Skocz do zawartości

Pasje


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mikoski napisał:

Właśnie startują 

IMG-20231026-WA0005.jpg

Cześć

I Ty mi nigdy nie powiedziałeś o tym.?

Damian te Twoje córki to jest jakaś niesamowita historia i nie bój i nie wstydź się o tym pisać bo jest się czym chwalić!

Dawaj sygnały jak im idzie bo ja nie wiem co to za formuła - na historycznych się nie znam. W każdym razie raz miałem okazję jeździć rajdową Deltą... to nie jest samochód dla pedałów ( inaczej tego się przekazać nie da) i jakże piękny.

Czy to malowanie to jest oryginał na ten konkretny rajd czy odtworzenie jakiegoś historycznego auta bo ja tak daleko nie sięgam?

Pozdro

PS

Startują dwie Delty na 90 samochodów. Numer 50. Kto inny jest wpisany w listach niż na samochodzie.

 

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

I Ty mi nigdy nie powiedziałeś o tym.?

Damian te Twoje córki to jest jakaś niesamowita historia i nie bój i nie wstydź się o tym pisać bo jest się czym chwalić!

Dawaj sygnały jak im idzie bo ja nie wiem co to za formuła - na historycznych się nie znam. W każdym razie raz miałem okazję jeździć rajdową Deltą... to nie jest samochód dla pedałów ( inaczej tego się przekazać nie da) i jakże piękny.

Czy to malowanie to jest oryginał na ten konkretny rajd czy odtworzenie jakiegoś historycznego auta bo ja tak daleko nie sięgam?

Pozdro

PS

Startują dwie Delty na 90 samochodów. Numer 50. Kto inny jest wpisany w listach niż na samochodzie.

 

Cześć

Pilot Delty wylądował w szpitalu i córka dostała propozycję żeby go zastąpić. Miała 48 godzin żeby wszystko ogarnąć i się tam dostać . Lancia dojechała do Hiszpanii na lawecie 😉 szkoda auta na taką trasę.

Pozdro 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
10 godzin temu, mig napisał:

Forum sie bawi.... A samolot do Katowic już 4 godziny opóźniony..... co tam się wyprawia? ;-))

 

20231203_103436.thumb.jpg.81cdd220bf51294931e7866bb34228c0.jpg

Jak opóźnienie powyżej 3h, to należy się odszkodowanie. Dyrektywa Unijna. Mnie i żonie za opóźniony lot z NY przyznali po 300€ odszkodowania. Powinno być po 600, ale LOT twierdzi, że wyrobili się w 4h i potracili 50%, a mnie nie chce się kopać z koniem.

https://www.gazetaprawna.pl/firma-i-prawo/artykuly/9113386,odszkodowanie-za-opozniony-lot-ile-wynosi-i-jak-sie-o-nie-ubiegac.html

Edytowane przez kordiankw
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
5 minut temu, moruniek napisał:

Witek, po co Ci 7 "zapalniczek do papierosów" udających pistolety, przecież Ty nie palisz 😉.  

Moja jest jedna, ta wiekowa. Dwie syna, a pozostałe kolegi. Chyba z dziesięć lat nie strzelałem. Celność jeszcze jest, ale szybkości brakuje. 

Trzeba sobie przypomnieć, bo sytuacja na froncie zaczyna przybierać niekorzystny obrót.

Edytowane przez kordiankw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...