Skocz do zawartości

Kadencja na rowerze


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawostka -  elektryczny rower  Harley-Davidson  3 sec. do setki !

 

https://nt.interia.p...owe,nId,4820759

 

Tutaj specjalnie dla Ciebie:

 

"W serii Serial 1 znajdziemy cztery modele e-rowerów - MOSH/CTY, RUSH/CTY Step-Thru, RUSH/CTY oraz RUSH/CTY Speed. Pierwszy dostępny jest z ramami w czterech rozmiarach i wymienną baterią 529 Wh. Silnik elektryczny pozwala na uzyskanie prędkości na poziomie 32 km/h. Zasięg (w zależności od trybu) mieści się w przedziale 56-169 km. droższych modelach rowerów Harley-Davidson można znaleźć różne usprawnienia. Wśród nich są na przykład 1,5-calowy ekran, który wyświetla informacje o naładowaniu baterii, szacowany zasięg czy licznik prędkości. W droższych konstrukcjach można też liczyć na większą prędkość jazdy – do 45 km/h. Pierwsze rowery mają zacząć trafiać do klientów od marca 2021 roku."

Ceny mocno słone jak za takie proste rowery...

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj specjalnie dla Ciebie:

 

"W serii Serial 1 znajdziemy cztery modele e-rowerów - MOSH/CTY, RUSH/CTY Step-Thru, RUSH/CTY oraz RUSH/CTY Speed. Pierwszy dostępny jest z ramami w czterech rozmiarach i wymienną baterią 529 Wh. Silnik elektryczny pozwala na uzyskanie prędkości na poziomie 32 km/h. Zasięg (w zależności od trybu) mieści się w przedziale 56-169 km. droższych modelach rowerów Harley-Davidson można znaleźć różne usprawnienia. Wśród nich są na przykład 1,5-calowy ekran, który wyświetla informacje o naładowaniu baterii, szacowany zasięg czy licznik prędkości. W droższych konstrukcjach można też liczyć na większą prędkość jazdy – do 45 km/h. Pierwsze rowery mają zacząć trafiać do klientów od marca 2021 roku."

Ceny mocno słone jak za takie proste rowery...

W

 

tu  płacisz za znaczek głównie  :)

 

a gdzie te ceny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szkoda chłopaków. O śmierci Dominika i jego kolegi czytałem już wcześniej bo oglądałem jego filmiki.

Podziwiam ludzi, którzy w tak całościowy sposób realizują swoją pasje. Swego czasu trochę się wspinałem i miałem poważny wypadek na Gierlachu przy wycofie. Po tym zdarzeniu po prostu nie byłem w stanie normalnie i bezpiecznie poruszać się po górach. Strach był zbyt duży i nie potrafiłem sobie z nim poradzić. Teraz myślę, że to było takie ostatnie ostrzeżenie...

Podobnie na nartach miałem kilka "przygód" ale skończyły się tak, że... piszę tutaj na przykład.

A drugiej strony osoba, która ginie w ten sposób jest szczęśliwa do końca a nie zdycha w jakimś zapyziałym szpitaliku...Może właśnie dlatego warto?

Pozdrowienia

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...