Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, .Beata. napisał:

Cześć 


Dziękuję @Mitek za telefon. 
Cieszę się, że zlot się udał. 
Jeśli faktycznie chcemy zrobić wersję letnią, to trzeba by uzgodnić jakiś termin. Bazą może być Zwardon, ale tak sobie myślę, że Rajcza też byłaby fajna a i Adam z Iwonką nie mieliby problemów do dojazdem. Poza tyn Przegibek czy Boracza w zasięgu, zwłaszcza rowerowo.

Że Pani, Pani KIEROWNIK się wtrącę:

1. Nie zmieniamy miejscówki bo ZW i Halka z ilością sal biesiadnych i dostępem do izotonicznych napojów jest idealna

2. Adam z Iwonką problemu z dojazdem nie mają

3. Gremium ustaliło że "diery Janosikowe" są odpowiednie dla "twardzielek i twardzieli"

4. Gremium ustaliło że w związku z tym iż strasznie ale to strasznie dałaś 4 litery to zostajesz szefem/organizatorem/prezesem/skarbnikiem/KO-wcem itd i td.....

W tym miejscu zgłaszam wniosek formalny - czerwiec

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, grimson napisał:

Czy dobra dusza opisze forumowiczów na tej fotce? Ja rozkminiłem 3 osoby, reszta dla mnie NN.

Absolutnie proszę nie odpowiadać na to pytanie🤣😎. Przyjedź następnym razem i się zapoznaj z "prezesami i prezeskami" - mam rację "młody"??🤣

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, grimson napisał:

Czy dobra dusza opisze forumowiczów na tej fotce? Ja rozkminiłem 3 osoby, reszta dla mnie NN.

Cześć

No to napisz kogo rozkminiłeś i na jakiej podstawie? 🙂

Ja zaraz napisze kto zaś...

Pozdro

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam ..DUCH napisał:

Absolutnie proszę nie odpowiadać na to pytanie🤣😎. Przyjedź następnym razem i się zapoznaj z "prezesami i prezeskami" - mam rację "młody"??🤣

Co było w Zwardoniu - zostaje w Zwardoniu 😉

pozdro

ps. prześlę Ci wetransferem filmy, robotę musze ogarnąć, bo się nazbierało.

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No to napisz kogo rozkminiłeś i na jakiej podstawie? 🙂

Ja zaraz napisze kto zaś...

Pozdro

Od prawej: Lexi, NN, Chertan, Mitek, dalej same NN.

Na jakiej podstawie? Na bazie fotek ze zlotu sprzed roku, i avatarow na SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Absolutnie proszę nie odpowiadać na to pytanie🤣😎. Przyjedź następnym razem i się zapoznaj z "prezesami i prezeskami" - mam rację "młody"??🤣

Hehe miałem wpaść na 1 dzień w sobotę.

Jak to bywa, teściowa zaliczyła w tygodniu TKO wieczorem na chodniku. Złamany nos z przemieszczeniem, zeby poleciały, złamane kości oczodołu, lekki wstrząs mózgu. Żona jechała z teściowa w sobotę rano na rezonans, bo konowaly po 13 godzinach na SOR stwierdziły, ze pacjentka czuje się już OK i może wracać do domu.

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 15:48, Adam ..DUCH napisał:

Nie przepraszaj albowiem wszytko przed tobą. Już wczoraj zostałaś nominowana do zorganizowania letniej odsłony. Pozdrawiam😆🤪IMG_20240302_124641.thumb.jpg.cd1f3599a87757825a4dc4db47a50072.jpg

Grimson tu wszystko pokazane 🫣

Gdyby Mitek zamienił się z Lexim na miejsca,leciało by od najmłodszego do najstarszego 😜 z jedną niewiadomą lat Piotra dla mnie w sumie dwoma bo i Rybelek  ….70 rocznik z tego co już kojarzę 1 i 4 ze zdjęcia  

Mikoski Chertan  Rybelek Wąski Lexi Mitek i MiG 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Victor napisał:

Grimson tu wszystko pokazane 🫣

Gdyby Mitek zamienił się z Lexim na miejsca,leciało by od najmłodszego do najstarszego 😜 z jedną niewiadomą lat Piotra dla mnie w sumie dwoma bo i Rybelek  ….70 rocznik z tego co już kojarzę 1 i 4 ze zdjęcia  

