Jump to content

CaperSKI

Members
 • Posts

  316
 • Joined

 • Last visited

CaperSKI's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

5

Reputation

 1. Będąc na grzybach wiele z przejazdu Maryny nie straciłeś🤪 Pierwszy międzyczas do którego dojechała, mimo że dobry, niewiele mówi. Pierwsze śliwki robaczywki.
 2. Przyznacie, że widok takiej listy startowej to miód na serce. Gorąco wierze, że to może być sezon Maryny....trzymamy kciuki!
 3. Fredo! Bym zapomniał! Bez nich dwóch to nie będzie to samo miejsce! 😁
 4. Zdziwie Cię, nie odwiedzam wcale. Tak mi kogoś brakowało jakby😛😁
 5. Cześć! Jaka miła niespodzianka, myślałem, że już nie wróci.
 6. Osobiście używam tylko nie ocieplanych kurtek. Cienkiego hard shella uzupełniam bielizną i polarem odpowiedniej grubości. Bardzo sobie chwalę. Temperatury "zimowe" do najniższych nie należą ostatnimi laty. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 7. Bo ojciec tadeusz tak kazał Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 8. Dokładnie, piszę o seniorskich. Mała ma dość dużą stopę i najmniejsze z luzem spasowały. Jeśli są fr juniorskie to mamy konsensus bo to świetna konstrukcja i jeśli wujek jeszcze nie kupił to powinien poważnie przemyśleć kandydaturę Seba Fr jr.
 9. Ferra, jako pierwsze myślę, że te rollerblad-y są ok. Dla bardziej zaawansowanej dziewczynki bym już nie polecał choć to też kwestia stylu jazdy. Do spokojnej w trakcie nauki w zupełności jej wystarczą. Ja z córką 10 lat jeździmy na Seba fr i bardzo sobie chwalimy ale to ciężka, sztywna skorupa na konkretną jazdę. Ty idź zdecydowanie w stronę regulowanych, podobnych do tych podlinkowanych.Fajne są obecnie w decathlonie ale nie regulowane-Powerslide Phuzion Radon.
 10. Doskonale rozumiem bycie ponad podziałami, daleko idącą tolerancję w wielu dziedzinach życia. Kończy się ona dla mnie tam, gdzie zaczyna się piS. Nic na to nie poradzę. Jakakolwiek wymiana zdań z zagorzałym wyznawcą tej bandy wywołuje moją agresję i nie panuje nad sobą. Wszystko inne, peace, love and full tolerance, ale tych gnoi nie dzierżę.Podziwiam każdego, kto potrafi prowadzić konstruktywną, kulturalną wymianę poglądów z jakimś pislamistą. Ja w tym jednym przypadku bardzo szybko tracę nad sobą kontrolę.
 11. A czy musi być coś przełomowego żeby polecać tego odsłuchanie? Może rzeczywiście powinienem to zatytułować"Mało przełomowe i nie ważne w sumie" wywiady na temat obecnej sytuacji, przeprowadzone z dwoma osobami powszechnie uważanymi za autorytety. I tu pewnie padnie pytanie, :"w jakich dziedzinach to autorytety"? Bo przecież nie epidemiolodzy.. Ps Przepraszam Dany, zawsze mogłeś wyłączyć bo pierwszej bzdurze jaką usłyszałeś. Kto będzie miał rację i kto mówił bzdury, to za jakiś czas zobaczymy.
 12. Polecam gorąco wywiady w tym temacie z profesorem Królem oraz Hausnerem. https://tvn24.pl/pol...podarke-4514264 Z Profesorem Królem dopiero się zakończył więc pewnie będzie do znalezienia w najbliższym czasie.
×
×
 • Create New...