Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, .Beata. napisał:

  😂 @Lexi niestety nie nadaję się na Marzannę ( jeśli to miałeś na myśli) - sama się topię, żadna atrakcja, No chyba że…mam słabość do ratowników 😉

@KrzysiekK po pierwsze - stok zamknięty jest tylko do 12-tej (to tylko 3 pierwsze godzinki), po drugie - nie wiem co to za zawody i kto je organizuje, ale biorąc pod uwagę w miarę spontaniczny charakter spotkania - można na tymże spontanie narobić bałaganu i spróbować wpakować się na nie jako kontr-grupa lub przynajmniej kibicować , i po trzecie - ktoś we wcześniejszych postach poddał w wątpliwość wagę śniegu na tym spotkaniu, więc… 

to tylko luźne przemyślenia 

 

Wiem co miałaś na myśli 🌹🌹🌹

Żarcik taki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Marcos73 napisał:

To co? Będziesz czy nie? Miejscówka w Zwardoniu czy gdzie? Kruca fuks, jaśniej Panie Hrabio😉.

pozdro

No będę, jak jakaś asteroida w coś nie pierdolnie, czyt. katar 😄 😄 

Miejscówka w Lalikach. Tam, gdzie mieszkałem, będąc z Natalią na szkoleniu u Adama.

Kruca Fuks 😄 pf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KrzysiekK napisał:

No będę, jak jakaś asteroida w coś nie pierdolnie, czyt. katar 😄 😄 

Miejscówka w Lalikach. Tam, gdzie mieszkałem, będąc z Natalią na szkoleniu u Adama.

Kruca Fuks 😄 pf

To ja już nic nie kumam gdzie ten bal - czuje sie wykluczony - a może tak właśnie ma być.....

..Rzyki Laliki dwa kije kto sie nie schowa ten kryje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lexi napisał:

To ja już nic nie kumam gdzie ten bal - czuje sie wykluczony - a może tak właśnie ma być.....

..Rzyki Laliki dwa kije kto sie nie schowa ten kryje..

Bo ja kurde łoś jestem .. nie zauważyłem, że Adam zaproponował już nocleg ... i ogarnąłem sam, we własnym zakresie. Najwyżej odwołam. Jeszcze dużo czasu.

@Adam ..DUCH, daj więcej info jak sprawa noclegów wygląda etc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Lexi said:

To ja już nic nie kumam gdzie ten bal - czuje sie wykluczony - a może tak właśnie ma być.....

..Rzyki Laliki dwa kije kto sie nie schowa ten kryje..

Jazda w Zwardoniu. Termin o ile bez zmian to 11-12.03. Po jeździe karczma przy stoku "Swojskie klimaty". Adam sugerował noclegi w pensjonacie Zgoda w Zwardoniu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, .Beata. said:

A Ty gdzie nocujesz?

W Swojskich. My rodzinnie, a u nas bliskość stoku to niestety najlepsze rozwiązanie, żeby nie było żali, że za krótko albo za długo 🙂 Zgoda jednak trochę daleko, żeby urządzać piesze wycieczki w te i z powrotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, SzymQ napisał:

W Swojskich. My rodzinnie, a u nas bliskość stoku to niestety najlepsze rozwiązanie, żeby nie było żali, że za krótko albo za długo 🙂 Zgoda jednak trochę daleko, żeby urządzać piesze wycieczki w te i z powrotem. 

