Skocz do zawartości

Ski Arena Szrenica


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Kaem napisał:

Wyciągi intensywnie pracują od wiosny do jesieni, obłożone wycieczkami szkolnymi, parafialnymi itepe ...                               Może zima nie jest tak atrakcyjna finansowo dla właścicieli ośrodka ...???

Jak przejmiemy zrobimy aby był atrakcyjny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcos73 napisał:

Cze

Pytanie do stałych bywalców, w marcu (koniec) mam wyjazd do Szklarskiej, mogę ale nie muszę jechać - będzie coś z nartowania, nigdy tam nie byłem stąd pytam, żona ma szkolenie i pyta czy ją zawiozę, jak nie będzie nartowania to PKP jej zostaje 🙂

pozdrawiam

 

Na dużym prawdopodobieństwie:

 - skitury wysoko w górach -> Szrenica, Łabski Szczyt: tak

 - nartowanie: nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, grimson napisał:

Na dużym prawdopodobieństwie:

 - skitury wysoko w górach -> Szrenica, Łabski Szczyt: tak

 - nartowanie: nie

Dzieki, to sie Małżowinka zmartwi, PKP jej zostało 😉

Grimson może zmienisz zdanie co do Twoich przewidywań i jednak ten śnieg będzie😉

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marcos73 napisał:

Dzieki, to sie Małżowinka zmartwi, PKP jej zostało 😉

Grimson może zmienisz zdanie co do Twoich przewidywań i jednak ten śnieg będzie😉

pozdrawiam

Ostatnio Szklarska była czynna aż do kwietnia w 2019r, jak w sezonie spadło ponad 1.5m śniegu.

Na to sie nie zanosi, obecnie na gorze śniegu jest Ok 50-60cm, na dole 30-40. Fakt, w najbliższym tygodniu spadnie białe. Ale czy to wystarczy na działanie ośrodka przez kolejne 6 tyg?

Edytowane przez grimson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grimson napisał:

Ostatnio Szklarska była czynna aż do kwietnia w 2019r, jak w sezonie spadło ponad 1.5m śniegu.

Na to sie nie zanosi, obecnie na gorze śniegu jest Ok 50-60cm, na dole 30-40. Fakt, w najbliższym tygodniu spadnie białe. Ale czy to wystarczy na działanie ośrodka przez kolejne 6 tyg?

No ściana była czynna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda wczoraj przepiękna także dałem się namówić na freeride na ścianie zamiast wyjazdu do szpindla. Zamiast nart do freeridu mogłem założyć slalomki bo twardo jak diabli ale i tak było fantastycznie. Ściana bez zmian:) Lola też:) czyli ściana ratraku nie ogląda co ma swój urok, a Lola ma solidne przetarcia co już uroku nie ma.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez mlesik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...