Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Wiesz no i też fajne są te ich rozmowy, widać, że goście nie są napięci żartują itd. ale jazdę komentują bardzo fachowo. No i komentarze tez fajne, sporo się można dowiedzieć.

Pozdro

Włączyłem napisy, lepiej, faktycznie chłopaki chyba z budowlanki są, w każdym zdaniu same domki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

No dlatego pozwoliłem sobie na taki żart ale wiem jak się reaguje na przeciętnych mazowszan. A mając z nimi do czynienia na wielu wyjazdach, które prowadziłem nie można mieć o to pretensji.

Cześć

Uśmiechnięty narciarz. Nie widać zmęczenia, znużenia czy jakiejkolwiek niechęci, czy negatywnych odczuć.

A co się stało?

Podejrzewam, że jesteś dokumentnie mokry - tak bywa na nartach - ale w ogóle tego nie sprzedałeś na tym zdjęciu.

Dla mnie - zadowolenie aż tryska i piękny dzień za Tobą.

Krzychu jak ze Zwardoniem bi=o my już zadeklarowani i jedziemy. Może połączyć siły jak moje dzieci nie pojadą?

Trzymajcie się serdecznie

Cześć,

odnośnie Zwardonia będę mądrzejszy 31 stycznia wieczorem. Gdybym mógł pojechać, oczywiście możemy połączyć siły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś śnieg padał w nocy, tak około 5 cm. Bez obaw, wszystko co świeże przejechaliśmy, stok będzie dobrze przygotowany. Czuć było jak przybywa narciarzy. Cały dzień niestety temperatura na +. 

Zrobiło się malowniczo.

IMG-20240126-095743633-HDR.jpg

Około 11:00 tak.

IMG-20240126-110104890-HDR.jpg

Po 13:00 już tak.

IMG-20240126-130607505-HDR.jpg

Wyszło słonko.

IMG-20240126-130610691-HDR.jpg

Stok trzymał się dobrze.

IMG-20240126-130605659-HDR.jpg

c.d.n. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof wynająłeś tam mieszkanie na cały sezon? 😁 Tak na serio, to zazdroszczę, mam możliwość wyjazdu tylko w weekend lub na urlopie, ale za to najbliższe stoki godzinę jazdy od domu.

Pozdrowienia i bawcie się dobrze. 

Edytowane przez bubol.T
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Jan napisał:

 

po ilu godzinach na stoku ?

2 lata temu wytrzymałem 4 godziny

gallery_10_500_123656.thumb.jpg.b5bd13902f550d2ea4c3e6b32f6a7536.jpg

przemokły jedynie rękawiczki bo były stare

Zdjęcie zrobił mi syn. Dzieciaki zeszły ze stoku po 2 godzinach na czekoladę. Pan powiedział im, że jeszcze nie jest gotowa i trzeba poczekać pół godziny. Stwierdziły, że chętnie posiedzą  i poczekają (na stok już nie wróciły). Ja doszedłem do nich po kolejnych 30 minutach. Później też jeszcze chwilę jeździłem. Później były termy. 

p.s.

Kurta i spodnie nowe, szybko doszły do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bubol.T napisał:

Krzysztof wynająłeś tam mieszkanie na cały sezon? 😁 Tak na serio, to zazdroszczę, mam możliwość wyjazdu tylko w weekend lub na urlopie, ale za to najbliższe stoki godzinę jazdy od domu.

Pozdrowienia i bawcie się dobrze. 

Niestety już kończymy. Będą jeszcze kolejne wyjazdy w tym sezonie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chertan napisał:

Myśmy wymiękli, ale Narcos to twardy zawodnik. Ja może Myślenice z rańca jutro. Napada śniegu, wiatru nie będzie. 

No wymiękliśmy i będziemy teraz musieli z tym jakoś żyć... ale czemu tam śnieg pada z zachodu na wschód a nie z góry normalnie pionowo po bożemu.. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lexi napisał:

No wymiękliśmy i będziemy teraz musieli z tym jakoś żyć... ale czemu tam śnieg pada z zachodu na wschód a nie z góry normalnie pionowo po bożemu.. 😄

Wina Tuska, jak z zachodu do od Niemca, i znowu Niemiec pluje nam w twarz, a my jak ta Wanda, co Niemca nie chciała. 

7 minut temu, Mitek napisał:

Ale leszcze, ja pierniczę, jaki wstyd. To już się ściemnia w takich sytuacjach, że wiązanie się zepsuło albo coś a nie tak po prostu: wymiękliśmy... 😉

Pozdro serdeczne

Tak jak Lexi pisze, teraz trzeba z tym żyć. Ale mam dobrą wymówkę, ściągam zdjęcia ze studniówki córy. Jakieś łosie umieściły na dziwnym serwerze z tempem narciarza biegowego, gdy my do zjazdowych przyzwyczajeni. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Raz stracony wizerunek, na który pracowało się całą karierę trudno później odbudować. Nie wystarczy jakieś drętwe tłumaczenie. Kibice są bezlitośni dla mistrzów, którzy tracą w ten sposób twarz. Lata pracy poszły się...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Raz stracony wizerunek, na który pracowało się całą karierę trudno później odbudować. Nie wystarczy jakieś drętwe tłumaczenie. Kibice są bezlitośni dla mistrzów, którzy tracą w ten sposób twarz. Lata pracy poszły się...

Pozdro

Q..a, idę się upić mimo, że dopiero południe. Najbardziej dobiłeś mnie tymi latami pracy, a niedawno dobiłem do Grand Master na forum. Proszę o degradację na zwykłego miszcza.  

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chertan napisał:

Q..a, idę się upić mimo, że dopiero południe. Najbardziej dobiłeś mnie tymi latami pracy, a niedawno dobiłem do Grand Master na forum. Proszę o degradację na zwykłego miszcza.  

Cześć

Co to znaczy Grand Master na forum? Dla mnie większość na forum to Grand Master.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Co to znaczy Grand Master na forum? Dla mnie większość na forum to Grand Master.

Pozdro

Wybitne i zasłużone jednostki, o odpowiednio długim stażu i poświęceniu w krzewieniu wiedzy na forum, o nieskazitelnej postawie moralnej, et cetera, et cetera... dostają przy zdjęciu profilowym koronę, pokazującą wszem i wobec zaszczytny tytuł Grand Mastera, czyli nikt już nie może podskakiwać. Piastujesz ten zaszczytny tytuł już od dawna. 😁 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Rzeczywiście, w ogóle nie zwróciłem na te znaczki uwagę. Ale Ty Bubol ma żarówkę.... 🙂 🙂 Bubol co jest z Tobą rozumiem wentylator... ale żarówkę???  Czyżbyś był z zawodu elektrykiem?

 Sorry ale ta żarówka mnie rozłożyła...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lexi napisał:

U mnie przynajmniej obciachu nie ma .. "mentor"...czyli ktoś od czarnej roboty likwidujący różne menty...robol taki - nie to co Wielcy MIstrzowie .. 🙂

Ty się nie ciesz, za symbol masz LODA!

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No nie Panowie te znaczki to jakaś niezła abstrakcja jest...

A czy mogę mieć siekierkę albo może młotek?

Przydał by się też taki betonowy sześcian...

Pozdro

A nie woreczek? Bo coś ostatnio wspominałeś...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...