. Zlikwidują jedną z branż gospodarki rolniczej zmniejszając tym samym wpływy do budżetu. Jednocześnie nieco się opamiętali w trosce o utratę głosów elektoratu wiejskiego oferując rolnikom odszkodowania za likwidację hodowli z tegoż samego już osłabionego budżetu. Tym samym kraj do nędzy doprowadzą i jeszcze ten przeklęty wirus na dodatek. I ten nieudany rząd ma nas chronić jak gospodarkę do nędzy doprowadza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z serii prawniczych: bo ponoć mamy w kraju stan nadzwyczajny (nie ten konstytucyjny) a wprowadzone obostrzenia, dotyczące zgromadzeń, ilości osób, nie wychodzenia z domu od 8 do 16-tej i te pozostałe (z wyłączeniem osłonięcia nosa i ust), jakby wpisują się w taki właśnie nadzwyczajny stan. Czy te obostrzenia są prawnie umocowane w ustawie? Maseczki mają swoją ustawę, a reszta?

PS
Ciekawe, ilu pracodawców Ludwiczek przerobił w swoim życiu - negując politykę swojego szefa...(to a’propos negowania polityki Papieża Franciszka)

I oczywiście pozdrowienia z Poznania
...aż mi ciarki po plecach biegały ;)

Załączone miniatury

  • D0288431-C5F9-4DB6-B360-46ED5C85EEFF.jpeg
  • 8E1D4634-5904-4132-8E88-1DB9C7E05ECD.jpeg
  • 28E23A4D-2E7E-4D8D-8B15-EF7DB7CD1B2D.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi robić sobie z ciebie jaj, sam je z siebie robisz.

 

No zgadza się to co napisałem. Konfederacja zyskała mój głos  :)  A jak by czas wyborów prezydenckich wrócić to głosował bym w pierwszej turze na Krzysztofa Bosaka. A w drugiej turze głos oddał bym na Dudę (bo musiał bym żeby Trzaskowski nie wygrał). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi robić sobie z ciebie jaj, sam je z siebie robisz.

Mam nadzieję że wyjaśniło się w Twojej głowie moje narzekanie na PIS. PIS mnie nieco wkurzył ale to dla was lewaków przecież stworzył sztandarową ustawę "piątka dla zwierząt" niszcząc polskie rolnictwo i wieś (której lewacy tak bardzo się wstydzą i uważają za zaścianek), to dla was likwiduje kopalnie. 

Więc stałem się fanem Konfederacji i jestem z tego dumny. Ta partia od zawsze i radykalnie była przeciwna jakiejkolwiek aborcji. Bo PIS ustawę antyaborcyjną kilka lat odwlekał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym betonem pisowskim w twojej najbliższej rodzinie, o którym piszesz, jak to znosisz? Musi być ci niezwykle ciężko, łącze się z tobą w bólu.

Moja najbliższa rodzina to moja żona i trójka maluchów - trzeci ma nieco ponad miesiąc  :)  Ale na gratulacje nie liczę bo dla takich jak Ty jestem dzieciorobem i korzystającym z socjalów - pincetów (nie małe podatki na nie płacimy).

A poglądy rodziców czy głosują na PIS są mi obojętne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najbliższa rodzina to moja żona i trójka maluchów - trzeci ma nieco ponad miesiąc  :)  Ale na gratulacje nie liczę bo dla takich jak Ty jestem dzieciorobem i korzystającym z socjalów - pincetów (nie małe podatki na nie płacimy).

A poglądy rodziców czy głosują na PIS są mi obojętne

byle by tylko nie głosowali na platformę czy sojusz. 

Poza nimi każda partia ujdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więc stałem się fanem Konfederacji i jestem z tego dumny. Ta partia od zawsze i radykalnie była przeciwna jakiejkolwiek aborcji. Bo PIS ustawę antyaborcyjną kilka lat odwlekał. 

 

No to specjalnie dla Ciebie krótki tekst do przeczytania

 

https://www.onet.pl/...c0gjyw,30bc1058

 

Często bywa gorzej, dużo gorzej. Powinni Wam robić wycieczki edukacyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to specjalnie dla Ciebie krótki tekst do przeczytania

 

https://www.onet.pl/...c0gjyw,30bc1058

 

Często bywa gorzej, dużo gorzej. Powinni Wam robić wycieczki edukacyjne...

Artykuł przeczytałem, mimo że portalu jak łonet nie czytam, podobnie TVNu nie oglądam, ani polsatu.

