Jump to content

Sezon 2025/2026


grimson
 Share

Recommended Posts

Chop Chop Chop... do domu馃槈 呕egnamy si臋 z Jasn膮 鉂わ笍 Niech Was nie zwiod膮 fotki - pizgawica ostra dzisiaj. Wi臋kszo艣膰 wyci膮g贸w zamkni臋ta . Ale poje偶d偶one bez kolejek i nadmiernego t艂oku na trasach馃挭

IMG20260406112624.jpg

IMG20260406112015.jpg

Edited by AdrianW
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, AdrianW napisa艂:

Chop Chop Chop... do domu馃槈 呕egnamy si臋 z Jasn膮 鉂わ笍 Niech Was nie zwiod膮 fotki - pizgawica ostra dzisiaj. Wi臋kszo艣膰 wyci膮g贸w zamkni臋ta . Ale poje偶d偶one bez kolejek i nadmiernego t艂oku na trasach馃挭

IMG20260406112624.jpg

IMG20260406112015.jpg

Warunki dobre nawet na dole jak wida膰 - "normalnie"聽 o tej porze Biela Put聽 sk膮pana bywa w kisielu po kolana..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cze艣膰

W Warszawie wieje w tej chwili chyba 9m/s czyli oko艂o 33 km/h - to jest 5'B. Pojawi艂y si臋 oficjalne!! ostrze偶enia aby nie wychodzi膰 z domu z powodu silnego wiatru. A ja idiota w艂a艣nie chcia艂em i艣膰 na rower...

Pozdro

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Lexi napisa艂:

Warunki dobre nawet na dole jak wida膰 - "normalnie"聽 o tej porze Biela Put聽 sk膮pana bywa w kisielu po kolana..

Marku niby tak, ale wiatr tak operuje, 偶e w po艂owie tej trasy nas zatrzymywa艂o i z 艂y偶wy trzeba by艂o dawa膰 馃槅

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Mitek napisa艂:

Cze艣膰

W Warszawie wieje w tej chwili chyba 9m/s czyli oko艂o 33 km/h - to jest 5'B. Pojawi艂y si臋 oficjalne!! ostrze偶enia aby nie wychodzi膰 z domu z powodu silnego wiatru. A ja idiota w艂a艣nie chcia艂em i艣膰 na rower...

Pozdro

Z wiatrem Mitku, z wiatrem 馃槣 hehe

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, AdrianW napisa艂:

Z wiatrem Mitku, z wiatrem 馃槣 hehe

Cze艣膰

9-10 m/s to musisz zej艣膰 o co najmniej dwa biegi jak pod a jeden do g贸ry jak z wiatrem - oczywi艣cie zale偶y od nap臋du, ale zazwyczaj. Jak jedziesz p臋tl臋 to wychodzi na zero podobnie jak w je藕dzie po g贸rach... zazwyczaj. Natomiast jazda wymaga cierpliwo艣ci aby jad膮c pod wiatr si臋 nie miota膰 i nie przepycha膰 si艂owo, tylko spokojnie jecha膰 r贸wnomiernie.

Radek Go艂臋biewski m贸j idol rowerowy, specjalista o UltraMTB zawsze powtarza艂:

Jak jedziesz pod du偶y wiatr to trzeba ten bieg czy nawet dwa zrzuci膰 ale poni偶ej 25km/h nie wypada schodzi膰. 馃檪

Pozdro聽

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mitek napisa艂:

Cze艣膰

W Warszawie wieje w tej chwili chyba 9m/s czyli oko艂o 33 km/h - to jest 5'B. Pojawi艂y si臋 oficjalne!! ostrze偶enia aby nie wychodzi膰 z domu z powodu silnego wiatru. A ja idiota w艂a艣nie chcia艂em i艣膰 na rower...