No właśnie też próbuję ogarnąć temat noclegu. Wstępnie ogarnąłem sobie prywatnie w tych Lalikach, ale... Mieszkanie razem w "Zgodzie" miałoby jednak wiele zalet integracyjnych. Do "Zgody" jednak kawałek marszem. Jakby wziąć cywil-buty, to jakoś w miarę się da dojść. Hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, KrzysiekK said:

No właśnie też próbuję ogarnąć temat noclegu. Wstępnie ogarnąłem sobie prywatnie w tych Lalikach, ale... Mieszkanie razem w "Zgodzie" miałoby jednak wiele zalet integracyjnych. Do "Zgody" jednak kawałek marszem. Jakby wziąć cywil-buty, to jakoś w miarę się da dojść. Hmmmmm

No mieszkanie w Zgodzie, byłoby fajne pod względem integracji (jakaś salka na dole) i wyżywienia. Pensjonat mimo, iż może nie zachęcać wyglądem ma swoje niewątpliwe plusy. Ja jednak już zostawiam kwaterę i termin bez zmian. Nie namawiam w żadną stronę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 17:41, Adam ..DUCH napisał:

Generalnie ja sobie planuję w szkole "X" - "wolne na żądanie"  na 11 i 12 marzec - w tym terminie będę do dyspozycji dla użytkowników SF. Nie to że odpoczywam ale muszę albo bym chciał poużerać się z angulacją i separacją, krawędzią i tym podobnymi pierdołami. Będę naciskał na kierownictwo na ustawienie SL - takie...takie coś około 20 tyczek - z rana - tak 9 do góra 11.. W tym czasie do dyspozycji będą dwie pary ołówków męskich i jedna para damskich, (serwisant jak zobaczy krawędzie to się załamie - milusi kolor Atomic ARC),  ponadto GS 1998 r 26 - na specjalne życzenie krawędzie mogę zrobić ala Herman Maier....będzie zabawa......

Wieczorem proponuję miłą pogawędkę w Swojskich Klimatach 

POzdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, KrzysiekK napisał:

Bo ja kurde łoś jestem .. nie zauważyłem, że Adam zaproponował już nocleg ... i ogarnąłem sam, we własnym zakresie. Najwyżej odwołam. Jeszcze dużo czasu.

@Adam ..DUCH, daj więcej info jak sprawa noclegów wygląda etc....

Tak żeby jasność w temacie była. Moim celem jest bardzo ale to bardzo luźne spotkanie. Nic nie organizuję, list nie robię, kasy nie zbieram. Na tą chwilę wiem iż większość pensjonatów w Zwardoniu oferuje w ramach noclegu 30 proc zniżki na karnety  (przy rezerwacji pytajcie o zniżkę a w sprawie wątpliwości przy kasie ja potwierdzę). Kto przyjedzie ten przyjedzie. Co da się zrobić na gorąco to się zrobi. W podanym terminie będę do dyspozycji forumowiczów pod kątem towarzystwa i porady oraz herbaty (herbata po 16.30) w swojskich. Fajnie by było z rana (sobota) ustawić SL i myślę że się uda ale to też wymaga zgody kierownictwa i wydzielenia trasy - do przejścia.

Bardzo zależy mi aby się wyrwać do Mitka na CzG..... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

Tak żeby jasność w temacie była. Moim celem jest bardzo ale to bardzo luźne spotkanie. Nic nie organizuję, list nie robię, kasy nie zbieram. Na tą chwilę wiem iż większość pensjonatów w Zwardoniu oferuje w ramach noclegu 30 proc zniżki na karnety  (przy rezerwacji pytajcie o zniżkę a w sprawie wątpliwości przy kasie ja potwierdzę). Kto przyjedzie ten przyjedzie. Co da się zrobić na gorąco to się zrobi. W podanym terminie będę do dyspozycji forumowiczów pod kątem towarzystwa i porady oraz herbaty (herbata po 16.30) w swojskich. Fajnie by było z rana (sobota) ustawić SL i myślę że się uda ale to też wymaga zgody kierownictwa i wydzielenia trasy - do przejścia.

Bardzo zależy mi aby się wyrwać do Mitka na CzG..... 

Czyli my się mamy zakwaterować sami. Więc może umówmy się, kto będzie, zaklepiemy ten pensjonat tak, aby wieczorami być "razem" albo ... razem będziemy w Swoijskich, a potem sie każdy rozjedzie do swojego noclegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...