Jump to content

CaperSKI

Members
 • Posts

  318
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by CaperSKI

 1. W sumie masz rację. Powiem tak, nie trzeba ale można. Jak po wizycie u fitera wyjąłem wkładkę z buta żony to nie wierzyłem jak jest ona wyprofilowana. Bardzo wysoko podparte śródstopie. Wg mnie bardzo istotny element. Po dorobieniu tej wkładki (to zawsze pierwszy krok podobno)musieli doformować też skorupę bo uciskała. Żona po dzis dzień zachwala jazdę z tymi wkładkami mając w pamięci jazdę bez nich.
 2. A jak już będziesz w Localesie to obowiązkowy bootfiting polecam😉
 3. Będąc na grzybach wiele z przejazdu Maryny nie straciłeś🤪 Pierwszy międzyczas do którego dojechała, mimo że dobry, niewiele mówi. Pierwsze śliwki robaczywki.
 4. Przyznacie, że widok takiej listy startowej to miód na serce. Gorąco wierze, że to może być sezon Maryny....trzymamy kciuki!
 5. Fredo! Bym zapomniał! Bez nich dwóch to nie będzie to samo miejsce! 😁
 6. Zdziwie Cię, nie odwiedzam wcale. Tak mi kogoś brakowało jakby😛😁
 7. Cześć! Jaka miła niespodzianka, myślałem, że już nie wróci.
 8. Osobiście używam tylko nie ocieplanych kurtek. Cienkiego hard shella uzupełniam bielizną i polarem odpowiedniej grubości. Bardzo sobie chwalę. Temperatury "zimowe" do najniższych nie należą ostatnimi laty. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 9. Bo ojciec tadeusz tak kazał Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 10. Dokładnie, piszę o seniorskich. Mała ma dość dużą stopę i najmniejsze z luzem spasowały. Jeśli są fr juniorskie to mamy konsensus bo to świetna konstrukcja i jeśli wujek jeszcze nie kupił to powinien poważnie przemyśleć kandydaturę Seba Fr jr.
 11. Ferra, jako pierwsze myślę, że te rollerblad-y są ok. Dla bardziej zaawansowanej dziewczynki bym już nie polecał choć to też kwestia stylu jazdy. Do spokojnej w trakcie nauki w zupełności jej wystarczą. Ja z córką 10 lat jeździmy na Seba fr i bardzo sobie chwalimy ale to ciężka, sztywna skorupa na konkretną jazdę. Ty idź zdecydowanie w stronę regulowanych, podobnych do tych podlinkowanych.Fajne są obecnie w decathlonie ale nie regulowane-Powerslide Phuzion Radon.
 12. Doskonale rozumiem bycie ponad podziałami, daleko idącą tolerancję w wielu dziedzinach życia. Kończy się ona dla mnie tam, gdzie zaczyna się piS. Nic na to nie poradzę. Jakakolwiek wymiana zdań z zagorzałym wyznawcą tej bandy wywołuje moją agresję i nie panuje nad sobą. Wszystko inne, peace, love and full tolerance, ale tych gnoi nie dzierżę.Podziwiam każdego, kto potrafi prowadzić konstruktywną, kulturalną wymianę poglądów z jakimś pislamistą. Ja w tym jednym przypadku bardzo szybko tracę nad sobą kontrolę.
 13. A czy musi być coś przełomowego żeby polecać tego odsłuchanie? Może rzeczywiście powinienem to zatytułować"Mało przełomowe i nie ważne w sumie" wywiady na temat obecnej sytuacji, przeprowadzone z dwoma osobami powszechnie uważanymi za autorytety. I tu pewnie padnie pytanie, :"w jakich dziedzinach to autorytety"? Bo przecież nie epidemiolodzy.. Ps Przepraszam Dany, zawsze mogłeś wyłączyć bo pierwszej bzdurze jaką usłyszałeś. Kto będzie miał rację i kto mówił bzdury, to za jakiś czas zobaczymy.
 14. Polecam gorąco wywiady w tym temacie z profesorem Królem oraz Hausnerem. https://tvn24.pl/pol...podarke-4514264 Z Profesorem Królem dopiero się zakończył więc pewnie będzie do znalezienia w najbliższym czasie.
 15. Wracam właśnie z SFL. Ich luz w temacie mnie zatrważa. Mają luz ogólnie mówiąc. Nie zmienia to faktu, że zamykają Ischgl od Soboty także i tu temat dotarł. https://www.ischgl.com/news-de Ciekawostką było zachowanie Włochów i Chińczyków. Zawsze robili tak, żeby wsiąść do gondoli sami i dbali o to.
 16. Dzięki, tak myślałem. Na szczęście zmontowałem kolejną ekipę i lecimy w kierunku koronawirusa.Pozdro
 17. Jak tam sytuacja panowie?Rozsypała mi się ekipa na Austrię i chyba podskoczę do Szczyrku. Jaki stan tras. Od ostatniej relacji trochę minęło więc pytam, bo przy tych temperaturach...
 18. W stopniach?Uważasz, że do dynamicznej jazdy na krawędziach( nie będziemy sobie tłumaczyć takowej definicji bo nie jesteśmy w przedszkolu a Ty doskonale wiesz o jaką chodzi) nie potrzeba siły nóg? Siłę odśrodkową wyginającą dechy uzyskujemy dzięki prędkości i zakrawędziowaniu.
 19. Moruniek, nie masz szutrówek na takie warunki? . Widzę dynki fisy i mi ich żal. Nie wszystko można ominąć chyba☹️
 20. CaperSKI

  Urubko

  Dobry moment na koniec. Wystarczy igraszek z kostuchą. Ma dla kogo żyć...
×
×
 • Create New...