Jump to content

CaperSKI

Members
  • Posts

    348
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

CaperSKI's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

  • Dedicated
  • Reacting Well
  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter

Recent Badges

25

Reputation

  1. Jak tam zagęszczenie ludności na Chopoku? Czy jest znośnie pt-sobota? Raz tylko byłem i nie wiem jakie realia są o tej porze sezonu. Poproszę o info.
  2. Szukam dla znajomej, początkującej narciarki która dołączyła do naszej ekipy na wyjazd do Kitz polskojęzycznego instruktora ( uparła się, że takiego by chciała a nie Austriaka) Macie może namiar na jakąś polską szkółkę w tym rejonie? Ewentualnie Kaprun/Zell albo Wildkogel. Sam bym z nią pojeździł ale za bardzo będę Streifem pochłonięty:)
  3. Śpieszę poinformować, że po ostrej batalii, długiej nieprzyjemnej rozmowie kasa została zwrócona. Właściciel między innymi osądzał kumpla o przeklejenie naklejki hologramowej ich firmy z innych nart oraz próbę oszustwa. Słaba, bardzo słaba akcja. Jeden fakt jest taki, że kumpel zauważył to po ok tygodniu od zakupu a powinien rzeczywiście zrobić przegląd niezwłocznie. Nauczka na przyszłość…
  4. 18-25.01 będę w Kitz. W sobotę zjazd. Dlaczego piszesz, że daty nie są znane? Przecież termin zawodów znany jest od dawna…
  5. Aukcja usunięta, fotek brak:(
  6. Wiem Kordian, wygłupiłem się. To się więcej nie powtórzy;)
  7. Bez taśmy trochę tak, ale bez trytytek nie!!!;)))
  8. Ja Mitku generalnie znam się na sprzęcie i wiem jak wygląda rocker w narcie trasowej. Jak to zobaczyłem zdębiałem i zacząłem zastanawiać siè czy mnie coś w technologii tworzenia nart nie ominęło;)))pytając Was chciałem być pewny, że tak być nie może.
  9. Firmą nacisku w razie oporu będà screeny z tej rozmowy. Raj ski rent to duża firma i można ich w necie grubo zaorać opiniami. Póki co są bardzo zdziwieni i każą odesłać sprzęt na ekspertyzę.
  10. Cześć, masz coś w temacie?
  11. Znamy się Mitek z czego bardzo się cieszę, rozmawialiśmy kiedyś telefonicznie o Streifie( na marginesie wybieram się w tym roku) Jestem wkur….ony bo zatwierdziłem kumplowi zakup po obejrzeniu ślizgów, krawędzi i szaty graficznej a ten psiku….tas przysłał coś takiego. Macie racje trzeba było prosto do Brunera walić.
  12. raj-ski-rent, nie podał nic w opisie
  13. Kolega nie zamierza niczego naprawiać tylko trzeba to oddać bo nie kosztowało 300 zł tylko 1500 także wiecie….
×
×
  • Create New...