Skocz do zawartości

Nartowanie Krzyśka, Natalii (alias Leosia) i Rafała


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, star napisał:

Chodziło o pisanie, nie czytanie:-) Np w temacie kijków nt zakazu linków.

 

22 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

W twoim przypadku blokuje rotację która jak wszyscy wiemy prowadzi do ześlizgu

.. 🙂

Godzinę temu, star napisał:

Większość? Ty, Mitek i Migu, trzech was jest na krzyż

wiesz ... my po prostu mówimy jak jest, inni po prostu milczą (co nie znaczy że czytają lub nie)...... 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2024 o 10:03, KrzysiekK napisał:

Wiesz, muszę poćwiczyć zatrzymywanie, generalnie więcej dynamiki w jeździe. Bez tego będę się bał, że kogoś zabije nawet gdy jest daleko. Więcej miejsca - wiadomo.

Dlatego każdy narciarz potrzebuje inspiracji:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

 

.. 🙂

wiesz ... my po prostu mówimy jak jest, inni po prostu milczą (co nie znaczy że czytają lub nie)...... 🙂

Raczej jak wam się zdaje. Chyba, że jesteście jakieś alfy i omegi, od ktorych prosty instruktor z demo team powinien się uczyć, bo nie warto na niego nawet spojrzeć. Pycha kroczy przed upadkiem. Limit wyczerpany? Czasami lepiej jest mądrze milczeć niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

Edytowane przez star
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, star napisał:

Czasami lepiej jest mądrze milczeć niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

Otóż to. 
Nie trzeba w każdym wątku zabierać głosu. Jeżeli ktoś będzie chciał zgłębić problem, Google jest ogólnodostępny i łatwy w użyciu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, star napisał:

Raczej jak wam się zdaje. Chyba, że jesteście jakieś alfy i omegi, od ktorych prosty instruktor z demo team powinien się uczyć, bo nie warto na niego nawet spojrzeć. Pycha kroczy przed upadkiem. Limit wyczerpany? Czasami lepiej jest mądrze milczeć niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

Znowu cytat.. a coś od siebie?... to forum jest dla każdego komu się coś zdaje lub coś przeżył nikt nie pisze autorytatywnie dopóki inni nie zaczną go postrzegać jako autorytet wtedy takim sie staje (na jakimś polu)... stawiam na to że "wklejacza" czegokolwiek nikt za autorytet nie weźmie - bez względu na to czy wklejki będą z netu, gwiazd czy Koranu...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kordiankw napisał:

Otóż to. 
Nie trzeba w każdym wątku zabierać głosu. Jeżeli ktoś będzie chciał zgłębić problem, Google jest ogólnodostępny i łatwy w użyciu.

To po co zabierasz go innym, gdy nic w temacie nie wnosisz. Lepszy już link w mej ocenie. Przynajmniej na temat. Wbrew pozorom Google to nie wszystko, po użyciu Googla nadchodzi czas na selekcję.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lexi napisał:

Znowu cytat.. a coś od siebie?... to forum jest dla każdego komu się coś zdaje lub coś przeżył nikt nie pisze autorytatywnie dopóki inni nie zaczną go postrzegać jako autorytet wtedy takim sie staje (na jakimś polu)... stawiam na to że "wklejacza" czegokolwiek nikt za autorytet nie weźmie - bez względu na to czy wklejki będą z netu, gwiazd czy Koranu...

Jakbyś był elementarnie uczciwy to przyznałbyś, że linki stanowią pewien ułamek, dość znikomy mego udziału w forum. Autorytety są lokalne, chyba, że o to chodzi i aby nie doszło do sytuacji, że autorytet mnie się kruszy, autorytet ważną rzecz. To jakieś zawody tu są na autorytety, bo się nie zorientowałem. Sam przyznałeś, że to forum jest dla każdego. Także, dla kogoś kto uważa, że lepszy odnośnik do eksperta niż własne bajdurzenie z krainy mchu i paproci. Dla Ciebie mogę być wklejaczem, a do rangi autorytetu nie aspiruję. Czasem coś napiszę z własnego doswiadczenia, czasem odniosę się do innych, wklejając link. Tobie to pamiętam nic nie dogodzi, fotki też wklejałem nie takie. Mr perfekt. Współczuję otoczeniu. Wyłączam się z dalszej dyskusji. Krzyśka przepraszam, że ośmieliłem się wkleić do jego wątku link  w temacie.

Edytowane przez star
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, star napisał:

 Wbrew pozorom Google to nie wszystko, po użyciu Googla nadchodzi czas na selekcję.

