Jump to content

grreggoo

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

grreggoo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

1

Reputation

 1. Kolejne pytanie z tych z... tych mniej typowych 😉 Ale będzie to dla nas pierwszy wyjazd narciarski do Austrii i nie chcemy aby coś nas niemiło zaskoczyło. Jedzie z nami 8 letnie dziecko, które ma w dowodzi inne nazwisko niż mama w dowodzie. W regulamienie napisane jest, że darmowy karnet przysługuje dziecku, tylko kiedy rodzic zakupuje karnet na taki sam czas. Czy przy zakupie karnetu mogą austriacy przyczepić się, że jest inne rodzica? Może mama chłopca powinna wziąć jakieś dodatkowe dokumenty, aby to udowodnić? Może akt z poprzedniego małżeństwa?? Ktoś się spotkał z taką sytuacją?
 2. Może to kwestia szukania w złym miejscu. Przy jej wykształceniu warto byłoby skupić się na branży farmaceutycznej. Ofert jest dużo. Ważne aby zacząć pracę w tej branży. Podpatrzeć co jest interesujące i później skupić się już na docelowej ścieżce. Zapotrzebowanie jest na prawdę duże.
 3. Czy ktoś z Was się orientuje czy na karnecie kilu dniowym mogą jeździć dwie różne osoby tak jak w Polsce? Bo jedzie z nami para z dwulatkiem i jak jedna osoba opiekuje się dzieckiem to druga jeździ.
 4. Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Bo jak zacząłem zgłębiać temat nart w Alpach to jest tego tyle, że nie wiadomo nawet o czym zacząć czytać 😉 Stubai po mapkach widzę, że ma wszystko co chcemy zobaczyć/doświadczyć 🙂
 5. Byłem z rodziną w ostatni weekend w Wiśle i myślę, że czas ruszyć gdzieś dalej 😉Zacząłem czytać o Austrii, ale jest tego tyle, że ciężko coś wybrać. Mam prośbę o wskazanie regionu, na którym mam się skupić ;) 1. Wyjazd w środę bardzo rano, tak aby zajechać na miejsce na popołudnie. Wyjazd do Polski albo w niedzielę rano albo w niedzielę po 12-tej. Także realnie pojeździmy 3,5dnia. Także byłoby idealnie jakby dojazd z Pod Warszawy nie zająłby nam więcej jak 12h. 2. Ekipa to 8 osób dorosłych i 4 dzieci w wieku 6-10lat. Poziom grupy taki średniozaawansowany. Także fajnie jakby były trasy niebieskie, a nie same czerwone 😉 3. Część osób jeździ na deskach także orczyki odpadają 4. Fajnie jakby dzieci miały darmowe karnety. Czytałem, że kilka ośrodków takie karnety oferuje. 6. Będzie to nasz pierwszy wyjazd narciarski w Alpy, także fajnie byłoby poczuć cały ten klimat - fajne widoki, gondole, długie trasy itp. 7. Idealne byłoby gdyby gdzieś w miasteczku byłyby gorące źródła albo jakiś aquapark, aby dzieciom trochę urozmaicić wyjazd. Z góry dzięki za pomoc :)
×
×
 • Create New...