Pozdro

Wia艂o to o 6 rano, drzewa k艂ania艂y si臋 w pas. U mnie 4 godziny nie by艂o pr膮du, bo na s膮siedniej ulicy z艂ama艂o trzy betonowe s艂upy energetyczne. Teraz ju偶 si臋 troch臋 uspokoi艂o. Wybra艂em si臋 wczoraj na przeja偶d偶k臋, w obie strony bardzo silny boczny wiatr, pierwsza troch臋 d艂u偶sza przeja偶d偶ka w tym roku. Fajnie by艂o.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Mitek napisa艂:

Cze艣膰

W Warszawie wieje w tej chwili chyba 9m/s czyli oko艂o 33 km/h - to jest 5'B. Pojawi艂y si臋 oficjalne!! ostrze偶enia aby nie wychodzi膰 z domu z powodu silnego wiatru. A ja idiota w艂a艣nie chcia艂em i艣膰 na rower...

Pozdro

Za to w Turynie piknikowo-upa艂,偶e ch艂odz膮cy wiaterek by si臋 przyda艂 馃槱

IMG_8708.thumb.jpeg.f6e00cab1ccaf19dbcd5608a4ed7e30a.jpeg

z tej perspektywy panorama miasta馃憣 jak i na drugim planie Alp wygl膮da ob艂臋dnie 馃敟

IMG_8764.thumb.jpeg.f8c8ef48e0be6c6a3539c7b130e47e10.jpeg

Edited by PaVic
  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Mitek napisa艂:

Cze艣膰

9-10 m/s to musisz zej艣膰 o co najmniej dwa biegi jak pod a jeden do g贸ry jak z wiatrem - oczywi艣cie zale偶y od nap臋du, ale zazwyczaj. Jak jedziesz p臋tl臋 to wychodzi na zero podobnie jak w je藕dzie po g贸rach... zazwyczaj. Natomiast jazda wymaga cierpliwo艣ci aby jad膮c pod wiatr si臋 nie miota膰 i nie przepycha膰 si艂owo, tylko spokojnie jecha膰 r贸wnomiernie.

Radek Go艂臋biewski m贸j idol rowerowy, specjalista o UltraMTB zawsze powtarza艂:

Jak jedziesz pod du偶y wiatr to trzeba ten bieg czy nawet dwa zrzuci膰 ale poni偶ej 25km/h nie wypada schodzi膰. 馃檪

Pozdro聽

Heh, nic mi o tej cierpliwo艣ci nie musisz pisa膰 bo u nas pizga chyba gorzej ni偶 na S艂owacji a przez to jedziemy max 100km/h(te偶 nie wypada mniej schodzi膰 馃槃)bo mamy stracha 偶e nam boxa z dachu zdejmie. Samochodem te偶 nie藕le buja. Bluzgi si臋 sypi膮. Musz臋 popracowa膰 nad cierpliwo艣ci膮 馃槈

PS. 呕ur i bigos na bp ukoi艂 nerwy馃構

Pozdro聽

Edited by AdrianW
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Godzin臋 temu, AdrianW napisa艂:

Heh, nic mi o tej cierpliwo艣ci nie musisz pisa膰 bo u nas pizga chyba gorzej ni偶 na S艂owacji a przez to jedziemy max 100km/h(te偶 nie wypada mniej schodzi膰 馃槃)bo mamy stracha 偶e nam boxa z dachu zdejmie. Samochodem te偶 nie藕le buja. Bluzgi si臋 sypi膮. Musz臋 popracowa膰 nad cierpliwo艣ci膮 馃槈

PS. 呕ur i bigos na bp ukoi艂 nerwy馃構

Pozdro聽

Cze艣膰

Ale sp臋dzili艣cie 艣wiata fajnie w my jak cymba艂y o co mam do siebie wieczne pretensje, 偶e nie potrafi臋 wym贸c na Rybelku rezygnacji z tych "tradycyjnych zachowa艅". Zazdroszcz臋 Adrianie!聽

Ju偶 niedaleko macie...

