Skocz do zawartości

taka sytuacja...


sese

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba99, Adam P10, yoss, brelo i inni! Walcie w kodorastów jak w bęben, walcie tak, żeby piszczeli, wyli, a najlepiej żeby dostali sraki z jednoczesnym ściskiem dupy. Pamiętajcie, że z kodorastwem i im podobnymi nie ma żadnej dyskusji. To chory (nieuleczalnie) na łeb ale jednocześnie cwany ciemnogród. Mam kilku takich w realu, więc wiem co mówię. Im wystarczy podać słowa klucze PiS, lub Kaczor i już w kącikach ust pojawia się piana, a widok to choć obrzydliwy to z drugiej strony piękny.

Ataki wścieklizny u kodorastów, peowców i im podobnych oznaczają, że w PL całkiem dobrze się kręci.

 

przywołani powyżej - to własnie o takim sposobie pojmowania świata pisałem. I takie zachowania u was potępiałem choć  u was występowały w  lżejszej formie.

koledze szatanowi polecam pierwszy seks - to rozładuje emocje. Na razie pewnie samotnie, ale może kiedyś znajdziesz podobną diablicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

A Tobie przyjacielu Drogi coś się nie udało ostatnio w życiu, że tak mieszasz z błotem mnie a zwłaszcza żonę? Widziałeś kiedykolwiek u nas jakąś pianę czy to taka zabawna prowokacja?
Pozdrowienia

Przecież nie jesteś kodorastą.

Nikt nie jest.

 

Facet najwyraźniej ma jakieś zaburzenia seksualne, nie ma co reagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafisz sobie policzyć jaki jest koszt pracy dla pensji minimalnej, ale pełny? To znaczy nie tylko różnica pomiędzy widocznym dla pracownika brutto i netto, ale także to, co płaci jeszcze pracodawca? Nie wchodząc w szczegóły - dla pracodawcy pensja minimalna 2000 zł oznacza 2 412,20 zł. Na rękę pracownik dostanie 1459 zł.
Jest z czego nie zabierać.
A dodatkowo są przecież podatki pośrednie (VAT, akcyza i takie tam), którymi obciąża się ludzi. Znowu jest z czego nie zabierać
Ale ten efekt łapówki ucieknie ...
A tymczasem w Polsce pracuje już podobno milion Ukraińców. Bo Polakom się nie chce.


Oczywiście, ze potrafię. Ale jaki ma związek koszt pracy z tym, ze żeby korzystać z ulgi od podatku, to trzeba mieć podatek wyższy od przyznanej ulgi?
Napisze tylko, że jestem bardzo krytycznie nastawiony do obecnych rozwiązań, które powodują, ze dużemu łatwiej unikać kosztów (nie tylko podatków). Wprowadzanie bardziej liberalnych rozwiązań ten stan jeszcze to pogłębi i jeszcze bardziej zacznie obowiązywać zasada "the winner takes it all".
Z chęcią bym podyskutował, ale to się robi bardziej rozmowa na "przy piwie", zresztą za dużo tu wrzutek, prowokacji i niezdrowych emocji.
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim!
Marcin


PS: Widziałem dziś na drodze, że przyleciały już pługopoiaskarki, widziałem dziś pierwszą parkę na ulicach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie jest moderacja ? Za taki wpis powinien być automatyczny dożywotni ban.

I pomyśleć, że narciarstwo utożsamiałem ze sportem uprawianym przez inteligentnych i kulturalnych ludzi...kolejny raz się zawiodłem.

 

Edit. Mam ogromną prośbę do pozostałych użytkowników. Nie utożsamiajcie proszę PIS / prawicy / przeciwników PO czy KOD / katolików z takimi ludźmi jak 666.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba99, Adam P10, yoss, brelo i inni! Walcie w kodorastów jak w bęben, walcie tak, żeby piszczeli, wyli, a najlepiej żeby dostali sraki z jednoczesnym ściskiem dupy. Pamiętajcie, że z kodorastwem i im podobnymi nie ma żadnej dyskusji. To chory (nieuleczalnie) na łeb ale jednocześnie cwany ciemnogród. Mam kilku takich w realu, więc wiem co mówię. Im wystarczy podać słowa klucze PiS, lub Kaczor i już w kącikach ust pojawia się piana, a widok to choć obrzydliwy to z drugiej strony piękny.

