Jump to content

Ski Arena Szrenica

Administrator
 Share

Recommended Posts

Ja Ci dam. Patrzę na ogólna prognozę pogody, żadne tam modele.

Top model. Rzeczywiście coś tam ma z nieba lecieć jutro deszcz że śniegiem. Wyżej pewno śnieg. Będę raportował. Od jutra opodal, Karpacz...

Pachnie mi tu Śnieżka.

nie jestem ambitny, pan mnie z kimś myli, ze Śnieżki raz zjechałem, poniekąd przypadkiem, kusi mnie równia ale ma wiać, zobaczymy, złotówka tez się przyda, tym bardziej ze zamknieta

• 7 months later...

Znajomek pochodził teraz po terenie Ski Areny.

Krzaczory na Loli wysokie na Ok 50-75cm, na FISie krzaczory wyższe jak na Loli. Tylko Puchatek w miarę ogarnięty i bez krzaków.

Potem nie ma co się dziwić ze Szklarska odpala te lepsze trasy jak spadnie metr śniegu…

Widziałem kiedyś komentarz na YT, że nie ma twardziela co zjedzie ze Ściany na krechę.

Szukałem, szukałem i znalazłem takie coś. Nie jest to cała cała trasa, najciekawszy początek niestety pominięty:

• Confused 1

• 2 weeks later...
1 godzinę temu, grimson napisał:

Przy wczorajszej pogodzie perfekcyjnie widziałem Śnieżkę, Labski Szczyt oraz Szrenicę z A4 zaraz za Wrocławiem. Całe pasmo już biale, co dobrze rokuje 🙂

Śniegu jest niewiele i dopiero powyżej 900-1000m n.p.m. co widzę z okna, ale w ciągu tygodnia powinno już trochę go spaść.

Wygląda na to, że zima zawita w polskie góry bez opóźnień.

Edited by Ziemowit1

W dniu 24.11.2021 o 12:57, Ziemowit1 napisał:

Śniegu jest niewiele i dopiero powyżej 900-1000m n.p.m. co widzę z okna, ale w ciągu tygodnia powinno już trochę go spaść.

Wygląda na to, że zima zawita w polskie góry bez opóźnień.

Zazdraszczam że masz tak blisko do Szklarskiej. Ja autem muszę cisnąć 230km w jedną stronę.

Co prawda z moich okolic widać szczyty w Karkonoszach z..wierzchołka masztu w Mikstacie, ale to tylko przy dobrej pogodzie i uzyskaniu pozwolenia na wejście 😀

• Thanks 1

1 minutę temu, grimson napisał:

Zazdraszczam że masz tak blisko do Szklarskiej. Ja autem muszę cisnąć 230km w jedną stronę.

Co prawda z moich okolic widać szczyty w Karkonoszach z..wierzchołka masztu w Mikstacie, ale to tylko przy dobrej pogodzie i uzyskaniu pozwolenia na wejście 😀

Ja się tu urodziłem i po wielu latach tu wróciłem.

Chociaż marzy mi się mieszkanie w Mieming, tam gdzie kiedyś kręcono serial "Doktor z alpejskiej wioski". 🙂

• Like 1

39 minut temu, grimson napisał:

I w Szklarskiej się zabielilo, tylko ze z naturalnego opadu. Świetna kamerka z widokiem na Lole ktoś mądry przestawił i pokazuje teraz skałki…

AE98E6F0-F7CB-4F4E-897A-5BB56C0B1E1D.png

To na razie jest malutko. Nie tylko w Sudetach, ale i w całej Polsce ma mocniej sypnąć. Jak policzysz to 70cm w porywach do 85cm spadnie - o ile te prognozy się utrzymają. Takiego początku Grudnia to ja nie pamiętam od bardzo wielu lat.

Zrzut ekranu 2021-11-27 o 08.59.22.png

Edited by Ziemowit1
  • Like 1

Parę razy się człowiek w Grudniu zastanawiał, czy może na razie odpuścić sobie zimowe opony bo jest przecież tak ciepło, a w prognozach pogody nie widać grama nadziei. Ciekawe, co jest przyczyną prócz La Nina takiej zmiany.

Edited by Ziemowit1

37 minut temu, Ziemowit1 napisał:

To na razie jest malutko. Nie tylko w Sudetach, ale i w całej Polsce ma mocniej sypnąć. Jak policzysz to 70cm w porywach do 85cm spadnie - o ile te prognozy się utrzymają. Takiego początku Grudnia to ja nie pamiętam od bardzo wielu lat.

Zrzut ekranu 2021-11-27 o 08.59.22.png

To może być grubo w Szklarskiej, jak w 01.2019 spadł metr śniegu to otworzyli Ścianę.

W dniu 25.11.2021 o 20:02, grimson napisał:

Warto, żeby jeszcze anteny RTV wyłączyli. 

Edited by brachol