Skocz do zawartości

Moje wybory 2020


figozmakiem

Rekomendowane odpowiedzi


"W tym samym projekcie ustawy przewidziano wzrost subwencji partyjnych 1,5 raza. W wyniku tego świadczenie dla Prawa i Sprawiedliwości wyniesie 34,9 miliona złotych (wzrost o 11,6 miliona złotych – red.). Dla Koalicji Obywatelskiej 29,8 miliona złotych (wzrost o 9,9 – red.), dla Lewicy 17,1 miliona złotych (5,7 – red.), dla PSL 12,4 miliona złotych (4,1 – red.), dla Konfederacji 10,2 miliona złotych (3,4 – red.)."

Good timing.

674d7801a28e2f1c09ca1a34124dc5b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem PIS-PO jedno zło...i cała opozycja (sic!)...

Widzieliście, które ugrupowanie głosowało przeciw podwyżkom? Hmm...?

Pieprzony układ!

 

Mimo, że popieram Konfederację, to w tym wypadku mogło to być tylko zagranie pod publikę - po prostu wiedzieli, że i tak podwyżki zostaną przegłosowane miażdżącą większością, więc co im szkodziło pokazać się z tej lepszej strony.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie Wojciecha Jasińskiego, który podpisał umowę na dostawy gazu bez czytania?
https://www.wiesci24...ciech-jasinski/
7bdc07979032df6d469cbd06c26e9dc9.jpg

1) "nie przeczytał" proponuje dać w cudzysłów,
2) miał inne wyjście? Przypomne, że nie było gazoportu, baltic pipe. Może napisz co byś zrobił, a masz fory bo jest po czasie?

I jak Ty t24 to ja pozwole sobie wrzucić dla równowagi:
https://wpolityce.pl...zypomniec-fakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na jego miejscu, a podpis na decyzji wskazuje kto był odpowiedzialny za umowę na dostawy gazu z Gazpromem. Dlaczego nie renegocjował niekorzystnej umowy?


Ale potrafisz założyć, postawić się w sytuacji? :-)

Nic nie wskazuje tak jak te przykłady, które wrzucił Plewak (żarcik taki). Wybieracie sobie fakty/dane "zapomimając" o tych niewygodnych.

Optymistycznie (i nie twierdze, że to zasługa PiS-u bo takie uproszczenia to głupota): mamy gazoport, rura się buduje, Gazprom zwrócił kasę, Turcy znaleźli gaz, za NS2 wzieli się Amerykanie z tak nie lubianym przez lewą stronę prezydentem (prezydentami) :-) Miła odmiana po resecie i polityce "miłości" :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrafisz założyć, postawić się w sytuacji? :-)

Nic nie wskazuje tak jak te przykłady, które wrzucił Plewak (żarcik taki). Wybieracie sobie fakty/dane "zapomimając" o tych niewygodnych.

Optymistycznie (i nie twierdze, że to zasługa PiS-u bo takie uproszczenia to głupota): mamy gazoport, rura się buduje, Gazprom zwrócił kasę, Turcy znaleźli gaz, za NS2 wzieli się Amerykanie z tak nie lubianym przez lewą stronę prezydentem (prezydentami) :-) Miła odmiana po resecie i polityce "miłości" :-)


https://businessinsi...i-chiny/s1gc6s6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chłopaki, ocknijcie się. Inteligentni ludzie, z wiedzą, z doświadczeniem... Witoldzie, Wiesławie, i inni.

Wypowiedzieliście się pewnie w wyborach.

Nie dyskutujcie z debilami - niszczcie ich aby nigdy nie mieli szansy się odrodzić, albo pozostawcie ich samym sobie. Nie są godni czegokolwiek.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Ja takich oporów nie mam.

Piloci pół godziny przed tragedią powiedzieli że zrobią sobie krzywdę. Oczywiście nie mieli w tym momencie takiej świadomości, ale te słowa dokładnie to znaczyły. Powiedzieli że zejdą do stu metrów i jeśli nie zobaczą pasa to odejdą w automacie. I właśnie słowa o automatycznym odejściu właśnie o tym świadczyły. Funkcję automatycznego odejścia brali w ciemno bo korzystali z niej wielokrotnie. Ale nie mieli wiedzy że jest ona związana z zainstalowanym na lotnisku ILS. Akurat w Smoleńsku tego systemu nie było i dlatego ta funkcja nie zadziałała. A na odejście w rękach zabrakło już wysokości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...