Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Spiochu napisał:

Co to za niezwykle auto?

Nie spotkalem jeszcze takiego gdzie wejda 3 osoby i 2 pary nart, ale trzecia sie juz nie zmiesci.

Pewnie dziura między pasażerami z tyłu, może nie ma kładzionego siedzenia. Albo zainstalowana kratka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Wujot2 napisał:

Pewnie dziura między pasażerami z tyłu, może nie ma kładzionego siedzenia. Albo zainstalowana kratka. 

No tak, ale w wiekszosci aut da sie ta trzecia pare  przewiezc tak jak pasazera z tylu. Moze to jakies coupe, gdzie dach jest za nisko by tak sie udalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak muszę się spowiadać- auto szybkie ale niepraktyczne. Jak do środka mają wejść narty 170cm to z tyłu już nikt nie usiądzie bo leżą po skosie. 
Jak widać wchodzi tylko 1m3 drewna 💪🏻

 

IMG_20190827_1155561.jpeg

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, herbi napisał:

Jak muszę się spowiadać- auto szybkie ale niepraktyczne. Jak do środka mają wejść narty 170cm to z tyłu już nikt nie usiądzie bo leżą po skosie. 
Jak widać wchodzi tylko 1m3 drewna 💪🏻

 

IMG_20190827_1155561.jpeg

Ja ostatnio pojechałem na szkółkę roślin, kupiłem 4 porzeczkoagresty, 3 porzeczki czarne, morwę i coś tam jeszcze i do Sx4 wleźć nie chciało bo czubki drapały mnie po szyi … wszystko poszło do boksu na narty. Jak się okazuje taki boks świetnie nadaje się do przewożenia roślin. Ciekawe ile drewna by tam weszło. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, herbi napisał:

Jak muszę się spowiadać- auto szybkie ale niepraktyczne. Jak do środka mają wejść narty 170cm to z tyłu już nikt nie usiądzie bo leżą po skosie. 
Jak widać wchodzi tylko 1m3 drewna 💪🏻

 

IMG_20190827_1155561.jpeg

Cześć

Ja do niedawna jeszcze byłe m właścicielem pickupa z pięcioosobową kabiną i zabudowana paką. Stary w sposób sensowny nie dawało się tam przewieźć żadnych nart, nawet slalomek. Trzeba było jakoś pod skosem a już GSy to w ogóle tak, że prawie wystawały i już niewiele dawało się włożyć. Ale z to tona piachu czy 2m3 drewna się mieściły co jak wiadomo w centrum Warszawy jest niezbędna właściwością. Masz bardzo fajny poręczny samochodzik.

Pozdro serdeczne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, herbi napisał:

Jak muszę się spowiadać- auto szybkie ale niepraktyczne. Jak do środka mają wejść narty 170cm to z tyłu już nikt nie usiądzie bo leżą po skosie. 
Jak widać wchodzi tylko 1m3 drewna 💪🏻

 

IMG_20190827_1155561.jpeg

Może w takiej formie narty przewozić, wstępnie porąbane - wtedy dużo wejdzie 🙂 i każda długość.

pozdro

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z tym zdjęciem to żart, takim gruzem nie bardzo da sie jechać autostradą, natomiast do wożenia różnego rodzaju śmieci jest idealny 😄Do Suzuki GSy wchodzą bez problemu.

Do jazdy na codzień mamy normalne auto, ale jest w nim wlasnie problem z ładownoscia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marcos73 napisał:

Może w takiej formie narty przewozić, wstępnie porąbane - wtedy dużo wejdzie 🙂 i każda długość.

pozdro

Współczesna technika zna już narty składane. Taki Suzuk ma też wielką zaletę, jest lekki. Jak wpadnie do rowu to można go wynieść (doświadczyłem osobiście, jak górale mojego wynosili w rękach przy mojej skromnej pomocy, na szczęście rów pełen śniegu i autko bez uszkodzeń). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chertan napisał:

No nie? Pasuje do niego, taki porąbany jest 🙃

Cześć

Zwróćcie uwagę, że jak przeciętną osobę określić mianem: "porąbany" lub np. "ty porąbańcu" to nie będzie raczej zadowolona. Ale są środowiska, grupy ludzi, dla których taki epitet to powód do nieskrywanej dumy! Jestem dumny, że mam takich znajomych !

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, herbi napisał:

O.K. więc czy znajdzie się miejsce dla jednej osoby i jednej pary nart? Oczywiście do wszystkiego związanego z podróżą się dokładam jak kultura wymaga.

Ewentualnie mogę jechać moim autem i zabrać dwie osoby oraz jedną parę nart (ograniczenie związane z moim bagażnikiem na dwie pary).

Jeżeli zbierze się jakaś minimalna iliść chętnych na ten wyjazd czyli 5 osób ,to możemy pojechać moim samochodem jest duży i trzy osoby z bagażami swobodnie jedzie.

