Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na wyjazd szkoleniowy 13-20.04 na lodowiec Kaunertal ,lub Pitztal.

W programie doskonalenie techniki  możliwość jazdy po tyczkach oraz jazda terenowa.

Zajęcia rejestrowane, wieczorne videoanalizy.

Koszty uwzględniające zakwaterowanie skipas oraz szkolenie w przybliżeniu 650€.  

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cappo napisał:

Gdyby jeszcze tylko był jakiś sensowny transport z Poznania, bo nie zostawię żony bez auta na tydzień. 

Jakby to było tydzień wcześniej, to bym pojechał.

 

Godzinę temu, .Beata. napisał:

 
Może do następnego sezonu znajdzie się jeszcze ktoś chętny z Poznania… byłybyśmy we dwie.

Na przyszły sezon jakoś na początku planuję szkolenie, możemy połączyć siły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja dojazdu pociągiem do Jeleniej jest całkiem spoko, wysłałem priva do @Tadeo.

Godzinę temu, .Beata. napisał:

 
Może do następnego sezonu znajdzie się jeszcze ktoś chętny z Poznania… byłybyśmy we dwie.

a ja to jestem płci męskiej. 

Edytowane przez cappo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brachol podepnę się jakby coś 

@cappo napisałam, że byłybyśmy we dwie, z koleżanką, moją, oprócz Ciebie, choć nie wiedziałam , czy Ty koleżanka jesteś, ale wychodzi na to, że nie jesteś koleżanka, choć koleżanka może mieć żonę, acz moja nie ma i ja też nie mam… żony.  Ale jesteśmy koleżankami. Więc sorka 😉 

@Lexi ale z Poznania 

Edytowane przez .Beata.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, .Beata. napisał:

@brachol podepnę się jakby coś 

@cappo napisałam, że byłybyśmy we dwie, z koleżanką, moją, oprócz Ciebie, choć nie wiedziałam , czy Ty koleżanka jesteś, ale wychodzi na to, że nie jesteś koleżanka, choć koleżanka może mieć żonę, acz moja nie ma i ja też nie mam… żony.  Ale jesteśmy koleżankami. Więc sorka 😉 

@Lexi ale z Poznania 

@Beata jak @Lexi wyczarteruje ten samolot, to poleci najpierw odwiedzić wnuki w Poznaniu, a w drodze powrotnej zabierze Was na lodowiec 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, .Beata. napisał:

@brachol podepnę się jakby coś 

@cappo napisałam, że byłybyśmy we dwie, z koleżanką, moją, oprócz Ciebie, choć nie wiedziałam , czy Ty koleżanka jesteś, ale wychodzi na to, że nie jesteś koleżanka, choć koleżanka może mieć żonę, acz moja nie ma i ja też nie mam… żony.  Ale jesteśmy koleżankami. Więc sorka 😉 

@Lexi ale z Poznania 

Obgadamy temat w Zwardoniu ..nie bój nic.. 

Edytowane przez Lexi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś pomysły?

ps. Piotruś 1, Ty z bombą do mnie… i to ruską… pogadamy w Zwardoniu.

ps. Piotruś 2, ja? toż zasugerowałeś, że się wybierasz, a mi jest wszystko jedno czym.

😉

Edytowane przez .Beata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. więc czy znajdzie się miejsce dla jednej osoby i jednej pary nart? Oczywiście do wszystkiego związanego z podróżą się dokładam jak kultura wymaga.

Ewentualnie mogę jechać moim autem i zabrać dwie osoby oraz jedną parę nart (ograniczenie związane z moim bagażnikiem na dwie pary).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, .Beata. napisał:

Jeszcze jakieś pomysły?

ps. Piotruś 1, Ty z bombą do mnie… i to ruską… pogadamy w Zwardoniu.

ps. Piotruś 2, ja? toż zasugerowałeś, że się wybierasz, a mi jest wszystko jedno czym.

😉

No nie no, gdzie z bombą do Ciebie, raczej myślałem o przytwierdzeniu skrzydeł, bo skoro ruska bomba daje radę, to Ty tym bardziej poszybujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chertan napisał:

myślałem o przytwierdzeniu skrzydeł

Kto mi dał skrzydła, kto mię odział pióry I tak wysoko postawił, że z góry Wszystek świat widzę, a sam, jako trzeba, Tykam się nieba?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lexi napisał:

Kto mi dał skrzydła, kto mię odział pióry I tak wysoko postawił, że z góry Wszystek świat widzę, a sam, jako trzeba, Tykam się nieba?

Nie no Marek, o Batmana chodziło, co ty mnie tu o jakieś romantyzmy posądzasz? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, herbi napisał:

Ewentualnie mogę jechać moim autem i zabrać dwie osoby oraz jedną parę nart (ograniczenie związane z moim bagażnikiem na dwie pary).

Co to za niezwykle auto?

Nie spotkalem jeszcze takiego gdzie wejda 3 osoby i 2 pary nart, ale trzecia sie juz nie zmiesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...