Akurat ten link do pracy kijków bardzo dobry. Naprawdę gość pokazuje co i jak w tym zakresie. Jednym z moich błędów na początku jeżdżenia było zostawianie z tyłu ręki z kijkiem po skręcie. To dobrze pokazuje na filmie. I masz rację, że w google wszystko znajdziemy, tylko mamy kłopoty z selekcją. Ja lubię te wstawki na forum. Czasem olewam na wstępie, czasem po krótkim obejrzeniu a czasem cieszę się, że ktoś mi podsunął coś fajnego, bo pewnie sam bym na to nie wpadł.

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grimson napisał:

To nie mój materiał. Zamieściłem go tutaj w celu motywacyjno-szkoleniowym.

a nie masz gdzieś przejazdu FISem w Czarnej Górze bo chciałem się tam wybrać w przyszłym sezonie i nie wiem czy się bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, star napisał:

Jakbyś był elementarnie uczciwy to przyznałbyś, że linki stanowią pewien ułamek, dość znikomy mego udziału w forum. Autorytety są lokalne, chyba, że o to chodzi i aby nie doszło do sytuacji, że autorytet mnie się kruszy, autorytet ważną rzecz. Sam przyznałeś, że to forum jest dla każdego. Także, dla kogoś kto uważa, że lepszy odnośnik do eksperta niż własne bajdurzenie z krainy mchu i paproci. Dla Ciebie mogę być wklejaczem, a do rangi autorytetu nie aspiruję. Czasem coś napiszę z własnego doswiadczenia, czasem odniosę się do innych, wklejając link. Tobie to pamiętam nic nie dogodzi, fotki też wklejałem nie takie. Mr perfekt. Współczuję otoczeniu.

..lubię Twoje bajdurzenie i nawet opowieści dziwnej treści - bo są Twoje, nie lubie wklejek i wywalania (w sposób bezrefleksyjny - czyli na przykład kilka fotek identycznych) fotografii jakie aparat zrobil.... i w tych kwestiach jestem uczciwy w 100%..

..sorry Tadek jeśli cie uraziłem ale ..jestem szczery. prostak ..wiesz 3 klasy i zero ortografii

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lexi napisał:

..lubię Twoje bajdurzenie i nawet opowieści dziwnej treści - bo są Twoje, nie lubie wklejek i wywalania (w sposób bezrefleksyjny - czyli na przykład kilka fotek identycznych) fotografii jakie aparat zrobil.... i w tych kwestiach jestem uczciwy w 100%..

..sorry Tadek jeśli cie uraziłem ale ..jestem szczery. prostak ..wiesz 3 klasy i zero ortografii

To nie szczerość to asperger, sorry jeśli cię uraziłem diagnozą i linkiem, 40s dla konesera.

 

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, star napisał:

To nie szczerość to asperger, sorry jeśli cię uraziłem diagnozą i linkiem, 40s dla konesera.

 

Lubię to dziewcze ale jakbym klikał za każdym razem w Twój link to bym jej teksty znał na pamięć.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lexi napisał:

Lubię to dziewcze ale jakbym klikał za każdym razem w Twój link to bym jej teksty znał na pamięć.

Teraz moim guru jest Wiszowata. Jak coś jest dobre to warto się nauczyć na pamięć. Jakaś oda. Czy inna fraszka. A tymczasem. Prosto z Podlasia. Wkuwanie pouczające.

https://www.instagram.com/stories/highlights/18062232688327218/

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, star napisał:

Jakbyś był elementarnie uczciwy to przyznałbyś, że linki stanowią pewien ułamek, dość znikomy mego udziału w forum. Autorytety są lokalne, chyba, że o to chodzi i aby nie doszło do sytuacji, że autorytet mnie się kruszy, autorytet ważną rzecz. To jakieś zawody tu są na autorytety, bo się nie zorientowałem. Sam przyznałeś, że to forum jest dla każdego. Także, dla kogoś kto uważa, że lepszy odnośnik do eksperta niż własne bajdurzenie z krainy mchu i paproci. Dla Ciebie mogę być wklejaczem, a do rangi autorytetu nie aspiruję. Czasem coś napiszę z własnego doswiadczenia, czasem odniosę się do innych, wklejając link. Tobie to pamiętam nic nie dogodzi, fotki też wklejałem nie takie. Mr perfekt. Współczuję otoczeniu. Wyłączam się z dalszej dyskusji. Krzyśka przepraszam, że ośmieliłem się wkleić do jego wątku link  w temacie.

Weź nie pie …. Gość jeżdżący free wyłącza się z rozmowy o użyciu kijów. 👀 To dopiero kraina zenitalnych absurdów … poza tym … każdy coś tu wnosi i jest kapitalnie. Wiadomo, że niektórzy mają dość i na moje fanaberie powiedzieli że pierdole bzdury i nie raz już mieli rację.
 

O doborze nart, o wymianie butów i wiele innych moich wymysłów gasili w zarodku. Gdzie chciałem posłuchałem, gdzie nie chciałem nie posłuchałem i straciłem kasę i trochę ego 🤣🤣🤣 każdy żółtodziób tak ma i już. 
 