Mikoski Chertan  Rybelek Wąski Lexi Mitek i MiG 

 

Za ten rocznik Rybelka to Ci się chyba dostanie 😄

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Victor napisał:

Już chciałem coś napisać ale ugryzłem się w język 😛 

pozdro serdeczne dla wszystkich 

@Victor dałem dupy i to bardziej niż @.Beata. - tak...tak bardziej. Kompletnie zapomniałem o Twoim wpisowym. Ale...aleee czeka w całości ani mililitra nie uszczknąłem.....Panie czerwiec będzie jak znalazł.....Tak wprawdzie powiedziawszy chyba "młody" się jorgnął bo pytał a ja nie skumałem o co chodzi.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

@Victor dałem dupy i to bardziej niż @.Beata. - tak...tak bardziej. Kompletnie zapomniałem o Twoim wpisowym. Ale...aleee czeka w całości ani mililitra nie uszczknąłem.....Panie czerwiec będzie jak znalazł.....Tak wprawdzie powiedziawszy chyba "młody" się jorgnął bo pytał a ja nie skumałem o co chodzi.

Adam 😉na zdrowie ! 
Sezon halowy tuż-tuż,więc jak coś to się kratę na czerwiec zorganizuje to nie problem a Marek zabierze na zlot,chyba ze po drodze będzie miał dłuższą przerwę żeby kaca wyleczyć/zaleczyć to 🤷‍♂️

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Victor napisał:

Adam 😉na zdrowie ! 
Sezon halowy tuż-tuż,więc jak coś to się kratę na czerwiec zorganizuje to nie problem a Marek zabierze na zlot,chyba ze po drodze będzie miał dłuższą przerwę żeby kaca wyleczyć/zaleczyć to 🤷‍♂️

 

Ja się nie zgadzam. Już drugi raz. Na pytanie do Adama czy ma dla mnie jakieś piwo, a przy okazji dla Michała, bo mu wiszę, odparł, że już dawno wypite. Noż qrwa nie spóźniłem się tydzień. To dlatego Maras do mnie tak wydzwaniał, kiedy będę. Pewnie łoili na czas, a jak już Adaś przegapił pociąg, to pewnie doszedł do wniosku, że kierowca i tak nie pije 🙂

pozdro

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marcos73 napisał:

Ja się nie zgadzam. Już drugi raz. Na pytanie do Adama czy ma dla mnie jakieś piwo, a przy okazji dla Michała, bo mu wiszę, odparł, że już dawno wypite. Noż qrwa nie spóźniłem się tydzień. To dlatego Maras do mnie tak wydzwaniał, kiedy będę. Pewnie łoili na czas, a jak już Adaś przegapił pociąg, to pewnie doszedł do wniosku, że kierowca i tak nie pije 🙂

pozdro

Marku,oby zima nie powiedziała ostatniego słowa i jeszcze mocno zaskoczyła to na Zwardoń daleko nie masz … w italii się miniemy bo inaczej zrobiłbym tych extra km żeby pifko wypić 🤷‍♂️

Tak to wyglądało 🫣 -6 but.które…IMG_1053.thumb.jpeg.f191eb5431d77335d6e67d710bcd27f0.jpeg ….sam przez te parę dzionków opróżniłem,choć przepraszam do Agat dwie buteleczki poszły,gościnnie ….

Tak czy siek w Belgii wystarczajaco tego trunku bez obawy ! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Victor napisał:

Marku,oby zima nie powiedziała ostatniego słowa i jeszcze mocno zaskoczyła to na Zwardoń daleko nie masz … w italii się miniemy bo inaczej zrobiłbym tych extra km żeby pifko wypić 🤷‍♂️

Tak to wyglądało 🫣 -6 but.które…IMG_1053.thumb.jpeg.f191eb5431d77335d6e67d710bcd27f0.jpeg ….sam przez te parę dzionków opróżniłem,choć przepraszam do Agat dwie buteleczki poszły,gościnnie ….

Tak czy siek w Belgii wystarczajaco tego trunku bez obawy ! 

