Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana butów tylko na jakie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#61 yoss

yoss

Bombardier

• PipPipPip
  • 745 postów
  • Na forum od: 03.2008
852
  • Umiejętności: 1
  • Kraków

Napisano 24 październik 2020 - 11:50

Z tych drugich nie mają mojego rozmiaru czyli 28,5 a te bym najchętniej kupił szczególnie w tej cenie jak mierzyłem skorupę MV to prawie było dobrze. Jak nie znajdę w innym miejscu to podjadę tam i poproszę o zamówienie tych Langów do przymierzenia.

https://allegro.pl/o...2018-8903617338

Jak już wiesz jak mierzyć. ;)

#62 gorillaracer

gorillaracer

Nowy użytkownik

• 29 postów
  • Na forum od: 05.2019
9
  • Umiejętności: 2
  • obecnie Lienz

Napisano wczoraj, 19:09

Cześć

Jak czytam o tych detalach to naprawdę podziwiam jak Wy to wyczuwacie. Chciałbym się spotkać i jakoś ogarnąć to na stoku bo ja potrafię w ciągu dnia zmienić buty na zupełnie inne i jeździ mi się tak samo. To źle czy dobrze?

Pozdro

to ZLE!,dla dobrego narciarza detale którymi roznia sie konkretne modele są bardzo wazne, jeden model jest lepiej dopasowany do naszej stopy

(co daje lepsze trzymanie )inny gorzej ,jeden model jest twardszy wiec lepszy do krotkiego skretu typu slalom, inny nieco bardziej miekki lepszy do dluzszego skretu typu gigant,itd,itd . Amatorowi- kapelusznikowi rzeczywiscie wszystko jedno w jakich jezdzi butach bo z tych niuansow i tak nie potrafi  zrobic uzytku,  jak we wszystkich butach jezdzi ci sie tak samo to moze powinienes sprobowac  pojechac tez w gumofilcach :D .powinienes ogarnac.