Jedno bym sobie chciał …. Chciałbym zobaczyć Twoją @star jazdę .. nie wiem gdzie .. w świerkach, na połoninie, w żlebie, nieważne. Mam znajomego .. jeździ free … i jego pewność ciała, balans i dynamika … rozwala obwody. A jego 9 letni syn jadąc za nim przynosi wstyd większości riderów na stoku, tak jest wyjeżdżony mimo że błędy robi, a i owszem. 

Free to po prostu jest inna bajka, nic nie ujmując kunsztowi sztruksowego carvingu. A za filmik @stardzieki …. Obejrzę do poduszki 😉

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, star napisał:

Teraz moim guru jest Wiszowata. Jak coś jest dobre to warto się nauczyć na pamięć. Jakaś oda. Czy inna fraszka. A tymczasem. Prosto z Podlasia. Wkuwanie pouczające.

https://www.instagram.com/stories/highlights/18062232688327218/

I Szczesniak i Wiszowata rządzą 🤣🤣🤣🤣 chociaż mój syn powiedział ,,weź to wyłącz bo mi wstyd że ten sam gatunek ssaka,, lub coś w tym stylu… chociaż tekst Wiazowatej o robieniu na Hiszpana mi nie siadł 😷

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, star napisał:

To nie szczerość to asperger, sorry jeśli cię uraziłem diagnozą i linkiem, 40s dla konesera.

 

Starczyło ci na 25 minut tego wyłączenia. Żenada.

Panowie to jest opłacona działalność - st te linki i prowokujące zachowanie. IGNOROWAĆ!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KrzysiekK napisał:

I Szczesniak i Wiszowata rządzą 🤣🤣🤣🤣 chociaż mój syn powiedział ,,weź to wyłącz bo mi wstyd że ten sam gatunek ssaka,, lub coś w tym stylu… chociaż tekst Wiazowatej o robieniu na Hiszpana mi nie siadł 😷

Obejrzyj wszystkie rolki z Podlasia. Instagram co cytowałem. Po każdej trza spację i play. Są cztery. Tematy: kołyska, opony, krowy, gołębie. Kultowe. Filmik pisałem już, że jest niejeden. Znajdę to ci podeślę. Choć dziwi mnie nieco, że trudne. Moje free to takie na pół gwizdka. Raczej survival. Zaczynałem wzdłuż potoku, z przejściem przez dno, po leśnych wykrotach, jakichś zagajnikach, więcej lazikowania niż jazdy. Teraz się bardziej szanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mitek napisał:

Starczyło ci na 25 minut tego wyłączenia. Żenada.

Panowie to jest opłacona działalność - st te linki i prowokujące zachowanie. IGNOROWAĆ!

A senior mnie zachęcił swoim wpisem. Krzysiek z Grimsonem dali lajka i się odblokowałem. Śmiało ignoruj. Odbędzie się to bez straty dla ludzkości.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, star napisał:

Obejrzyj wszystkie rolki z Podlasia. Instagram co cytowałem. Po każdej trza spację i play. Są cztery. Tematy: kołyska, opony, krowy, gołębie. Kultowe. Filmik pisałem już, że jest niejeden. Znajdę to ci podeślę. Choć dziwi mnie nieco, że trudne. Moje free to takie na pół gwizdka. Raczej survival. Zaczynałem wzdłuż potoku, z przejściem przez dno, po leśnych wykrotach, jakichś zagajnikach, więcej lazikowania niż jazdy. Teraz się bardziej szanuję.

Coś kojarzę jakiś potok, próbowałem kiedyś znaleźć ale wiesz postów masz dużo, wklejek i linków też 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 więc nie znalazłem … sorx

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrzysiekK napisał:

Coś kojarzę jakiś potok, próbowałem kiedyś znaleźć ale wiesz postów masz dużo, wklejek i linków też 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 więc nie znalazłem … sorx

Racja... lepiej Ruperta obejrzyj...

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KrzysiekK napisał:

No jest jeden Twój … ale nie ma brodzenia na nartach w potoku tylko jakiś średni skręt w beznadziejnych warunkach 😍😍😍

Puchu…… też tak se kiedyś zjadę 

12261B24-6CEF-433F-B9AA-0C609615D016.jpeg
sladami rudej i opcia, teraz miłość w Zakopanem ma inne konotacje

https://naszahistoria.pl/ruda-wanda-i-opcio-czyli-milosc-w-zakopanem/ar/c15-9179338

DSC_4891.JPG.5afe65d45d46ed60f4f00349eba

https://www.skionline.pl/forum/topic/25217-w-góry-na-skitury-sezon-201819/?do=findComment&comment=295298 Takie początki... choć pierwszy raz wzdłuż Izery, ale chłopaki tym razem na SO uznali, że miałem sprzęt o kilka gramów za ciężki na super lekki wątek i ban...

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...