Na dwa wieczory w fajnym towarzystwie idealnie😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Victor napisał:

Marku,oby zima nie powiedziała ostatniego słowa i jeszcze mocno zaskoczyła to na Zwardoń daleko nie masz … w italii się miniemy bo inaczej zrobiłbym tych extra km żeby pifko wypić 🤷‍♂️

Tak to wyglądało 🫣 -6 but.które…IMG_1053.thumb.jpeg.f191eb5431d77335d6e67d710bcd27f0.jpeg ….sam przez te parę dzionków opróżniłem,choć przepraszam do Agat dwie buteleczki poszły,gościnnie ….

Tak czy siek w Belgii wystarczajaco tego trunku bez obawy ! 

Paweł, już tyle zainwestowałeś w to piwo, że chyba będę Ci musiał jakieś drugie narty w gratisie wysłać. Tylko nie przez Marasa, bo wypije jak zwykle 🙂. Nawet narty.

pozdro

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Marcos73 napisał:

Ja się nie zgadzam. Już drugi raz. Na pytanie do Adama czy ma dla mnie jakieś piwo, a przy okazji dla Michała, bo mu wiszę, odparł, że już dawno wypite. Noż qrwa nie spóźniłem się tydzień. To dlatego Maras do mnie tak wydzwaniał, kiedy będę. Pewnie łoili na czas, a jak już Adaś przegapił pociąg, to pewnie doszedł do wniosku, że kierowca i tak nie pije 🙂

pozdro

Młody nie pitol, nie proś, nie skamlaj, nie poniżaj się🤣 bądź "twardziel". Zestaw czeka i ani mili nie ubędzie...bo kara musi być 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Victor napisał:

Marku,oby zima nie powiedziała ostatniego słowa i jeszcze mocno zaskoczyła to na Zwardoń daleko nie masz … w italii się miniemy bo inaczej zrobiłbym tych extra km żeby pifko wypić 🤷‍♂️

Tak to wyglądało 🫣 -6 but.które…IMG_1053.thumb.jpeg.f191eb5431d77335d6e67d710bcd27f0.jpeg ….sam przez te parę dzionków opróżniłem,choć przepraszam do Agat dwie buteleczki poszły,gościnnie ….

Tak czy siek w Belgii wystarczajaco tego trunku bez obawy ! 

A możesz wymazać jedną zgrzewkę????🤣

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marcos73 napisał:

No właśnie, na dwa wieczory ok. Ja się spóźniłem 2h i do baru mnie wysłali bo im brakło.

pozdro

Miałem na myśli na łepka to piwo na dwa dni,a nie na tyle spragnionych😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki wielkie za super wyjazd. Jak tak pomyślę, to czas spędzony przy piwie i innych trunkach znacznie przekraczał czas na nartach, ale w sumie nie po to się na narty jedzie. Nawet nie przypuszczałem, że na Pilsku się będę tak dobrze bawić, fakt, że śnieg aż tak potrzebny niekiedy nie był. I wiecie, w tej ekipie to szczerze się ściskało i było wyściskanym. 

Co do lata, to podejmuję się zaplanować trasy rowerowe, skoro młody dał radę na elektryku bez baterii, to wszyscy dadzą radę szybciej lub wolniej. Choć faktem jest, że są to góry, więc lekko się nie da. Wariantów na pewno jest sporo na różne nogi. Natomiast z Damianem się mocno zastanawiliśmy, do kogo młody mówi jadąc na rowerze, jak nikogo wokół nie ma. Jakiś niewidzialny towarzysz? 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Chertan napisał:

Hej, dzięki wielkie za super wyjazd. Jak tak pomyślę, to czas spędzony przy piwie i innych trunkach znacznie przekraczał czas na nartach, ale w sumie nie po to się na narty jedzie. Nawet nie przypuszczałem, że na Pilsku się będę tak dobrze bawić, fakt, że śnieg aż tak potrzebny niekiedy nie był. I wiecie, w tej ekipie to szczerze się ściskało i było wyściskanym. 

Co do lata, to podejmuję się zaplanować trasy rowerowe, skoro młody dał radę na elektryku bez baterii, to wszyscy dadzą radę szybciej lub wolniej. Choć faktem jest, że są to góry, więc lekko się nie da. Wariantów na pewno jest sporo na różne nogi. Natomiast z Damianem się mocno zastanawiliśmy, do kogo młody mówi jadąc na rowerze, jak nikogo wokół nie ma. Jakiś niewidzialny towarzysz? 

Tam od razu mówi.... Może klnie na czym świat stoi po prostu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...