Ataki wścieklizny u kodorastów, peowców i im podobnych oznaczają, że w PL całkiem dobrze się kręci.

Swietny post, wyrazisty nie to co zakamuflowane gnojstwo.

Troche sie szatanie w nastepnym poscie zakalapuckales. Ogolnie trzymam za ciebie i wymienionych kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się już gubię, ktoś bardziej kumaty mógłby mi wytłumaczyć, jest ta nadwyżka budżetowa czy nie:
https://wiadomosci.w...79904088725121a
"To koniec propagandy o nadwyżce budżetowej. Morawiecki poinformował Brukselę o dziurze
Oczywiście zrobił to cichaczem, bo w tym samym czasie do głów obywateli ładowano propagandę o nadzwyczajnych wynikach finansowych budżetu państwa. Zaledwie 20 września rząd informował o rekordowej i niespotykanej wcześniej nadwyżce budżetowej sięgającej 5 miliardów. Tydzień później wysłał do Brukseli prognozę, że rok 2017 nasze państwo zakończy 51 miliardami na minusie."

Załączone miniatury

  • 22728984_777007292500634_4170880290796449840_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się już gubię, ktoś bardziej kumaty mógłby mi wytłumaczyć, jest ta nadwyżka budżetowa czy nie:
https://wiadomosci.w...79904088725121a
"To koniec propagandy o nadwyżce budżetowej. Morawiecki poinformował Brukselę o dziurze
Oczywiście zrobił to cichaczem, bo w tym samym czasie do głów obywateli ładowano propagandę o nadzwyczajnych wynikach finansowych budżetu państwa. Zaledwie 20 września rząd informował o rekordowej i niespotykanej wcześniej nadwyżce budżetowej sięgającej 5 miliardów. Tydzień później wysłał do Brukseli prognozę, że rok 2017 nasze państwo zakończy 51 miliardami na minusie."


Już Ci tłumaczę (cichaczem):
W załączonej przez Ciebie tabelce, przy roku 2017 znajduje się sformułowanie "planned".
To po angielsku oznacza - planowany ;)

Ponieważ w budżecie deficyt był założony na poziomie 59 mld (https://www.bankier....ok-3630665.html),
to na dzień dzisiejszy mamy jedynie lekką korektę założenia.
p.s. Rok 2017, zupełnie niespodziewanie skończy się 31 grudnia. :P

Pomogłem? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomogłem? :)

Teraz jestem już spokojny. Byłem jedynie zaniepokojony pewnym dysonansem pomiędzy tym co mówi telewizja w cudzysłowiu publiczna, a oficjalnymi raportami. Spokojnie poczekam do końca roku, pewnie trend ma szansę się odwrócić. A i kasa dla rezydentów na kawior i latte również się znajdzie. Dziwi mnie jedynie, że młodzi ludzie nie biorą przykładu z pani Sadurskiej, pana Jasińskiego etc. i nie pracują dla idei jak sugeruje Marszałek Karczewski wyciągający skromne 16k miesięcznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli de facto nie jest o nadwyżka, tylko deficyt mniejszy w stosunku do planu? :D


Ja rozumiem, że język polski jest trudnym językiem, ale litości... :)

"będzie" - czas przyszły
"jest" - czas teraźniejszy

Odpowiadając na pytanie: czyli de facto jest nadwyżka, a będzie deficyt mniejszy w stosunku do planu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że język polski jest trudnym językiem, ale litości... :)

"będzie" - czas przyszły
"jest" - czas teraźniejszy

Odpowiadając na pytanie: czyli de facto jest nadwyżka, a będzie deficyt mniejszy w stosunku do planu :)



Nie. NAdwyżka jest wtedy, jak jesteśmy na plusie. Jeżeli mamy mniejszy deficyt, to dalej mamy deficyt a nie nadwyżkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...