Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy dobre wieści! Jutro startujemy! Dostępne 7⃣ km tras narciarskich. Trasa nr 3,3b,4. Kursować będą koleje: ✅A1 Szczyrk Gondola- Hala Skrzyczeńska ✅B1 Solisko- Hala Skrzyczeńska ✅B5 Hala Skrzyczeńska- Zbójnicka Kopa ⏰Ośrodek czynny będzie od 9:00 do 16:00 Warunki na biężąco aktualizujemy tutaj ➡ http://bit.ly/TrasyiKoleje Zapraszamy! Dołączona grafika Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś bym się bujnął w niedzielę. Myślałem o Istebnej, ale skoro w Szczyrku już 7km trasy to żal po tych 900m w Istebnej jeździć :P No nic, poobserwujemy jutro rano jaki ruch pod gondolą i na Solisku. Mam nadzieję, że nie będzie takich obrazków z tłumami jak w tamtym roku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę „masny” ośrodek, chyba najlepszy pod względem narciarskim w Polsce. Niestety już kojarzony z Kotelnicą, co spowoduje spory nalot osób o „niedzielnych umiejętnościach”, efektem będą korki na trasach i niebezpieczeństwo dla korzystających.

 

Coś czuję, że większość towarzystwa z Kotelnicy, która gościła w SMR w zeszłym roku już do Szczyrku drugi raz nie przyjedzie :)

Z resztą, biorąc pod uwagę częstotliwość kursowania karetki i goprowców, to pewnie niemały odsetek już w ogóle sobie nie pojeździ na nartach...

 

Kampania reklamowa też nie jest taka jak w ubiegłym roku. W telewizji póki co nie widziałem ani jednej reklamy, a rok temu na okrągło SMR się pojawiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest. Można wiele złego mówić o orczykach, ale uczyły równowagi i... pokory :) Na ten moment widze, że kolejek nie ma żadnych. Chyba jutro się skuszę :)

Kolejka była tylko podczas otwarcia do gondoli. Później jazda na bieżąco. Otwarcie sezonu bardzo udane. Kilka fotek zimowej scenerii: Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co działał o?

3c, 3b, 3, 4 i 7-ka offpiste ;). Dodatkowo Ondraszek na COS, najlepszy warun bo śnieg naturalny i bez mgły, która szczelnie przykryła Zbójnicką Kopę. Niestety była tez i mała wpadka. Sezonówka z Gopassa działa, natomiast skipassy za benefity nie działają na kanapę z Jaworzyny na Skrzyczne. Pan z obsługi pozwolił wsiąść, żeby można było wrócić na SON, ale już tłumaczenie pani w infocentrum SMR, że ich skipassy nie działają na COS świadczy o ignorancji. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodam trochę od siebie.

 

Dzięki na miłe nartowanie @kordiankw, Kordianowi, @MarioJ i jego córce.

 

Stoki przygotowane bardzo dobrze SMR oraz fantastyczny naturalny śnieg - Skrzyczne.

 

Nowa kanapa i nowa trasa bardzo fajne, 7 też całkiem dobrze naśnieżona (choć oficjalnie zamknięta). Mam wrażenie, że nowa trasa i kanapa skutecznie odkorkowały ośrodek. Przejazd do COS bardzo fajny, na COS ludzi brak. 

 

Jedyne czego brakowało do szczęścia to trochę słońca, zimowy krajobraz był i tak przepiękny, a w pełnym słońcu byłoby bajkowo. 

 

Na początek 3

3.jpg

Gastronomia w nowej odsłonie na 4.

gastronomia.jpg

Solisko pusto.

Solisko-pusto.jpg

Skrzyczne.

Skrzyczne.jpg

7 Fajnie.

7.jpg

 

7-te-fajnie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moze informacje,czy w tygodniu ośrodek bedzie otwarty? Czy ruszaja pełną parą dopiero na swieta? Z tego co widzę,to warto wziac dzien urlopu w tygodniu

Pewnie w tygodniu będzie chodziło tylko to co otworzyli dziś. Więcej przypuszczam, że otworzą na kolejny weekend. Jakby co, to z Krzysztofem jesteśmy do wtorku włącznie. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na stronie Gopass - ale nie potrafię zmienić kodu pocztowego (do wysyłki), który wprowadził się automatycznie. jakaś dziwna ta strona. Hmmm mogę kupić w kasie SON i wtedy zarejestrować pod osoby?

Napisz maila na GOPASS, zrobią ci to ręcznie za ciebie. Z zasłyszanej dziś informacji w gondoli od pracownika SMR, otwarcie Bienkuli planowane jest w drugiej połowie stycznia. Natomiast za tydzień będą starać się otwierać kolejne trasy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila na GOPASS, zrobią ci to ręcznie za ciebie.

Z zasłyszanej dziś informacji w gondoli od pracownika SMR, otwarcie Bienkuli planowane jest w drugiej połowie stycznia. Natomiast za tydzień będą starać się otwierać kolejne trasy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki za info.Zawaliłem sprawę - uznałem że  na razie nie stać mnie na korzystanie z SON (2 córki na studiach i inne takie sprawy), ale w sumie po zrobieniu kart Euro26 dla dzieci i ITIC  dla nas korzystając ze zniżek jest niewiele drożej niż w malutkich Ośrodkach.  Ciekawe ile idą te karty  - a mogłem pewnie je kupić osobiście latem w Szczyrku jak byłem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio dwa tygodnie, ale są i tacy którzy czekali miesiąc. Jeżeli nie przyjdą na czas, drukujesz potwierdzenie które dostajesz na maila, albo karty tymczasowe ze swojego profilu na GOPASS, idziesz z tym do infocentrum i wydadzą ci zastępcze. Kaucja jest chyba 10 zł od sztuki, ale po zakończeniu jazdy i zwrocie kart możesz odzyskać kaucję. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...