Skocz do zawartości

Żywiec i okolice


Figi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 9.01.2024 o 21:38, Chertan napisał:

A czemuż to? Góra jakaś plaskata i krótka, dół też krótki z jedną ścianką. Dojazd busem bez opcji parkingu. Co takiego jest, że polecasz? 

Osobiście też mogę polecić Czarny Groń i pewnie niejeden z użytkowników też. 

Świetnie przygotowane trasy, pod tym względem widać profesjonalizm,góra łagodna, dobra trasa do nauki dla dzieci z 6 osobową kanapą. Trasa czerwona o całkiem przyjemnym nachyleniu. Od niedawna możliwość objazdu czerwonej trasy tzw nartostradą. Wszystkie trasy dobrze oświetlone, przerwa na ratrakowanie przed jazdą wieczorną. Na dole poletko ćwiczebne z dobrą kadrą instruktorów. Stok ma swój mikroklimat,osłonięty od wiatru, stok północny, gdzie śnieg leży długo mimo niewielkiej wysokości. 

Busy jak dla mnie nie są problemem ,bo odjeżdżają na bieżąco.

To nie jest stok na bicie kilometrów na nartach,ale na rodzinny wypad idealny,nie jest też mało uczęszczany.

Z mało uczęszczanych w okolicy Żywca mogę polecić ski gruniki po słowackiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bubol.T napisał:

Osobiście też mogę polecić Czarny Groń i pewnie niejeden z użytkowników też. 

 

W dniu 9.01.2024 o 21:10, peter33497 napisał:

Ja polecam stok czarny Groń Rzyki koło Andrychowa

 

W dniu 4.02.2023 o 11:27, Figi napisał:

Witam poszukiwany spokojny i mało uczęszczany stok

Chyba Was koledzy trochę poniosła fantazja..

240730683_Zrzutekranu2024-01-14o13_15_07.thumb.png.4198f7ef04132dd1a7c3cd4eee6ff39a.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

 

Chyba Was koledzy trochę poniosła fantazja..

 

Napisałem,że mało uczęszczany to on nie jest. Ale który stok jest w trakcie ferii?

Wisła zawalona cała,Szczyrk wiadomo. Korbielów różnie. Tak jak pisałem czasem odjadę 10 minut z Korbielowa na ski gruniki, przyjemny kameralny stok, jazda z widokiem na Babią Górę,ceny niskie, na dole karczma z dobrym piwem , duży parking. 

https://www.ski-gruniky.sk/pl/?gclid=CjwKCAiAqY6tBhAtEiwAHeRopeZ23nFpI_whjBL6sHASf7toxv08ZnuZ5BDQmcgRMVjDmnAQabzIqRoC_AwQAvD_BwE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...