Tekst zdecydowanie tendencyjny i ukoloryzowany po to żeby wprowadzić propagandę aborcyjną i cywilizacji śmierci. 

Nie człowiek jest panem życia ale Pan Bóg i On je tylko może zabrać. Pan Bóg dopuszcza taki ciężar na człowieka i cierpienie, które człowiek jest w stanie udźwignąć - nic ponad siły. Zatem i dziecko z zespołem Downa stanowi "ciężar" taki że według woli Bożej i z Jego pomocą człowiek jest w stanie udźwignąć.

Żadnym argumentem nie można usprawiedliwić zbrodni jaką jest aborcja. Nawet zbrodnią jest zamordowanie dziecka poczętego w wyniku gwałtu, bo dziecko nic temu nie winne. Kobieta powinna je urodzić i oddać na wychowanie do domu dziecka, a nie zamordować. 

A ci co w protestach udział biorą, a szczególnie ich organizatorzy to są po prostu mordercy, bo oni nie tylko pragną śmierci dla chorego dziecka nienarodzonego (a nawet zdrowego) ale śmiercią mogą obdarzyć dorosłych ludzi, a szczególnie starszych. Mając w nosie epidemię jaka panuje. Dla własnego egoizmu i próżności sieją wirusem na Bogu ducha winnych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

Dajecie się wkręcać jakiemuś idiocie???

Jak możecie?
Do jutra.

Pozdrowienia

 

A ty jak z rybelkiem, synkiem i karacistką będziesz latał po protestach w czasie pandemii to śnieg i sezon narciarski chyba we śnie zobaczysz oraz nie dane wam będzie beztroskie obsypywanie się śnieżkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł przeczytałem, mimo że portalu jak łonet nie czytam, podobnie TVNu nie oglądam, ani polsatu.

Tekst zdecydowanie tendencyjny i ukoloryzowany po to żeby wprowadzić propagandę aborcyjną i cywilizacji śmierci. 

Nie człowiek jest panem życia ale Pan Bóg i On je tylko może zabrać. Pan Bóg dopuszcza taki ciężar na człowieka i cierpienie, które człowiek jest w stanie udźwignąć - nic ponad siły. Zatem i dziecko z zespołem Downa stanowi "ciężar" taki że według woli Bożej i z Jego pomocą człowiek jest w stanie udźwignąć.

Żadnym argumentem nie można usprawiedliwić zbrodni jaką jest aborcja. Nawet zbrodnią jest zamordowanie dziecka poczętego w wyniku gwałtu, bo dziecko nic temu nie winne. Kobieta powinna je urodzić i oddać na wychowanie do domu dziecka, a nie zamordować. 

A ci co w protestach udział biorą, a szczególnie ich organizatorzy to są po prostu mordercy, bo oni nie tylko pragną śmierci dla chorego dziecka nienarodzonego (a nawet zdrowego) ale śmiercią mogą obdarzyć dorosłych ludzi, a szczególnie starszych. Mając w nosie epidemię jaka panuje. Dla własnego egoizmu i próżności sieją wirusem na Bogu ducha winnych ludzi. 

Jedziesz chłopie jedziesz...

A czy dałbyś radę opracować ten tekst w formie skeczu?

Myślę, że mógłby to być naprawdę fajny humor, tylko trzeba by trochę spuścić z tonu z tym kościołem - w sensie - żeby nie było to takie bezczelne, wiesz o co chodzi...

Sam rozumiesz Ludwik, ktoś mógłby się poczuć urażony... ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jak z rybelkiem, synkiem i karacistką będziesz latał po protestach w czasie pandemii to śnieg i sezon narciarski chyba we śnie zobaczysz oraz nie dane wam będzie beztroskie obsypywanie się śnieżkami. 

Cześć

Dzieci są dorosłe i same decydują co robią więc trudno z nimi gdzieś latać - gdzieś się pewnie jutro zobaczymy w Warszawie bo my na rowerach a oni z ekipami swoja drogą, ale dzięki za pamięć.

A narty, śnieg,... mogę już nie jeździć na nartach do końca  życia byle śmieci zamieść pod ... betonowy cokół.

Język Ci szwankuje synku, boisz się kolegów z widłami, boisz się zemsty za te teksty nienawistne... :) Nie bój się, ... to nie boli, to chwila, chwila niepewności, strachu, przerażenia, zdziwienia a później już spokój i... jesteś blisko boga. Ale pamiętaj, bądź szarmancki - najpierw rodzina. ;)

Najważniejszy jest dystans i uśmiech. ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...