Jump to content

Sezon 2025/2026


grimson
 Share

Recommended Posts

56 minut temu, Jan napisał:

Czy Twoim zdaniem te SL-ki Völkla będą na poziomie SLek Dynastara i Stöckli ?

Każda sl fis to podobna liga. Inaczej - każda jest dobra. Miałem Rossi - dynastar pewnie to samo - świetne, aczkolwiek bardziej pasują mi volki i takie też mam. Ogólnie komórka volkla jest świetna. Ostatnimi dniami pojeździłem trochę na nich i jest to moja decha numero uno. Oczywiście razem z Masterka peregrina 72 😉 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jan napisał:

Czy Twoim zdaniem te SL-ki Völkla będą na poziomie SLek Dynastara i Stöckli ?

Które? Rocznik, wersja itd. Jeździć jak SL jeździ każda ale różnice w detalach mogą być kosmiczne a dla zwykłej amatorskiej jazdy bez znaczenia.

 

Link to comment
Share on other sites

Kronplatz 9-14 marca był taki trochę w kratkę jak na początek wiosny. Twardo było rano, później odsypy i czasami chlapa. Wszystkie trasy zaliczone, ok. 210km zrobione. Byłoby więcej ale w środę mizera mgła i mokry świeży śnieg trzeba było uważać bo światło było nieprzyjemnie płaskie. Mięśnie dostały po du..ie ale trudno "jechać nie bać się". Czarne trasy bajka bo mało ludzi jeździło i można było pociągnąć na twardym ( wg aplikacji 81km/h). W tym sezonie prawie 500km na deskach i jest ok.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jan napisał:

ta jest dobra ale muszę poczekać na uruchomienie krzeseł 

IMG_9621.thumb.jpeg.4f6c85581ac61bf309dd55e46bf6be0e.jpeg

Powinieneś mieć zakaz zamieszczania takich fotek 🙂 degradujesz naszą psychikę 😄

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, widzewiak_z_gor napisał:

Czarna Góra. 

 

Od samego rana padał deszcz, który z czasem zamienił się w śnieg.

Warunki wyborne, jeżdżących miłośników szusów, może z 10 dusz na cały Resort.

Czynna eFka, Biba i LuxTorpeda.

 

Serdecznie pozdrawiam.

20260316_113718.jpg

20260316_115906.jpg

20260316_120350.jpg

Kiepsko, bez kolejek do Luxa to nie to samo...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...