Pozdro

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Mitek napisa艂:

sp臋dzili艣cie 艣wiata fajnie

Te偶 zazdroszcz臋, ze wzgl臋d贸w rodzinnych 艣wi臋ta musimy sp臋dza膰 w domu i cz臋sto sobie marz臋 偶e kiedy艣 zapakujemy si臋 do kampera i po艣wi臋tujemy tak jakby艣my chcieli. Tymczasem dzisiaj uda艂o si臋 wyskoczy膰 na rolki - te偶 fajnie.聽

20260406_121400.thumb.jpg.a756cfe78b9f14e8d70780479237b9a2.jpg

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Teraz, zaj膮c napisa艂:

Te偶 zazdroszcz臋, ze wzgl臋d贸w rodzinnych 艣wi臋ta musimy sp臋dza膰 w domu i cz臋sto sobie marz臋 偶e kiedy艣 zapakujemy si臋 do kampera i po艣wi臋tujemy tak jakby艣my chcieli. Tymczasem dzisiaj uda艂o si臋 wyskoczy膰 na rolki - te偶 fajnie.聽

20260406_121400.thumb.jpg.a756cfe78b9f14e8d70780479237b9a2.jpg

Cze艣膰聽

No w艂a艣nie to rodzinne sp臋tanie jest czasami nie do zniesienia. Wkurza mnie to.

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Mitek napisa艂:

Cze艣膰

Ale sp臋dzili艣cie 艣wiata fajnie w my jak cymba艂y o co mam do siebie wieczne pretensje, 偶e nie potrafi臋 wym贸c na Rybelku rezygnacji z tych "tradycyjnych zachowa艅". Zazdroszcz臋 Adrianie!聽

Ju偶 niedaleko macie...

Pozdro

Mitku, ale w domu b臋dzie pewnie foch....馃ぃ Matula bia艂e obrusy rozk艂ada itp. A my co roku mamy nauczk臋 偶eby na 艣wi臋ta nie siedzie膰 w domu. Cz艂owiek patrzy na to "trz臋sienie si臋" - szykowanie, sprz膮tanie , sza艂... A p贸藕niej nast臋pny problem - "czemu nie jecie?" - bo ku... ile偶 mo偶na??? A po 偶arciu co robi膰? Zostaje tylko le偶enie. Ja jestem chory fizycznie i psychicznie po ka偶dych 艣wi臋tach. Przepraszam je艣li kogo艣 tym ura偶臋 ale nie znosz臋 艣wi膮t. Tzn same 艣wi臋ta jako czas wolny kt贸ry powinno si臋 sp臋dza膰 z rodzin膮 jest ok ale nie sp臋dzanie go w domu je艣li s膮 inne mo偶liwo艣ci.

Musisz jako艣 dyplomatycznie do tematu podej艣膰 馃槈

Pozdro

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, AdrianW napisa艂:

Mitku, ale w domu b臋dzie pewnie foch....馃ぃ Matula bia艂e obrusy rozk艂ada itp. A my co roku mamy nauczk臋 偶eby na 艣wi臋ta nie siedzie膰 w domu. Cz艂owiek patrzy na to "trz臋sienie si臋" - szykowanie, sprz膮tanie , sza艂... A p贸藕niej nast臋pny problem - "czemu nie jecie?" - bo ku... ile偶 mo偶na??? A po 偶arciu co robi膰? Zostaje tylko le偶enie. Ja jestem chory fizycznie i psychicznie po ka偶dych 艣wi臋tach. Przepraszam je艣li kogo艣 tym ura偶臋 ale nie znosz臋 艣wi膮t. Tzn same 艣wi臋ta jako czas wolny kt贸ry powinno si臋 sp臋dza膰 z rodzin膮 jest ok ale nie sp臋dzanie go w domu je艣li s膮 inne mo偶liwo艣ci.

Musisz jako艣 dyplomatycznie do tematu podej艣膰 馃槈

Pozdro

Cze艣膰

Jeste艣 go艣膰, 偶e tak potrafisz. Rybelek jest niestety zniewolony i tyle a dal mnie samemu by艂oby to bez warto艣ci - wiesz o co chodzi.

Pozdro serdeczne

Link to comment
Share on other sites

1 minut臋 temu, Mitek napisa艂:

Cze艣膰

Jeste艣 go艣膰, 偶e tak potrafisz. Rybelek jest niestety zniewolony i tyle a dal mnie samemu by艂oby to bez warto艣ci - wiesz o co chodzi.