Potencjalbie mam te 5 osób ale czekam na potwierdzenie ostateczne.

I pytanie czy ewentualnie moglbyś zmiebić  ternin na tydzień później? 

Czyli 20-27.04 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Może być 20-27. Pytanie najwazniejsze, o której chcecie wyjechać? Bo tego dnia (20.04) mam tylko jedno połączenie i w Jeleniej Górze na peronie był bym dopiero około 19:00. 
Ewentualnie bede szukać czegoś innego jeśli to koliduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, herbi napisał:

Tak. Może być 20-27. Pytanie najwazniejsze, o której chcecie wyjechać? Bo tego dnia (20.04) mam tylko jedno połączenie i w Jeleniej Górze na peronie był bym dopiero około 19:00. 
Ewentualnie bede szukać czegoś innego jeśli to koliduje.

Najlepiej wyjechać tak żeby być ok 21 najpóźniej na miejscu.

Myślę że 10 najpóźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Nie mam żadnego innego połączenia niż ten flixbus.

PKP było by spoko ale nie ma tego dnia pociągu nawet z przesiadką aby być na rano. Wiec albo mam 14h busem z przesiadką o 3:00 lub pociąg dzień wcześnej i trzeba by noc spędzić w jakimś Hotelu w Jeleniej Gorze. Ehhh.. strasznie dużo kombinacji. Chyba odpuszczę 😞

@KrzysiekK , może Ty chciał byś się wybrać? to pojedziemy autem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, herbi napisał:

No niestety. Nie mam żadnego innego połączenia niż ten flixbus.

PKP było by spoko ale nie ma tego dnia pociągu nawet z przesiadką aby być na rano. Wiec albo mam 14h busem z przesiadką o 3:00 lub pociąg dzień wcześnej i trzeba by noc spędzić w jakimś Hotelu w Jeleniej Gorze. Ehhh.. strasznie dużo kombinacji. Chyba odpuszczę 😞

@KrzysiekK , może Ty chciał byś się wybrać? to pojedziemy autem 🙂

Jeszcze masz najbardziej logiczna opcje. Swoim autem do JG a dalej przesiadka do auta Tadeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie całą trasę zrobię samochodem sam, bo nie zostawię 2 letniego auta pod chmurką w centrum na niestrzeżonym parkingu. 
Z domu do Jeleniej mam 640km w jedną stronę. Chciałem na paliwie przyoszczędzić bo robią się niemałe koszty samej podróży - około 900zł sama polska tam i z powrotem.

@Tadeo, masz garaż z którego można skorzystać jak Twoje auto będzie w trasie?


W takiej sytuacji mogę kogoś zabrać bo i tak jadę przez KRK- Kato- Wrocław.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, herbi napisał:

Ostatecznie całą trasę zrobię samochodem sam, bo nie zostawię 2 letniego auta pod chmurką w centrum na niestrzeżonym parkingu. 
Z domu do Jeleniej mam 640km w jedną stronę. Chciałem na paliwie przyoszczędzić bo robią się niemałe koszty samej podróży - około 900zł sama polska tam i z powrotem.

@Tadeo, masz garaż z którego można skorzystać jak Twoje auto będzie w trasie?


W takiej sytuacji mogę kogoś zabrać bo i tak jadę przez KRK- Kato- Wrocław.

 

Niestety nie mam garażu.

Co do towarzystwa do twojego samochodu to spytam dwie osoby ktore się wstępnie deklarowaly na wyjazd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tadeo napisał:

Niestety nie mam garażu.

Co do towarzystwa do twojego samochodu to spytam dwie osoby ktore się wstępnie deklarowaly na wyjazd.

Przypomnij skąd dokładnie jedziesz? 

I chciałbym się z tobą zdzwonić.

607 405 553  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, herbi napisał:

No niestety. Nie mam żadnego innego połączenia niż ten flixbus.

PKP było by spoko ale nie ma tego dnia pociągu nawet z przesiadką aby być na rano. Wiec albo mam 14h busem z przesiadką o 3:00 lub pociąg dzień wcześnej i trzeba by noc spędzić w jakimś Hotelu w Jeleniej Gorze. Ehhh.. strasznie dużo kombinacji. Chyba odpuszczę 😞

@KrzysiekK , może Ty chciał byś się wybrać? to pojedziemy autem 🙂

Hejka … słuchaj, ja robię w budżetówce, system feryjny, mam w ciul wolnego, ferie, wakacje, święta, zarabiam miliony, ch..a robię ale … ( cyt z opinii o nauczycielach )

 

… a teraz poważnie … u mnie nie ma szans na urlop:( A z całą przyjemnością poznałbym Tadeo i pojeździł pod jego okiem, pod warunkiem że już nie wali kijami po łbach za niepoprawne luki pluzne… 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...