Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

    • 21 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  1. Austria z Wrocławia

    • 21 odpowiedzi
    • 4,8tys. wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 9tys. wyświetleń
  2. Żywiec i okolice

    • 18 odpowiedzi
    • 5,9tys. wyświetleń
  3. Alpy - mały ośrodek

    • 16 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  4. PILSKO

    • 15 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
  5. Lądowanie w Bergamo i co dalej?

    • 14 odpowiedzi
    • 9,9tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 6,9tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 3,6tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 7,3tys. wyświetleń
  6. Alpy w marcu - różny poziom

    • 10 odpowiedzi
    • 4,8tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4,2tys. wyświetleń
  7. Austria z dziećmi pierwszy raz

    • 9 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  8. Narty z 4 latkiem - jakie ośrodki?

    • 8 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
  9. Gdzie na narty w pażdzierniku 2022

    • 8 odpowiedzi
    • 3,6tys. wyświetleń
  10. Tux czy Stubai, a może Soelden?

    • 8 odpowiedzi
    • 4,2tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
  11. Czarny Groń Zaprasza

    • 7 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...