Pozdro serdeczne

Wiem doskonale o co chodzi. Nie chc臋 tutaj temat贸w rodzinnych porusza膰 ale w skr贸cie 艣wi臋ta u mnie w domu to zawsze by艂a jedna wielka ob艂uda... A po co robi膰 co艣 na si艂臋馃槈 Z reszt膮 dla wielu ludzi pracuj膮cych 艣wi臋ta to te偶 jedyna okazja 偶eby gdzie艣 jecha膰.聽

Wiesz, w ko艅cu np post to nie niejedzenie kie艂basy...馃檪 To s膮 trudne tematy a nie chcia艂bym kogo艣 obrazi膰 lub 偶eby kto艣 mnie 藕le zrozumia艂...聽

Wierz臋 jednak, 偶e uda Ci si臋 cho膰 raz Ma艂偶onk臋 przekabaci膰 馃槈

Pozdrowionka

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, AdrianW napisa艂:

Tzn same 艣wi臋ta jako czas wolny kt贸ry powinno si臋 sp臋dza膰 z rodzin膮 jest ok ale nie sp臋dzanie go w domu je艣li s膮 inne mo偶liwo艣ci.

po prostu zabierasz rodzin臋 i jedziecie razem w g贸ry

Link to comment
Share on other sites

Godzin臋 temu, Jan napisa艂:

po prostu zabierasz rodzin臋 i jedziecie razem w g贸ry

Hahaha przesta艅 Janku. Ja nigdy w 偶yciu nigdzie nie by艂em z rodzin膮 i pewnie nie b臋d臋... 呕aneta to teraz moja rodzina. Nie dr膮偶my dalej...

Ile dni stukn臋艂o Ci w tym sezonie na nartach? Mo偶e zr贸b ankiet臋 馃槈

Edited by AdrianW
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Mitek napisa艂:

Cze艣膰聽

No w艂a艣nie to rodzinne sp臋tanie jest czasami nie do zniesienia. Wkurza mnie to.

Pozdro

Mo偶e da sie to jakos pogodzi膰? My w zesz艂ym roku byli艣my ca艂膮 rodzin膮 na Rodos na Wielkanoc. By艂o tak zajebi艣cie, ze przed艂u偶yli艣my wyjazd o 3 dni. Dwa lata temu w Pieninach. W tym roku 艣wi臋ta u nas na dzia艂ce, ale zawsze to lepiej ni偶 siedzenie w Katowicach. Troch臋 spacer贸w, grill, Jezioro i by艂o 艣wietnie. Ju偶 sie um贸wili艣my, 偶e je艣li samoloty b臋d膮 lata膰 i b臋dzie paliwo lotnicze, to za rok lecimy ca艂膮 rodzin膮 na Malt臋. Wielkanoc wypada w urodziny mojej mamy, wi臋c jest szansa na podw贸jn膮 imprez臋. Kiedy艣 byli艣my w Rzymie, innym razem w Ma艂ej Fatrze. Ale siedzenie w mie艣cie to dla nas ostateczno艣膰. P贸ki rodzice maja si艂臋 i ch臋ci na wyjazdy, te偶 nie chc膮 siedzie膰 w domu.

Pozdrowienia

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Jan napisa艂:

po prostu zabierasz rodzin臋 i jedziecie razem w g贸ry

my tak robimy na Bo偶e Narodzenie. zbieramy ca艂膮 famili臋, +15 g艂贸w, i sp臋dzamy czas w polskich g贸rach, z podzia艂em na:

- grup臋 sanatoryjna: nie narciarska

- grup臋 narciarsko-snowboardowa

dla ka偶dego co艣 mi艂ego.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, grimson napisa艂:

my tak robimy na Bo偶e Narodzenie. zbieramy ca艂膮 famili臋, +15 g艂贸w, i sp臋dzamy czas w polskich g贸rach, z podzia艂em na:

- grup臋 sanatoryjna: nie narciarska

- grup臋 narciarsko-snowboardowa

dla ka偶dego co艣 mi艂ego.

Dzisiaj na g贸rze ju偶 tylko minus 6 stopni

IMG_1324.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...