Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.09.2023 o 21:46, Mitek napisał:

Cześć

Swego czasu, jeszcze w podstawówce, na dźwięk dzwonka rzuciliśmy się do drzwi aby być szybciej na WF-ie. Drzwi otwierały się na zewnątrz i .... dostała nimi Pani Dyrektor. Nie przepraszała tylko nas opierdalała bo to my byliśmy winni.

Podobnie gdy idę czy biegnę chodnikiem to zwalniam przed zakrętem czy przed prostopadłym ciągiem. Rybelek robi to samo.

Ale widzę, że to błąd, trzeba naparzać i drzeć mordę jak komuś wyskoczysz przed twarzą czy rowerem.

Pozdro

Ja w liceum z kolegą ruszaliśmy motorem. Ten był zaparkowany pod gabinetem Pana dyrektora. On Twierdził, że podmuch z rur wydechowych strącił kawę z jego biurka (totalna bzdura). Nasza wychowawczyni dopada mojego kolegę (motor był jego) i cała czerwona, pyta Bartek kto kierował motorem. Bartek odpowiada, Krzyś (ja). Z mojej wychowawczyni schodzi powietrze (byłem najlepszym uczniem w liceum, serwisowałem i budowałem im sieci, naprawiałem komputery itp.), mówi "Chłopcy, nie róbcie tak więcej" 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lexi napisał:

A mnie sie znowu kamienie skroiły...tyle razy tendy jade, ciekawe czy kiedyś  sie zatrzymam żeby to pooglądać z bliska..

(ps.brudna szyba nie jest elementem pejzażu)

IMG_2380.thumb.jpg.0da21352f5c0a0a6be7bddb82caa3c1b.jpg

 

Ja bym już szybciej jakieś nowoczesne budowle zwiedził jakieś takie interferometry jeśli dobrze pamietam nazwę chodzi o fale grawitacyjne co z daleka i z mroków przeszłości coś co ułamek protonu wychwytują… ale wracając do huty… mój pierwszy formalny i zaraz drugi a może to ten sam single track znaczy jednoślad… ale nie po torach… dzieci przewodnikami lokalne takie…

IMG_2369.jpeg.7bb7a0127ece50613cfcf56314

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lexi napisał:

A mnie sie znowu kamienie skroiły...tyle razy tendy jade, ciekawe czy kiedyś  sie zatrzymam żeby to pooglądać z bliska..

(ps.brudna szyba nie jest elementem pejzażu)

IMG_2380.thumb.jpg.0da21352f5c0a0a6be7bddb82caa3c1b.jpg

 

Czeć

Tego widoku Ci bardzo zazdroszczę, bardzo!

Pozdro

Ja dzisiaj wracałem z pracy dłuższą trasą sam i postanowiłem pojechać na rekord. Jazda niełatwa (między 16.00 a 17.00) bo ulicą Sobieskiego, która jest w solidnym remoncie i dalej przez centrum Ursynowa, gdzie ruch pieszy - ten nasz ulubiony - Panie z dziećmi, z psami, Panowie z 4-latkami na rowerkach, częściowo chodnikami bo ścieżki wyłączone... ale później już 17 km czystego przelotu.

Udało mi się przejechać ze średnią 26,2 km/h ale zmęczyłem się. Błąd bo byłem od 6 rano na jabłku i bananie ale nie można być miętkim - choć pod koniec już puszczałem 30km/h - nie byłem w stanie.

Ale w nagrodę jutro w Izery!

PS

Jeździłem dzisiaj trzema różnymi Lexusami RX - nie da się za bardzo niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Manhattan zdecydowanie najlepiej wygląda z New Jersey....z bliska jest syficzny nieco

To prawda, z daleka prezentuje się o wiele lepiej niż z bliska. Wszędzie brud, walające śmieci, w metrze gryzonie. Na swoim carbonowej szosówce długo bym tu nie pojeździł, bo nawierzchnia dróg jest tragiczna, jedynie ścieżka rowerowa nad rzeką Hudson jest fajna i dobrej jakości. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lexi napisał:

Kiedyś wjechałem dostawczakiem do podziemi dworca Grand Central (przy 42nd street).. takiej masy szczurów wielkości małego psa nie widziałem nigdy wcześniej i pewnie już nie zobaczę - nie odważyłem sie wysiąść.

We Wrocku ponoć dwa na mieszkańca…

wracajac do gór warto posłuchać dzieci szczególnie lokalnych

IMG_2349.jpeg.ed22edcca393345e02dee65b98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kordiankw napisał:

Zwykły trekking, ale miejsca te same 🙂

Ja kiedyś miałem w Pizie miejski rower bez hamulców, czyli była jazda... bez hamulców…

a tymczasem mój wyjazd dobiegł do końca… dwa wieczory i jeden dzień prawie cały… lokalizacja budynek stacyjny co się Huta zowie… koniec w Izerce a dokładnie w Korzeniowie gdzie w pociąg z rowerem i do apartamentu, podjazd pod Jakuszyce jakoś mi się nie widział na koniec dnia… dziś badania okresowe we Wrocku zobaczymy…

IMG_2476.jpeg.f517c1437f59912f260eb9138a

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...