Jump to content

krolik10

Members
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by krolik10

 1. Ja kupuję: Kronikę Beskidzką, Wyborczą i Nie. Nie jestem ich elektoratem.
 2. Mnie tak żona (mam dobrą żonę jeszcze trochę się ślizga więc rozumie) wywoziła na Żar. Stok był naśnieżony, a kolejka jeszcze nie jeżdziła. Teraz jest tam zakaz wjazdu to pewnie będą chcieli zarobić
 3. Cykl "Katastrofy w przestworzach" , jest analiza lotu do Smoleńska. Zibi,ale niektórzy i tak w to nie uwierzą.
 4. Jak już korespondencyjnie, to czemu nie przez internet?
 5. Co Wam nie pasi? Dzisiaj byłem i fajnie się poślizgałem.
 6. Marcin, to po czym ja się od świąt ślizgam? Może nie zauważyłem i wziąłem rolki?
 7. Tobie pokazuje dystans łącznie z wyciągami, bo inaczej w tej aplikacji coś mnie nie pasuje?
 8. Dlatego nie rozgarniają kop śniegu pod lancami do soliska i gondoli, ale trasą pod gondolę zjechałem też parę razy. Zero kamieni, a po pryzmach fajnie się goni. Małego nie uruchomią bo nie mają śniegu pod orczykiem, a jak puścili armatki to wszystko zwiewało im w las.
 9. Coś im się miesza. Zobaczcie ceny sezonówek w Polsce Czechach i Austri. U mnie opcja dopłaty jeszcze nie występuje. Wysłałem zapytanie.
 10. Dawniej (większość po 45 roku życia) pamięta, była tak zwana świętojanka tzn. powódż około 21 06. Druga była prawie zawsze pod koniec sierpnia.
 11. Mój kompresor (WAN AM) bije tylko do 8. Górala bije max 3,5-4, ale nad nową gumę zakładam starą rozciętą wzdłuż. To naprawdę pomaga.
 12. Kamil go przejął !!!
 13. Włosi już parę lat temu (nieoficjalnie) dołożyli do dekalogu dwa punkty: 1 Jeśli Idziesz długim skrętem zostaw min. 3m od krawędzi trasy. 2. Przekraczając linie spadku stoku patrz pod górę. 
 14. Ślizgałem się od 12,30. Dla mnie poezja. 7 rozgarnięta i muldy, ale nie było lodu, więc pięknie. Rozgarniali 1 na nocną.
 15. Jasiek, a jak tam sprawiedliwa? Najlepsza trasa na wiosnę jak jest śnieg i trochę odpuści.
 16. przemieszczałem się o 12,30 z COS na SON na grzbiecie trzeba było iść jodełką. Jak stanąłem na równoległych nartach to na lodzie włączał się wsteczny, ale na zjezdzie do Czyrnej cały stok mój.
 17. Przestań reklamować Bieńkulę! Dzisiaj Pięć osób usiłowało ją pokonać z szerokiego pługu by cyknąć zdjęcie z tego jedna głową wbitą w śnieg poza trasą (bez urazu) a narty 30m wyżej. Bo przecież czarną trzeba zjechaćl.
 18. Kłamią. 14 wyciągów,Pokazało 8.
 19. Dawne lata. Kit do kolan orczyk BEFAMY w Sopotni  i ślad na zapałkach o 30 cm. dłuższy niż narty, Smig. Potem pobiegł na Miziową, aby dziecią przetrzeć tasę na drugi dzień. Jak dorwał skitury na Miziowej na dyżur był szybszy niż ja orczykiem. Do dzisiaj jest w GOPR. Mundek Edmund Górny. Na każdych klepkach da się, jeśli ktoś potrafi.
 20. Byłem wczoraj i dzisiaj. Jest fajnie, nawet pojedyńcze kamyczki zbierali. Slizgałem się do 11. od 10 max stania 3 min.
×
×
 • Create New...